Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

МАПА АТО – 20 жовтня 2017МАПА АТО – 20 жовтня 2017

За минулу добу у районі проведення Антитерористичної операції втрат серед українських військовослужбовців немає.

Кількість обстрілів бойовиками позицій Збройних Сил України суттєво зменшилася. При цьому важкого озброєння ворог не застосовував. Загалом минулої доби по всій лінії зіткнення противник провів 15 обстрілів позицій Збройних Сил України, із яких 10 були прицільними. У переважній більшості випадків українські військовослужбовці відкривали вогонь у відповідь.

Луганський напрямок

За інформацією, яку повідомив сьогодні на брифінгу речник  Міністерства оборони України з питань АТО  полковник  Андрій Лисенко, увечері бойовики здійснили один обстріл наших позицій поблизу Щастя із стрілецької зброї та підствольних гранатометів. Українські військовослужбовці відповіли противнику зі стрілецької зброї.

Донецький напрямок

Традиційно зафіксовано найбільшу кількість обстрілів. Російсько-окупаційні війська 6 разів обстріляли наші позиції поблизу Авдіївки з гранатометів та стрілецької зброї. При цьому більшість обстрілів були неприцільними. З цих же видів зброї були обстріляні наші опорні пункти неподалік Зайцевого, Опитного та Верхньоторецького.

Українські військові здебільшого утримувалися від вогневої відповіді на провокації противника, використовуючи дозволене мінськими угодами озброєння лише у випадках, коли дії противника становили загрозу особовому складу.

Приморський напрямок

Незаконні збройні формування здійснили 5 прицільних обстрілів наших підрозділів у районі Водяного, Талаківки, Гнутового та Павлополя із гранатометів та кулеметів.

Майже на кожен із ворожих обстрілів українські військовослужбовці давали жорстку відповідь із станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та легкої стрілецької зброї.

Інформація Головного управління розвідки МОУ

У зв’язку з небажанням більшості населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей брати участь у бойових діях проти України російське окупаційне командування спільно з т.зв. «місцевими органами влади» приховано примушує звільнених бойовиків повторно вступати до лав незаконних збройних формувань.

Зокрема, для звільнених з т. зв. «військової служби» осіб створюються штучні перепони для працевлаштування. Запроваджено негласну заборону на прийом звільнених на роботу, а серед приватних підприємців проводиться відповідна «роз’яснювальна робота».

Джерело інформації: http://mediarnbo.org/2017/10/20/zvedeni-dani-ato-20-zhovtnya-2017/