Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

8–9 травня Україна традиційно відзначає День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ладижинці та мешканці села Лукашівки активно долучилися до вшанування пам’яті загиблих воїнів жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті роки.

Детальніше: Відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Ділянка автодороги державного значення Р-33 на відрізку в межах населеного пункту міста Ладижина і автомобільного мосту через річку Південний Буг знаходиться у вкрай незадовільному стані.

Даний відрізок дороги уже на протязі 24 років експлуатації жодного разу не ремонтувався балансоутримувачем, яким являється Служба автомобільних доріг у Вінницькій області.

Увесь цей час ямковий ремонт дорожнього покриття зазначеної ділянки дороги і мосту виконувався силами комунального підприємства міста Ладижин за рахунок коштів місцевого бюджету.

Останні роки також фінансово допомагала компанія «Миронівський хлібопродукт» та агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин.

У 2018 році на капітальний ремонт доріг Вінницької області було виділено понад 2 млрд. грн. субвенції з державного бюджету, із яких, на жаль, на ремонт вищезазначеної ділянки дороги Службою автомобільних доріг не направлено ні однієї гривні.

Міський голова для вирішення даної проблеми звертався до балансоутримувача, Вінницької обласної адміністрації та до народного депутата України Миколи Кучера.

Начальником управління дорожнього господарства Вінницької обласної адміністрації Олегом Бабієм була надана інформація, що роботи із ліквідації вибоїн на мосту через річку Південний Буг буде проведено в рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення за умови настання сприятливих погодних умов.

Але, на жаль, на даний час немає конкретних дій щодо вирішення даного питання.

8-9 квітня у Кракові пройшов V Європейський конгрес місцевого самоврядування, який є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів самоврядування й регіональних еліт із представниками державного   управління, неурядових організацій та бізнесу.

Детальніше: Самоврядування - разом у майбутнє! Краків вп’яте приймав найважливіших...

IMG 20190424 120435IMG 20190424 124322IMG 20190424 124457

24 квітня 2019 року о 12.00 год в приміщенні Ладижинської ЗОШ №3 відбулися урочисті заходи з нагоди 33-х роковин з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

В них взяли участь учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС, громадяни, які були евакуйовані із зони відчуження у 1986 році, жителі міста Ладижина.

До присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Ткачук. Він, від імені міського голови В.Коломєйцева, подякував ліквідаторам за їх героїзм, мужність, стійкість, патріотизм, які вони проявили під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та висловив співчуття родинам ліквідаторів, які померли. Він зазначив, що людство прикладе усіх зусиль, щоб трагедія, подібна до Чорнобильської більше не повторилась.

Перед присутніми виступив голова міської громадської спілки «Союз-Чорнобиль» Віктор Янчук. На питання щодо соціального захисту чорнобильців відповіла начальник відділу з питань соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи Вікторія Геращенко.

Учні школи № 3 представили літературно-музичну композицію «Гірчить Чорнобиль».

DJI 0001DJI 0004DJI 0006

Відповідно до ст. 13 Конституції України земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності українського народу. Від імені українського народу права власника здійснюють органи державної влади та місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Статтею 12 Земельного кодексу України передбачено, що до повноважень міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст належить розпорядження землями територіальної громади, передача земельних ділянок комунальної власності у власність та користування громадян та юридичних осіб відповідно до чинного законодавства.

Порушення норм земельного законодавства можуть бути різні за характером і спрямованістю, а тому притягнення до відповідальності за кожне окреме правопорушення характеризується певними особливостями й специфічними правовими наслідками.

Передусім, мова йде про використання земельної ділянки без правоустановчих документів. Відповідно до ст. 1 ЗУ “Про державний контроль за використанням та охороною земель” ознаки самовільного зайняття земельних ділянок визначаються як будь-які дії, що свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності правоустановчих документів на неї.

DJI 0008DJI 0010DJI 0013

Детальніше: В місті Ладижин використовується земельна ділянка без правоустановчих...

На виконання Законів України « Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення», розпоряджень Кабінету міністрів України від 9 квітня 2008 року № 581-р відділом статистики у Тростянецькому районі розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

Для забезпечення своєчасного та якісного виконання комплексу робіт, пов’язаних з підготовкою та проведенням Всеукраїнського перепису населення 2020 року, Державною службою статистики залучені відповідальні працівники, які розпочали свою роботу з 10 квітня 2019 року.

Основним маштабним заходом, який проводитиметься у вересні-жовтні 2019 року в процесі підготовки до перепису населення, буде організація на місцевому рівні робіт із складання квартальних списків будинків у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах. Для виконання вказаних робіт будуть залучатися реєстратори. Крім того, об’єднаними територіальними громадами, сільськими та селищними радами будуть складені списки сільських населених пунктів.

Складання квартальних списків є одним із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості проведеної роботи залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти охоплення населення району та міста під час Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей.

Детальніше: З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового...

13 березня – особливий день для нашого славного міста. 75 років тому Ладижин був героїчно звільнений від німецько-фашистських загарбників.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наше рідне місто від нацистських окупантів.

Детальніше: 75 річниця визволення Ладижина від фашистських загарбників

7 березня 2019 року о 16:00 год. в палаці культури «Прометей» відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня. Представниць прекрасної статі привітали секретар міської ради Людмила Бучко та заступник міського голови Олександр Ткачук. Вони побажали усім жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

07.03.2019 року о 12:00 год. на площі Фонтанів відбулось покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка з нагоди 205-ї річниці від Дня народження великого українського поета, письменника та художника.

Детальніше: Заходи з відзначення 205-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича...

Що таке булінг? Яким він буває? Яку відповідальність несуть ті, хто вчиняє насильство? Що робити, якщо ти став свідком таких протиправних дій?

Детальніше: Зупинимо булінг разом!