Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

У повсякденних турботах та справах ми іноді не помічаємо, як швидко спливає час. Але є події, які назавжди залишаються у нашій пам’яті.

74 роки минуло від того далекого весняного дня, коли місто Ладижин було звільнено від німецько- фашистських загарбників.

Детальніше: Відзначення Дня визволення Ладижина від фашистських загарбників

28 лютого 2018 року о 10.00 годині у сесійній залі міської ради відбулось пленарне засідання позачергової 19 сесії Ладижинської міської ради 7 скликання. У роботі позачергової сесії взяли участь 20 депутатів міської ради.

Детальніше: Засідання позачергової сесії

27 лютого 2018 року о 10.00 годині відбулось засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули більше 40 питань по яким були прийняті конкретні рішення.

Основні з них: «Про виконання міського бюджету за 2017 рік», «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів», «Про реєстрацію колективних договорів» та інші

112233

20 лютого в Україні вшановували подвиг учасників Революції гідності та віддавали данину пам’яті Героям Небесної Сотні.

Цього дня о 12 годині в приміщенні міської ради пройшли заходи до  Дня Героїв Небесної Сотні за участю депутатів міської ради,  жителів міста та представників громадськості. З промовою до присутніх звернулася секретар міської ради Л. Бучко. Пам'ять про Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

112233

15 лютого 1989 року останній солдат армії бувшого Радянського Союзу перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

КОЖНА людина має право на працю, яке гарантується Консти­туцією України. Держава повинна створювати всі умови для повно­цінного користування громадя­нами цим правом. Проте остан­німи роками значного поширення набула «тіньова» зайнятість, через що державна скарбниця недоот- римує кошти у вигляді несплаче- них податків та відрахувань до Пенсійного фонду. При цьому громадяни ризикують втратити право на пенсію чи на її частину, адже при обчисленні суми вра­ховуються офіційний розмір за­робітної плати та страховий стаж. Тому соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в май­бутньому залежить насамперед від свідомої громадянської позиції самих працюючих. Перш ніж по­годитися на пропозицію одер­жувати гроші «у конверті», варто замислитись над перевагами офі­ційного працевлаштування.

Детальніше: Переваги офіційного працевлаштування

30 січня 2018 року о 10.00 годині в сесійній залі міської ради відбулось пленарне засідання  позачергової 18 сесії Ладижинської міської ради 7 скликання. На пленарному засіданні позачергової сесії розглядалося 4 проекти рішень міської ради. Під час обговорення проектів рішень міський голова В.Коломєйцев довів до депутатів міської ради та присутніх про хід проходження медичної реформи в Україні, зміни в медицині в місті після початку реформи, плани на майбутнє та робота місцевої влади щодо зменшення шкоди  внаслідок медичної реформи. Депутати підтримали запропоновані проекти  та проголосували за прийняття відповідних рішень міської ради.

Детальніше: Засідання позачергової сесії

25 січня 2018 року в кабінеті міського голови відбулось засідання виконавчого комітету.

На розгляд членів виконавчого комітету було запропоновано 49 проектів рішення виконавчого комітету. Основні питання виконавчого комітету були – «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», «Про проведення міського конкурсу «Людина року 2017».

Також розглядались питання щодо проведення обласного дитячого конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Подільській первоцвіт», стипендії спортсменам та тренерам, забезпечення функціонування військового обліку громадян на території м.Ладижин у 2018 р., питання соціального захисту населення та інші. По всім питанням були прийняті відповідні рішення.

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії назавжди. Саме тоді у м. Києві на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

21 грудня 2017 року о 12.00 годині в кабінеті міського голови відбулось засідання виконавчого комітету. На розгляд членів виконавчого комітету було запропоновано 29 проектів рішень виконавчого комітету. Основне питання – «Про схвалення проекту рішення про міський бюджет на 2018 рік та затвердження прогнозованих показників міського бюджету на 2019-2020 роки». По всім проектам рішення виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.

Останніми роками, у зв’язку з епідемією грипу, садочки і школи часто закриваються на карантин, що змусило законодавців внести зміни до Закону України «Про відпустки». Так, Постановою Верховної Ради доповнено ч.1 ст.25 Закону «Про відпустки» пунктом 3-1 такого змісту: «Відпустки без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку матері або іншій особі зазначеній в частині третій ст.18 цього закону, для догляду за дитиною до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території».

Детальніше: Відпустка для догляду за дитиною до 14 років на період карантину в...