Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанціїПрезидент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Глава держави встановив квіткову композицію у національних кольорах до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та поклав квіти до Меморіального кургана «Героям Чорнобиля» у Києві.

Детальніше: Президент вшанував пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Володимир ГройсманВолодимир Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках подальшої реалізації пенсійної реформи та осучаснення пенсій українським пенсіонерам опрацював проект закону про підвищення пенсій військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів і направляє документ в Раду національної безпеки та оборони для подальшого обговорення. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Детальніше: Уряд розробив проект закону про підвищення пенсій військовим і передає...

Засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони земельЗасідання конкурсної комісії обласного фонду охорони земель

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулось засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони земель.

На порядок денний винесено питання про надання коштів, які надійшли від сплати втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на проведення нормативної грошової оцінки земель окремих населених пунктів області та на проведення інвентаризації земель комунальної власності на території Немирівської міської ради Немирівського району.

Детальніше: На Вінниччині буде здійснено нормативно грошову оцінку земель населених...

Президент підписав Укази про ліквідацію та утворення місцевих загальних судівПрезидент підписав Укази про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 412/2017 та Указ № 413/2017 «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів».

Згідно з Указом №412/2017, відповідно до Конституції України та Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ліквідуються Черкаський районний суд Черкаської області, Чигиринський районний суд Черкаської області, Придніпровський районний суд міста Черкас та Соснівський районний суд міста Черкас. Натомість утворюється Черкаський окружний суд із місцезнаходженням у місті Черкасах, юрисдикція якого поширюватиметься на райони, де раніше діяли суди, що ліквідовуються.

Детальніше: Президент підписав Укази про ліквідацію та утворення місцевих загальних...

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України на засіданні у середу схвалив рішення про введення в експлуатацію першої черги оновленого комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» і повноцінний запуск лікарні. Рішення представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше: Володимир Гройсман: Ми вводимо в експлуатацію першу чергу дитячої лікарні...

В наступному році вінничани матимуть змогу отримувати препарати від депресії за програмою «Доступні ліки»В наступному році вінничани матимуть змогу отримувати препарати від депресії за програмою «Доступні ліки»

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, депресією страждає близько 300 млн людей по всьому світі. В Україні депресія є найбільш поширеною проблемою серед психічних розладів. Українці страждають депресією значно частіше, аніж жителі країн Європейського Союзу. І показники захворюваності у нашій країні продовжують зростати.
Легку форму депресії можна вилікувати без медикаментів, за допомогою певних психотерапевтичних методів. Але при середній та важкій формі може знадобитись медикаментозне лікування і психотерапія з кваліфікованими спеціалістами.

Детальніше: В наступному році вінничани матимуть змогу отримувати препарати від...

Президент України проведе зустріч з Президентом ПольщіПрезидент України проведе зустріч з Президентом Польщі

13 грудня у Харкові Президент України Петро Порошенко зустрінеться з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.  

Детальніше: 13 грудня у Харкові Президент України проведе зустріч з Президентом Польщі

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Ключове завдання державної системи нагляду та контролю в різних сферах – від пожежної безпеки до безпеки харчових продуктів – забезпечити безпеку людей, а не виписати штраф чи постійно цькувати підприємців. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше: Володимир Гройсман: Ціль державного нагляду й контролю - безпека людей, а...

Вінницька делегація з робочим візитом відвідала Латвійську РеспублікуВінницька делегація з робочим візитом відвідала Латвійську Республіку

6-8 грудня 2017 року заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та начальник управління у справах національностей та релігій Ігор Салецький на запрошення української діаспори Латвійської Республіки - громадської організації «Об’єднання українських товариств Латвії» здійснили робочий візит до м.Рига Латвійської Республіки, метою якого було посилення співпраці з українськими громадами та владними структурами Латвії в просуванні актуальних українських питань на Європейському просторі.

Детальніше: Вінницька делегація з робочим візитом відвідала Латвійську Республіку

Президент Петро Порошенко взяв участь у презентації «Книги добра»Президент Петро Порошенко взяв участь у презентації «Книги добра»

Президент Петро Порошенко взяв участь у презентації «Книги добра».  Під час заходу відбулась відео-презентація, присвячена створенню «Книги Добра». Глава держави передав один з примірників Книги до Національної бібліотеки України ім.В.І.Вернадського. 

Президент відзначив унікальність проекту, до якого долучилося близько 300 000 дітей та дорослих: волонтерів, батьків, ентузіастів для того, щоб сьогоднішня зустріч-презентація стала можливою.

Детальніше: Ми, українці, вміємо робити добро, тому що добро - в українських генах -...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з регіональними ЗМІПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з регіональними ЗМІ

Одним з головних індикаторів економічного зростання та забезпечення добробуту людей стане збільшення мінімальної зарплати, а також доведення середньої зарплати за підсумками 2018 року до 10 тис. грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з регіональними ЗМІ.

Детальніше: Завдання на наступний рік - довести показник середньої зарплати до 10...

Дочірні категорії