Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент України провів телефонну розмову з Президентом РумуніїПрезидент України провів телефонну розмову з Президентом Румунії

Президент України Петро Порошенко провів телефону розмову з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом.

Президенти обговорили Закон України «Про освіту» в частині захисту мовних прав національних менших, а також актуальні питання українсько-румунських відносин.

Детальніше: Президент України провів телефонну розмову з Президентом Румунії

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у залі Парламенту під час голосуванняПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман у залі Парламенту під час голосування

Верховна Рада України підтримала підготовлені Кабінетом Міністрів України рішення, які започатковують медичну реформу в Україні, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. Так, за ухвалення урядового законопроекту  №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який розглядався в сесійній залі протягом трьох днів, в цілому проголосували 240  народних депутатів.

Детальніше: Володимир Гройсман: Ми починаємо зміну системи медицини в інтересах...

Офіційна делегація Вінниччини на чолі з Валерієм Коровієм перебуває в Ясському повіті РумуніїОфіційна делегація Вінниччини на чолі з Валерієм Коровієм перебуває в Ясському повіті Румунії

З 17 по 20 жовтня офіційна делегація Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та у складі голів районних державних адміністрацій та міських голів міст обласного значення на запрошення президента Ясської повітової Ради перебуває у Ясському повіті Румунії з метою перейняття практичного досвіду щодо реформи децентралізації,  залучення прямих іноземних інвестицій, а також з метою ознайомлення з кращими проектами, реалізованими за кошти Європейського Союзу.

Детальніше: Офіційна делегація Вінниччини на чолі з Валерієм Коровієм перебуває в...

Президент Петро ПорошенкоПрезидент Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко переконаний, що візит Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека відкриває нову сторінку у двосторонніх відносинах, засновану на активному діалозі та взаємовигідних проектах.

Під час виступу на українсько-мальтійському бізнес-форумі Глава держави висловив сподівання на активізацію розвитку торговельних та інвестиційних можливостей і зазначив, що в Україні готові вивчити кожну можливість нашої співпраці.

Детальніше: Президент запросив мальтійський бізнес інвестувати в Україну

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив квартальний звіт роботи Уряду і звернув увагу на незмінність пріоритетів роботи Кабінету Міністрів. В їх числі – економічне зростання, безпека й оборона, боротьба з корупцією, інвестиції в людський капітал.

Прем’єр-міністр підкреслив, що за останні місяці Уряд сформував бюджетну резолюцію в горизонті трьох років, вчасно вніс до Парламенту проект Державного бюджету на 2018 рік, ухвалив низку рішень для підвищення кредитного рейтингу держави і вийшов на ринок запозичень.  

На думку Глави Уряду, наразі стоїть завдання прискорити економічний ріст, сформувати сприятливий інвестиційний клімат, продовжити розвиток промисловості.

Детальніше: Глава Уряду презентував звіт роботи Кабінету Міністрів за підсумками...

Вінниччина посіла перше місце за рейтингом областей України з найкращим бізнес-кліматомВінниччина посіла перше місце за рейтингом областей України з найкращим бізнес-кліматом

Вінницька область посіла перше місце серед регіонів України в щорічному рейтингу ділового клімату і стала єдиною областю, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. Також на Вінниччині зафіксовано найвищі довгострокові очікування серед всіх регіонів України. Про це 10 жовтня 2017 року розповіли експерти Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) на заключній конференції Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ). Рейтинг є частиною «Щорічної оцінки ділового клімату» (Annual Business Climate Assessment або ABCA), флагманського проекту Програми, який ІЕД підготував у 2016 та 2017 роках.

Детальніше: Вінниччина посіла перше місце за рейтингом областей України з найкращим...

Президент Петро Порошенко нагородив громадян, які здійснили вагомий особистий внесок у становлення Української незалежної державиПрезидент Петро Порошенко нагородив громадян, які здійснили вагомий особистий внесок у становлення Української незалежної держави

Президент Петро Порошенко нагородив громадян, які здійснили вагомий особистий внесок у становлення Української незалежної держави. Про це йдеться в Указі Глави держави «Про відзначення державними нагородами України» №321/2017.

Детальніше: Президент відзначив громадян, які здійснили вагомий особистий внесок у...

Прем'єр-міністр України Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Ключовим завданням цього пленарного тижня роботи Верховної Ради України є підтримка пакета законопроектів з медичної реформи. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше: Володимир Гройсман: Головне завдання цього пленарного тижня - дати старт...

На Вінниччині відкрили єдиний в Україні пам’ятник Симону ПетлюріНа Вінниччині відкрили єдиний в Україні пам’ятник Симону Петлюрі

Сьогодні, 14 жовтня, у місті Вінниця відбулося урочисте відкриття пам’ятника відомому українському військовому та політичному діячеві, державотворцю, голові Директорії Української Народної Республіки Симону Петлюрі (1879-1926).

Детальніше: На Вінниччині відкрили єдиний в Україні пам’ятник Симону Петлюрі

Дочірні категорії