Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент України Петро ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує, що доля законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвиту нашої держави нині в руках суддів Конституційного суду. Глава держави висловив думку, що вже найближчим часом Верховна Рада України зможе приступити до розгляду цього законопроекту у першому читанні та ухвалити його в цілому.

Детальніше: Президент наголошує на важливості якнайшвидшого розгляду конституційних...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму представників місцевого самоврядування «День діалогу»Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму представників місцевого самоврядування «День діалогу»

Фундаментальна реформа децентралізації передачі на місця адміністративних повноважень і фінансових можливостей буде продовжена, але вимога до місцевого самоврядування – конвертувати переданий ресурс в нову якість життя людей. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму представників місцевого самоврядування «День діалогу». Форум відбувся в Тернополі, і Глава Уряду перебуває сьогодні, 24 вересня, в місті з робочою поїздкою.

Детальніше: Реформу децентралізації буде продовжено, і переданий на місця ресурс...

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук під час щотижневої апаратної нарадиДиректор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук під час щотижневої апаратної наради

Про це зауважив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук під час щотижневої апаратної наради, що відбулась сьогодні, 24 вересня, під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка.

Детальніше: Цукровими заводами Вінниччини вироблено понад 45 тис. тонн цукру

Дочірні категорії