Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм ЦеретеліПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі.

Глава держави подякував Президенту ПА ОБСЄ за підтримку асамблеєю України у боротьбі з російською агресією шляхом ухвалення важливих резолюцій. «Голос Парламентської асамблеї ОБСЄ є дуже важливим у наших спільних зусиллях зупинити агресора», - наголосив Президент України.

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та необхідні першочергові кроки з метою досягнення прогресу у мирному врегулюванні, зокрема ініціативу з розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Детальніше: Президент України прийняв Президента Парламентської асамблеї ОБСЄ

Володимир ГройсманВолодимир Гройсман

Медицина є пріоритетом всіх перетворень в державі, і Уряд робитиме все необхідне для закріплення тенденцій, направлених на зміцнення здоров’я та довголіття українців. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення з роботою столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії – одного з найвідоміших на весь світ закладу, де лікарі проводять надскладні операції та процедури дітям з вадами серця.

«Дякую лікарям і колективу за унікальну роботу. Вони рятують тисячі українських життів, володіють найсучаснішими технологіями, забезпечують високі показники постопераційного довголіття, - сказав Володимир Гройсман. – Медицина для мене пріоритет. І не просто медицина, а можливість створити нормальні умови, коли можна нормально жити й лікуватися. Тож такі заклади – це дороговказ, як треба рухатися і створювати умови лікування від серцевих патологій».

Детальніше: Медицина є пріоритетом змін, будемо укріплювати тенденцію на здоров’я та...

Керівники області та міста привітали представників Вінницької обласної організації ТЧХ України з почесним ювілеємКерівники області та міста привітали представників Вінницької обласної організації ТЧХ України з почесним ювілеєм

Сьогодні, з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України, керівники області та міста привітали представників Вінницької обласної організації ТЧХ України з почесним ювілеєм.

До урочистостей долучились голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, вінницький міський голова Сергій Моргунов та заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Очільники області та міста привітали присутніх членів організації та вручили найвідданішим працівникам почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також від виконавчого комітету вінницької міської ради.

Детальніше: Товариство Червоного Хреста України відзначило 100-річний ювілей

Президент України Петро ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 121 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Глава держави присвоїв почесне звання 1051 українці. Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Детальніше: Президент присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 1051 українці

рем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з членами Наглядової ради «Ялтинської європейської стратегії» (YES)рем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з членами Наглядової ради «Ялтинської європейської стратегії» (YES)

Уряд України сконцентрований на проведенні реформ, передусім в економічній сфері, а також рішуче налаштований продовжувати конструктивний діалог з міжнародними партнерами, в тому числі з Міжнародним валютним фондом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з членами Наглядової ради «Ялтинської європейської стратегії» (YES). Велика делегація YES знаходиться в Україні з метою підготовки ювілейної – 15-ї щорічної конференції, яка запланована на вересень поточного року.

Детальніше: Ми сконцентровані на реформах і продовжуємо діалог з міжнародними...

Під час апаратної наради в облдержадміністраціїПід час апаратної наради в облдержадміністрації

Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради в облдержадміністрації директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

Детальніше: На Вінниччині вже посіяно більше 92 % площ під сільськогосподарські...

Дочірні категорії