Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент України Петро Порошенко наголошує, що українська мова є основою української ідентичності та фундаментом української державності. Про це Петро Порошенко сказав, виступаючи під час церемонії закриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців.

Детальніше: Не можна применшувати консолідуючу роль української мови в розбудові...

Український Уряд і український Парламент мають час і шанс схвалити потрібні рішення, які дозволять не тільки змінити систему ухвалення рішень, а й надати реактивний злет українській економіці. Про це з трибуни Верховної Ради України сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він взяв слово після заяви фракції «Народний фронт» про вихід із коаліції і про старт дискусій щодо формування нової парламентської коаліції.

Детальніше: Український Уряд і Парламент мають час і шанс схвалити рішення для...

Сьогодні, 17 травня, з нагоди відзначення в області дванадцятої річниці Дня Європи в Україні, до Вінниччини завітала делегація Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща. Офіційна двостороння зустріч відбулась в облдержадміністрації.

Детальніше: Валерій Коровій: Польська модель самоврядування, заснована на принципах...

Президент України Петро Порошенко сподівається, що Захід посилить санкції проти Росії і вдячний за підтримку країн Євросоюзу та США, яку отримала Україна. Про це Петро Порошенко сказав в інтерв'ю виданню POLITICO.

Детальніше: Президент сподівається, що ЄС та США додатково посилять санкції проти Росії

Носіння вишиванки – споконвічна традиція українського народу, яка уособлює наші таланти та самобутню культуру. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час святкового заходу «Вишиванка DAY», який відбувся у столиці.

Детальніше: Вишиванка – прекрасна традиція, яка уособлює таланти українського народу,...

Сьогодні, 16 травня, у приміщенні Вінницької академії неперервної освіти розпочато роботу І Міжнародної науково-практичної конференції  «Vin Smart Eco», яка триватиме протягом 16 – 18 травня.

Детальніше: На Вінниччині розпочала роботу І Міжнародна науково-практична конференція...

Президент України Петро Порошенко у Брюсселі під час Конференції високого рівня для лідерів країн Східного партнерства з нагоди 10-річчя ініціативи наголосив, що наша країна виступає за розширення співробітництва з Європейським Союзом.

Детальніше: Президент про розширення співпраці з ЄС: Має бути запроваджений новий...

Реформа Державної фіскальної служби, перетворення її на сервісні, повністю перезавантажені органи – податкову та митницю – є однією із найбільш затребуваних та знакових змін для Уряду і для бізнесу в Україні. Про це під час засідання Уряду сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше: Нам потрібно перезавантажити податкову та митну служби, – Володимир...

Вчора, 14 травня, відбулося чергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації.

Головне питання порядку денного – внесення змін до регламенту діяльності Громадської ради та налагодження ефективної комунікації зі структурними підрозділами облдержадміністрації.

Детальніше: Громадська рада при облдержадміністрації – дієвий інструмент комунікації...

Президент України Петро Порошенко переконаний, що держава має зберегти обрані європейські вектори та темпи просування у цьому напрямку.

Детальніше: Напрямки і темпи європейської та євроатлантичної інтеграції мають бути...

Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік – у доларовому еквіваленті це 620 дол. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями.

Детальніше: Чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік – $620, –...

Дочірні категорії