Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Останніми роками, у зв’язку з епідемією грипу, садочки і школи часто закриваються на карантин, що змусило законодавців внести зміни до Закону України «Про відпустки». Так, Постановою Верховної Ради доповнено ч.1 ст.25 Закону «Про відпустки» пунктом 3-1 такого змісту: «Відпустки без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку матері або іншій особі зазначеній в частині третій ст.18 цього закону, для догляду за дитиною до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території».

Детальніше: Відпустка для догляду за дитиною до 14 років на період карантину в...

6 грудня 2017 року Проект ПРОМІС проводить презентацію Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств.

Презентація відбудеться об 11:00 (реєстрація учасників 10.45-11.00) в приміщенні Ладижинської міської ради.

Яка основна мета Фонду МСП?

Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств, що працює в рамках Проекту ПРОМІС, надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва.

Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами.

Детальніше: Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх...

112233

25 листопада 2017 року – у День пам’яті жертв голодоморів – ладижинці вшановували жертв геноциду українського народу, голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Цього дня згадували усіх , хто страждав і помер від голоду.

Детальніше: Вшанування пам’яті жертв голодоморів

112233

21 листопада Україна  відзначала День Гідності та Свободи на честь  двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше: Відзначення в місті Дня Гідності та Свободи

Згідно із статтею 12 Закону України «Про оплату праці», норми оплати праці (за роботу в надурочний час; у святкові, неробочі та вихідні дні; у нічний час; за час простою, який мав місце не з вини працівника; при виготовленні продукції, що виявилася браком не з вини працівника; працівників молодше вісімнадцяти років, при скороченій тривалості їх щоденної роботи тощо) і гарантії для працівників (оплата щорічних відпусток; за час виконання державних обов'язків; для тих, які направляються для підвищення кваліфікації, на обстеження в медичний заклад; для переведених за станом здоров'я на легшу нижчеоплачувану роботу; переведених тимчасово на іншу роботу у зв'язку з виробничою необхідністю; для вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, переведених на легшу роботу; при різних формах виробничого навчання, перекваліфікації або навчання інших спеціальностей; для донорів тощо), а також гарантії та компенсації працівникам в разі переїзду на роботу до іншої місцевості, службових відряджень, роботи у польових умовах тощо встановлюються Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства України.

Детальніше: Не проводиш індексацію заробітної плати, готуйся до штрафу

14 жовтня Україна традиційно відзначає День захисника України, День українського козацтва та Свято Покрови Пресвятої Богородиці.  З цієї нагоди відповідні заходи у м.Ладижин відбулись в ПКВС «Прометей» 13 жовтня за участі представників трудових колективів міста, учасників антитерористичної операції, волонтерів, призовників, жителів та гостей міста.

Детальніше: Відзначення в місті Дня захисника України

26 вересня 2017 року в кабінеті міського голови відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні члени виконавчого комітету розглянули 32 проекти рішень виконавчого комітету. Основне питання розглядалось «Про опалювальний період 2017-2018 рр.». По всім проектам рішення прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.

Статтею 11 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. №5067-VI держава гарантує особі право на захист від будь-яких проявів дискримінації у сфері зайнятості населення за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших об’єднаннях громадян, статі, віку, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними та іншими ознаками.

Обмеження щодо змісту оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу) та відповідальність за порушення встановленого порядку їх розповсюдження встановлюється Законом України «Про рекламу»

Детальніше: Ні -  дискримінації у сфері зайнятості населення

На підставі рішення виконкому Ладижинської міської ради № 206 від 24.07.2017 комісією у складі: голови комісії - заступник міського голови Ткачук О.М., секретар комісії – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Ладижинської міської ради Штельмах Б.А., членів комісії – начальника відділу бухгалтерського обліку - головного бухгалтера Ладижинської міської ради Гулько І.А., начальника міського фінансового управління Пріщенко В.В., головного бухгалтера КП «Дендрологічний парк «Ладижинський гай» Збрицької І.В., проведено перевірку фінансово - господарської діяльності комунального підприємства «РК «Лада» за період з 01.07.2014 по 01.07.2017

Ознайомитись з результатами перевірки можливо завантаживши файл акту за даним посиланням

DSC 0285DSC 0285DSC 0295DSC 0295DSC 0333DSC 0333

DSC 0370DSC 0370DSC 0383DSC 0383DSC 0427DSC 0427

Місто Ладижин розпочав підготовку до відзначення Дня незалежності України та Дня міста  з червня прийняттям рішення виконавчого комітету, яким затверджено відповідний організаційний комітет та план заходів. У процесі підготовки було вирішено багато організаційних різних питань.

Програма відзначення Дня незалежності України та Дня міста розпочалась 19 серпня спортивними змаганнями з шашок. Її продовжили змагання за кубок міського голови з волейболу, змагання з шахів та традиційний велопробіг Ладижин – Лукашівка – Губник – Ладижин.

Детальніше: Відзначення Дня незалежності України та Дня міста