Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

У товариства тепер свій законЗ 17 червня 2018 року набирає чинності новий Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який був прийнятий Верховною радою 06.02.2018 р.

Закон містить положення суттєво відмінні та доволі прогресивні в порівнянні з тими, що закріпленні Законом України «Про господарські товариства».

Парламентарі внесли ряд новацій, які стосуватимуться діяльності товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, зокрема, відповідно до нового Закону, кількісний склад учасників товариства не буде обмежуватись. Законом вводяться нові поняття, такі як «корпоративний договір» та «безвідклична довіреність».

Ще однією новелою є договір про створення товариства; передбачено зменшення строку на внесення вкладу учасниками товариства у зв'язку із створенням товариства з 1 року до 6 місяців з дати державної реєстрації, якщо інше не передбачено статутом. Встановлюється новий порядок виходу учасника з товариства. За новим Законом, вищим органом товариства залишаються загальні збори учасників тощо.

Слід пам’ятати, що привести у відповідність свої Статути до нового закону, Товариства повинні протягом року з часу набрання законом чинності, тобто, до 17 червня 2019 року. Нова редакція Статуту, як і раніше, підлягає державній реєстрації, в порядку згідно чинного законодавства.

Ознайомитися з текстом новоприйнятого Закону можна за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2275-19