Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Комада ЛадижинаКомада Ладижина

9-11 листопада на запрошення профспілкової організації Новолукомльської ДРЕС ладижинська команда ФК «Авангард» брала участь у 26 міжнародному турнірі з міні-футболу 40+ газової та паливної промисловості Білорусі, що проходив у місті-побратимі Ладижина Новолукомлі.

Детальніше: На турнірі з міні-футболу в місті-побратимі Новолукомлі

Важко переоцінити важливість використання відновлювальних джерел енергії, до яких також відносяться дрова паливні. Із наближенням холодів населення все більше думає про обігрів власних домівок. Але зручність та комфорт газового опалення «влітає» у добрячу копійку з урахуванням сьогоднішніх цін на блакитне пальне. Тому сьогодні все більше українців опалюють домівки дровами.

Детальніше: 139 тисяч кубометрів дров паливних вже реалізували цього року вінницькі...

112233

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі території України.

Детальніше: Відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

Лісівники попереджують: «Ліс – не смітник!».Лісівники попереджують: «Ліс – не смітник!».Моя хата скраю, нічого не знаю… Мабуть, такими думками керуються лісопорушники, які залишають сміття після відпочинку чи цілеспрямовано привозять до лісу сміттєві відходи. Мовляв, ніхто не бачить, нічого не буде, головне, що вдома чистенько… Але «нічого» - не пройде. Адже законодавство передбачає покарання за засмічення лісу.

Детальніше: Лісівники попереджують: «Ліс – не смітник!». Лісівники закликають:...

ДТЕК Ладижинська ТЕСДТЕК Ладижинська ТЕСБільшість ладижинців вже з теплом і гарячою водою у квартирах. У школи і дитячі садочки подали тепло ще 9 жовтня. Гаряча вода також є у всіх будинках міста, підключення мереж до теплопостачання – в процесі. Все це – завдяки тому, що енергетики ДТЕК Ладижинська ТЕС підготувались до холодів заздалегідь – відремонтували обладнання, накопичили паливо, оновили тепломережі.

Детальніше: ДТЕК Ладижинська ТЕС до зими готова: містяни – вже з теплом

14 жовтня у нашій країні відзначається День захисника України. Саме в цей день 2014 року Президентом України був підписаний відповідний Указ з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

1122

Активні, творчі юні природолюби не лише допомагають лісівникам щороку створювати лісові культури. Члени учнівських лісництв, підопічних держпідприємствам Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, залюбки долучаються і до збору лісового насіння.

Детальніше: Ладижинські школярі заготовляють із лісівниками насіння майбутніх дерев

Команда "Авангард"Команда "Авангард"

6-7 жовтня ладижинська юнацька команда ФК «Авангард» у складі: Жеглов Максим, Кіпер Артем, Копчун Богдан, Попенко Іван, Павлик Олександр, Богданович Олександр, Дралюк Михайло, Кучевський Даниїл, Бондаренко Дмитро, Синиця Назар, Юрченко Сергій, брала участь у міжнародному турнірі з міні-футболу «Золота осінь» в місті-побратимі Новолукомль (Республіка Білорусь), де зустрічалася з командами ФК «Старт» м. Питалово (Росія), МФК «Вітен-Юні» м. Орша (Білорусь), РФСК «Скіна» м.Чашнікі (Білорусь), ФК «Лукомль-юніон» м. Новолукомль (Білорусь) та «ДЮСШ-Миргород» м. Миргород (Україна).

Детальніше: На міжнародному турнірі з міні-футболу

1122334455

Гайсинські лісівники цікаво та різносторонньо представили роботу свого держпідприємства на першому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс»! Незабутнє дійство відбулося у Вінниці 15 вересня!

Детальніше: Гайсинські лісівники достойно представили на фестивалі роботу рідного...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

У Ладижинській міській лікарні 12 вересня відбулось засідання госпітальної ради Східного госпітального округу.

У заході взяли участь члени госпітальної ради з п’яти районів Вінницької області: Тростянецького, Теплицького, Чечельницького, Бершадського, Гайсинського та міста Ладижин.

Гості познайомились роботою комунального підприємства «Ладижинська міська лікарня», оглянули робочі кабінети лікарів, побували у відділеннях, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами.

Детальніше: Засідання госпітальної ради у Ладижині

Фото 1Фото 123 серпня 2018 року на головній площі міста Ладижин  відбулись урочисті заходи до 27–ї річниці Незалежності України та Дня міста Ладижин.

Детальніше: Урочисті заходи до 27-ї річниці Незалежності України та Дня міста Ладижин