Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент України Петро Порошенко під час участі в програмі «Свобода слова»Президент України Петро Порошенко під час участі в програмі «Свобода слова»

Президент Петро Порошенко під час участі в програмі «Свобода слова» наголосив: «У головах російських стратегів «руського миру» захоплення Маріуполя і пробиття дороги суходолом на Крим завжди залишалось пріоритетом. Розвідка це постійно підтверджувала».

Детальніше: Ми будемо посилювати оборону Маріуполя – Президент

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод БібоПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо

Україна готова всебічно нарощувати двосторонні відносини з Канадою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо.

Детальніше: Торговельні відносини України та Канади мають прекрасні перспективи...

Голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип ПрудиусГолова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус

Вчора, 18 липня, в приміщенні облдержадміністрації відбулося чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Детальніше: Громадська рада при облдержадміністрації продовжує працювати над...

Президент України Петро ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко повідомив, що у розвиток домовленостей на Саміті Україна-ЄС посли держав-членів ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

Детальніше: Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент...

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України заборонив виплати бонусів і винагород менеджерам державних компаній. Рішення представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Він наголосив, що зарплати менеджерів мають бути достойними, але «жадібність і фантастичні цифри бонусів» сприймати і підтримувати не можна.

Детальніше: Уряд заборонив виплати бонусів і винагород менеджерам державних компаній

Діти вінницьких АТОвців втретє проведуть канікули в ПольщіДіти вінницьких АТОвців втретє проведуть канікули в Польщі

Під час нещодавнього візиту голови облдержадміністрації Валерія Коровія до Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща було домовлено провести традиційний відпочинок-оздоровлення дітей, батьки яких загинули у зоні АТО, на території Польщі.

Детальніше: Діти вінницьких АТОвців втретє проведуть канікули в Польщі

Президент України Петро Порошенко Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує, що Стокгольмський арбітраж чітко зобов’язав російський «Газпром» сплатити на користь НАК «Нафтогаз України» 4,6 мільярда доларів. Глава держави нагадав, що надав відповідні доручення щодо підготовки відповідного звернення до Стокгольмського арбітражу і вирішення питання в міжнародній судовій інстанції.

Детальніше: Президент наголошує, що Україна виграла у Росії суд у Стокгольмському...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю виданню «Сегодня»Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю виданню «Сегодня»

Кабінет Міністрів України підготував проект закону, який вводить кримінальну відповідальність за будь-які прояви контрабанди на кордоні та їх сприянню, і готовий вести консультації з Верховною Радою з цього приводу. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю виданню «Сегодня».

Детальніше: Уряд підготував проект закону про криміналізацію контрабанди і готовий до...

На Вінниччині тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 в рамках проекту «GoHighway»На Вінниччині тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 в рамках проекту «GoHighway»

На замовлення Служби автомобільних доріг у Вінницькій області продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги М-12 на виїзді з Немирова.

Детальніше: На Вінниччині тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 в...

Президент Петро Порошенко під час відвідування багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018» в ході робочої поїздки до ОдесиПрезидент Петро Порошенко під час відвідування багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018» в ході робочої поїздки до Одеси

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості поглиблення інтеграції України з Європейським Союзом та Північноатлантичним Альянсом. Під час відвідування багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018» в ході робочої поїздки до Одеси, Глава держави нагадав про свою нещодавню участь в роботі брюссельського саміту НАТО. «Впевнений в тому, що підсумкові документи Саміту нам допомагають ще більше розвинути взаємодію з нашими партнерами, реформувати Збройні Сили України, реформувати Військово-Морські Сили України, змінити їх для побудови на базі стандартів НАТО», - підкреслив він.

Детальніше: Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу –...

Під час наради з питань проведення першочергових заходів, необхідних для забезпечення діяльності Вищого антикорупційного судуПід час наради з питань проведення першочергових заходів, необхідних для забезпечення діяльності Вищого антикорупційного суду

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на якнайшвидшому старті роботи Вищого антикорупційного суду і вирішенні в місячний термін всіх побутових питань, передусім розміщення суду та апеляційної палати.

Детальніше: Глава Уряду наполягає на якнайшвидшому старті роботи Антикорупційного суду

Дочірні категорії