Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент Петро Порошенко на Черкащині взяв участь у подячному молебні з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

Молебень провів Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Детальніше: Президент на подячному молебні на Черкащині: Єдність церкви і нації -...

Започаткована Урядом України реформа системи охорони здоров’я змінює не тільки принципи фінансування галузі, а й якість надання послуг. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи проміжні результати роботи деяких програм реформи та плани на 2019 рік. Глава Уряду наголосив, що план змін є і його потрібно виконувати системно і послідовно.

Детальніше: Медична реформа вже має результати, а протягом 3-5 років українці...

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання робочої групи щодо відновлення гідрологічного та санітарного режиму поверхневих водойм області.

Детальніше: На Вінниччині розроблено ряд проектів, спрямованих на відновлення...

«Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо», - сказав Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами.

Детальніше: Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією. Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, що відбувається на запрошення Президента України Петра Порошенка. Цього року прийом відбувся у відновленому Маріїнському палаці.

Детальніше: Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік

Щорічна колегія педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області відбулася сьогодні, 17 січня, у Вищому професійному училищі №41 м. Тульчина.

Детальніше: Підсумки роботи закладів професійної освіти області в 2018 році підбили...

Після завершення подячного молебня з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять жертв тоталітарного режиму, які поховані у Книшовому меморіальному парковому комплексі.

Детальніше: Президент в Борисполі вшанував пам'ять жертв тоталітарного режиму

Україна понад 1100 днів живе без закупівлі російського газу, який до 2014 року був ключовим енергоресурсом для нашої країни, а відтак причиною нашої повної енергетичної залежності від Росії. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Детальніше: Україна понад 1100 днів живе без російського газу, – Прем’єр-міністр

Відповідно до статті 9 Закону України «Про адміністративні послуги» та згідно наказу Державного агентства рибного господарства України від 01 жовтня 2018 року № 403 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держрибагентства» Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області надає громадянам наступні адміністративні послуги:

Детальніше: Вінницький рибоохоронний патруль інформує про надання адміністративних...

Президент Петро Порошенко привітав вінничан зі створенням єдиної Православної Церкви України та подякував всім, хто молився і підтримував історичний процес об’єднання церкви та надання Томосу про автокефалію.

Детальніше: Ніхто не здатен зупинити українців, які розбудовують власну державу і...

Потенціал економічної співпраці між Україною та Норвегію потрібно посилювати, і цьому сприяє як політичний діалог між країнами, так і розширення сфер економічної взаємодії, яке спостерігається останнім часом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками норвезького бізнесу, який працює в Україні. Зустріч відбулася напередодні візиту Глави Уряду до Осло. Цей візит стане першою міжнародною поїздкою Володимира Гройсмана в цьому році.

Детальніше: Економічна співпраця між Україною та Норвегією буде посилюватися, –...

Дочірні категорії