Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей.

Детальніше: З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового...

13 березня – особливий день для нашого славного міста. 75 років тому Ладижин був героїчно звільнений від німецько-фашистських загарбників.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наше рідне місто від нацистських окупантів.

Детальніше: 75 річниця визволення Ладижина від фашистських загарбників

7 березня 2019 року о 16:00 год. в палаці культури «Прометей» відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня. Представниць прекрасної статі привітали секретар міської ради Людмила Бучко та заступник міського голови Олександр Ткачук. Вони побажали усім жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

07.03.2019 року о 12:00 год. на площі Фонтанів відбулось покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка з нагоди 205-ї річниці від Дня народження великого українського поета, письменника та художника.

Детальніше: Заходи з відзначення 205-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича...

Що таке булінг? Яким він буває? Яку відповідальність несуть ті, хто вчиняє насильство? Що робити, якщо ти став свідком таких протиправних дій?

Детальніше: Зупинимо булінг разом!

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

Платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків скориставшись електронними сервісами ДФС.

Детальніше: Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків...

Кажуть, краще один раз побачити ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення практично у всіх сферах людського буття і ми самі часто переконуємось в тому,що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам`яті, ніж те про що ми лише почули.

Детальніше: Професіографічна екскурсія в рамках заходу «День відкритих дверей»  у...

У зв’язку з тим, що впродовж останнього тижня до підрозділів поліції Вінниччини з населених пунктів Вінницького району та області надійшли десятки скарг від громадян щодо порушення їх прав на свободу віросповідання, з метою недопущення порушення законів та Конституції  України, обмеження прав і свобод громадян та запобігання вчинення подібних фактів в подальшому, надаємо роз’яснення чинного законодавства, яким регулюються питання  релігійної діяльності: 

Відповідно до ст.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальна громада - жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр. 

Детальніше: Звернення Національної поліції України до органів місцевого самоврядування!

P1221232P1221233

P1221236P1221242

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

22 січня 2019 року о 12 00 год. в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулися міські заходи до Дня Соборності України за участю представників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України