Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент Петро Порошенко з французьким актором Жаном РеноПрезидент Петро Порошенко з французьким актором Жаном Рено

Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із французьким актором Жаном Рено, який бере участь в україно-французькому фільмі «Останній крок», що підтримується коштами державного бюджету України.

Детальніше: Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з...

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України готує рішення про розірвання програми економічного співробітництва з Російською Федерацією, ухваленою за часів президентства Януковича, і продовжить активну санкційну політику проти агресора. Про це в ефірі телеканалу 112.UA сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше: Уряд готує рішення про розірвання програми економічного співробітництва з...

Нагородження переможців та лауреатів третього регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна»Нагородження переможців та лауреатів третього регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна»

У четвер, 15 березня, на Вінниччині відбулось нагородження переможців та лауреатів третього регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі ресторану «Mont Blanc», де відбувалось урочисте нагородження.

Детальніше: На Вінниччині 11 «Янголів добра» знайшли своїх власників в рамках...

Президент України Петро ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко та Федеральний Президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен взяли участь у роботі українсько-австрійського бізнес-форуму.

Президент повідомив, що позавчора мав унікальну зустріч з бізнесом, на якій були присутні більше 700 представників бізнес-асоціацій і найбільших бізнес компаній. Він зазначив, що такі зустрічі є результативними для захисту бізнесу та поліпшенню умов роботи інвесторів в Україні. Наприклад, вже після перших двох зустрічей, під час яких було озвучено скарги про тиск на підприємців з боку силовиків, було підготовлено та ухвалено так званий Закон «маски-шоу стоп», який забороняє силовикам вчиняти тиск на бізнес.

Детальніше: Австрійські компанії приносять в Україну європейські стандарти,...

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг, передусім тих, що пройшли ремонт у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи, і сьогодні дороги знов потребують оновлення. Одночасно Глава Уряду наполягає на необхідності швидкого впровадження нового стандарту будівництва, розробленого в рамках реалізації програми «500-500-1000». Про це він сказав під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор».

Детальніше: Уряд готує оперативний план перевірки доріг, всі помилки будуть...

Керівники області привітали працівників житлово-комунального господарства із професійним святомКерівники області привітали працівників житлово-комунального господарства із професійним святом

У приміщенні обласної державної адміністрації 15 березня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З професійним святом кращих фахівців сфери ЖКГ, без діяльності яких уявити сучасне життя досить важко, вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков.

Детальніше: Керівники області привітали працівників житлово-комунального господарства...

Зустріч Президента України Петра Порошенка з Федеральним Президентом Республіки Австрія Александером Ван дер БелленомЗустріч Президента України Петра Порошенка з Федеральним Президентом Республіки Австрія Александером Ван дер Белленом

Розпочалася зустріч Президента України Петра Порошенка з Федеральним Президентом Республіки Австрія Александером Ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом на запрошення Глави Української держави.

Детальніше: Розпочалася зустріч Президента України з Федеральним Президентом...

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках політики ефективного використання енергоресурсів виділяє 400 млн грн на реалізацію програми надання кредитів на проекти утеплення будинків. Відповідне рішення озвучив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше: Уряд виділяє 400 млн грн на забезпечення програми «теплих кредитів», -...

Кущова нарада під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Василя БроварникаКущова нарада під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Василя Броварника

Питання поводження з твердими побутовими відходами, благоустрою територій, ремонту автомобільних доріг обговорювались 13 березня на кущовій нараді під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Василя Броварника. Участь у  заході, який відбувався в приміщенні Калинівської райдержадміністрації, брали  керівники профільних департаментів і управлінь облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та ОТГ Калинівського, Хмільницького та Козятинського районів.

Детальніше: Василь Броварник: Наш стратегічний напрямок – стовідсоткова переробка...

Президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесуПрезидент Петро Порошенко на зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу

Президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу наголосив, що не підтримує законопроект (№8089 – ред.) щодо скасування третьої групи для платників податків за спрощеною системою, запропонований окремими депутатами.

Детальніше: Президент не підтримує законопроект щодо скасування третьої групи...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час традиційної зустрічі «Діалог влади та бізнесу»Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час традиційної зустрічі «Діалог влади та бізнесу»

Кожна інвестиція, вкладена в економіку України, має бути успішною, і потенціал для цього є. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час традиційної зустрічі «Діалог влади та бізнесу», яка збирає представників провідних українських та зарубіжних компаній. Участь у заході також взяв Президент України Петро Порошенко.

Детальніше: Кожна вкладена в українську економіку інвестиція має бути успішною, –...

Дочірні категорії