Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Урочисте відкриття спорт-клубу в Ладижині

Ладижинськi школярі та вчителі відтепер займатимуться спортом у новому сучасному спортзалі. Два зали - для гри в теніс та кульової стрільби з пневматичної зброї – відкрили завдяки підтримці ДТЕК Ладижинська ТЕС. 364 тисяч грн склав бюджет цієї ініціативи – вона стала переможцем в рамках проекту «Громада своїми руками».

Детальніше: Здорові подарунки під ялинку: у Ладижинській міській школі №4 відкрили...

12 грудня в м. Ладижин з робочим візитом перебував голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Детальніше: Робочий візит голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія...

7 грудня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. До присутніх звернулася секретар міської ради Людмила Бучко , яка від імені міського голови подякувала за професіоналізм, побажала всім успіхів, здоров’я та миру.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Ладижинською міською філією Вінницького ОЦЗ 29 листопада 2018р. проведено професіографічну екскурсію для 30 учнів 8-б класу ЗОШ № 2 до відділення поліції, де у дітей була можливість побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.

Детальніше: Професіографічна екскурсія для учнів ЗОШ №2

Фото 1Фото 2Фото 3

24 листопада, в Україні відзначається щорічний національний День пам’яті жертв голодоморів. У пам’яті українців події 1932-1933 рр. назавжди залишаться найстрашнішою сторінкою минулого.

Детальніше: День пам’яті жертв голодомору

Фото 1Фото 2Фото 3

День Гідності та Свободи — відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Мета його - донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

В ніч з 19 на 20 листопада погода порадувала жителів міста справжнім снігопадом. Міські комунальні служби показали готовність оперативно ліквідовувати наслідки негоди. Роботи з розчистки основних доріг, які забезпечують сполучення із закладами охорони здоров’я та освіти, були розпочаті з 20.00 год. 19 листопада та не припинялись всю ніч.

Детальніше: Ліквідація наслідків негоди

Комада Ладижина

9-11 листопада на запрошення профспілкової організації Новолукомльської ДРЕС ладижинська команда ФК «Авангард» брала участь у 26 міжнародному турнірі з міні-футболу 40+ газової та паливної промисловості Білорусі, що проходив у місті-побратимі Ладижина Новолукомлі.

Детальніше: На турнірі з міні-футболу в місті-побратимі Новолукомлі

Важко переоцінити важливість використання відновлювальних джерел енергії, до яких також відносяться дрова паливні. Із наближенням холодів населення все більше думає про обігрів власних домівок. Але зручність та комфорт газового опалення «влітає» у добрячу копійку з урахуванням сьогоднішніх цін на блакитне пальне. Тому сьогодні все більше українців опалюють домівки дровами.

Детальніше: 139 тисяч кубометрів дров паливних вже реалізували цього року вінницькі...

123

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі території України.

Детальніше: Відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників