Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

ФотоФото11 липня 2018 року міський голова Валерій Коломєйцев взяв участь у заходах з нагоди завершення капітального ремонту енергоблоку №1 на Ладижинській ТЕС. У зустрічі взяли участь генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук, директор Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Детальніше: Потужніша і екологічніша: ДТЕК Ладижинська ТЕС виконала капремонт...

Учасники конкурсуУчасники конкурсу

Сьогодні, 4 липня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Громада своїми руками - 2018». Сертифікати керівникам проектів вручили секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко та директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик.

На участь у конкурсі міні-грантів в рамках реалізації конкурсу «Громада своїми руками - 2018» подано 18 заявок від жителів м. Ладижина, 2 заявки від жителів с. Степашки Гайсинського району, 6 заявок від жителів с. Михайлівка Тульчинського району та 2 заявки від жителів с. Заозерне Тульчинського району, які були розглянуті учасникам Конкурсної комісії та оформлені у відповідних формах оцінки.

  За умовами конкурсу учасники, які зайняли перших 10 місць за результатами онлайн-голосування, що відбувалось на сайті http://spp-dtek.com.ua, отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. У 2018 році визначені ключові напрями в конкурсі - "Енергоефективність в ЖКГ" та новий напрям - "Екологія". 

Заявки з енергоефективності від ініціативних груп багатоквартирних будинків отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Заявки з освітлення в селах отримали додатково 10 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Заявки з тематики екології отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії.

Детальніше: Підведення підсумків конкурсу «Громада своїми руками»

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

Згідно Указу Президента України № 97 від 04 квітня 2018 року День Національної поліції відзначається 4 липня.

Сьогодні о 900 год. , у приміщенні Ладижинського відділення поліції відбулися урочисті заходи . З вітальним словом до присутніх звернулася секретар міської ради Людмила Бучко, яка побажала усім міцного здоров’я, благополуччя, ефективно охороняти спокій та життя мешканців Ладижина.

Почесними грамотами Ладижинської міської ради та виконавчого комітету нагороджено 14 працівників Ладижинського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення законності та правопорядку у місті, захист прав і свобод громадян від протиправних посягань та з нагоди 3 – ї річниці Національної поліції України.

УрочистостіУрочистостіЗразковий танцювальний колектив "Перлинка"Зразковий танцювальний колектив "Перлинка"Фінал концерту, І.КостецькаФінал концерту, І.Костецька

27 червня 2018 року року в ПКВС «Прометей» відбулися урочистості та святковий концерт приурочений Дню Конституції України.

Детальніше: Урочисті заходи приурочені до Дня Конституції України

18-19 червня у Києві проходив ХІV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України (АМУ) щодо розвитку місцевого самоврядування, вдосконалення законодавчої бази, розв’язання проблем громад.

Детальніше: Органи місцевого самоврядування є мозковим центром, де планується і...

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

12 червня у м. Ладижин відбулася виїзне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Розглядалось питання «Про реалізацію в області державної політики в галузі фізичної культури та спорту та виконання заходів цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №49. У засіданні Координаційної ради взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, депутати обласної Ради, представники департаментів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад, міських об’єднаних територіальних громад.

Детальніше: Проведення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування 

Фото 1Фото 1Україна вже восьмий рік поспіль долучається до ініціативи проведення Європейського тижня сталої енергії, що цьогоріч проходить із 3 по 9 червня у Чернівцях.

Детальніше: ЛАДИЖИН ПРИЄДНАВСЯ ДО УГОДИ МЕРІВ

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

8 червня 2018 року місто Ладижин відвідала делегація з міста Новолукомль Чашницького району Вітебської області (Республіка Білорусь) на чолі з головою міськвиконкому Віталієм Фадєєвем.

Детальніше: Зустріч делегації з міста-побратима Новолукомль

Ладижинські малюки за гроюЛадижинські малюки за гроюДнями діти і молодь Ладижина отримали одночасно інтелектуальний і спортивний подарунок. За підтримки адміністрації ДТЕК Ладижинська ТЕС Галина Телюх, майстер виробничої дільниці з обмурівки та ізоляції ЦТО і ПУ (цеху технічного обслуговування і підготовки устаткування), і водночас голова федерації з шахів м. Ладижин організувала та провела обласний юнацький чемпіонат з шахів (без обмежень у віці), присвячений Дню захисту дітей.

Детальніше: Шаховий турнір для дітей і юнаків – від працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС

У товариства тепер свій законУ товариства тепер свій законЗ 17 червня 2018 року набирає чинності новий Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який був прийнятий Верховною радою 06.02.2018 р.

Закон містить положення суттєво відмінні та доволі прогресивні в порівнянні з тими, що закріпленні Законом України «Про господарські товариства».

Парламентарі внесли ряд новацій, які стосуватимуться діяльності товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, зокрема, відповідно до нового Закону, кількісний склад учасників товариства не буде обмежуватись. Законом вводяться нові поняття, такі як «корпоративний договір» та «безвідклична довіреність».

Детальніше: У Товариств тепер свій закон

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

Кожного року травень нам приносить не тільки розмаїття кольорів, але свято багатьох поколінь – День Перемоги.

9 травня 2018 року о 1000 годині біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг з Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні  за участю представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та жителів міста.

Детальніше: Проведення заходів до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій...