Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

1122334455

Гайсинські лісівники цікаво та різносторонньо представили роботу свого держпідприємства на першому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс»! Незабутнє дійство відбулося у Вінниці 15 вересня!

Детальніше: Гайсинські лісівники достойно представили на фестивалі роботу рідного...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

У Ладижинській міській лікарні 12 вересня відбулось засідання госпітальної ради Східного госпітального округу.

У заході взяли участь члени госпітальної ради з п’яти районів Вінницької області: Тростянецького, Теплицького, Чечельницького, Бершадського, Гайсинського та міста Ладижин.

Гості познайомились роботою комунального підприємства «Ладижинська міська лікарня», оглянули робочі кабінети лікарів, побували у відділеннях, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами.

Детальніше: Засідання госпітальної ради у Ладижині

Фото 1Фото 123 серпня 2018 року на головній площі міста Ладижин  відбулись урочисті заходи до 27–ї річниці Незалежності України та Дня міста Ладижин.

Детальніше: Урочисті заходи до 27-ї річниці Незалежності України та Дня міста Ладижин

112233

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня Державного прапора України

Під час урочистого засідання сесії міської ради НоволукомляПід час урочистого засідання сесії міської ради НоволукомляФото на згадку: делегація з міста Ладижина, голова Новолукомльського виконавчого комітету Віталій Фадєєв та депутати міської ради, перший секретар посольства України в Білорусії Іван БашнякФото на згадку: делегація з міста Ладижина, голова Новолукомльського виконавчого комітету Віталій Фадєєв та депутати міської ради, перший секретар посольства України в Білорусії Іван БашнякВітальне слово В. Коломєйцева новолукомльській громадіВітальне слово В. Коломєйцева новолукомльській громаді

Продовжується налагодження дружніх стосунків і співпраця між громадами українського Ладижина та білоруського Новолукомля.

Детальніше: Від серця до серця в’ється нитка дружби між громадами Ладижина та...

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

27 липня о 12 годині в приміщенні Ладижинської міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників торгівлі.

Детальніше: Урочисті заходи до Дня працівників торгівлі

Ювілярка Ольга Фризонівна із дочкою Ніною та керівником міської організації інвалідів Любовью ГороюЮвілярка Ольга Фризонівна із дочкою Ніною та керівником міської організації інвалідів Любовью Горою23 липня за дорученням міського голови із 100-річчям від дня народження Ольгу Фризонівну   Юзько привітали начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олена Кравченко, керівник міської організації інвалідів Любов Гора, вручили квіти та грошову винагороду.

Детальніше: Сторічний ювілей ладижанки

ФотоФото11 липня 2018 року міський голова Валерій Коломєйцев взяв участь у заходах з нагоди завершення капітального ремонту енергоблоку №1 на Ладижинській ТЕС. У зустрічі взяли участь генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук, директор Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Детальніше: Потужніша і екологічніша: ДТЕК Ладижинська ТЕС виконала капремонт...

Учасники конкурсуУчасники конкурсу

Сьогодні, 4 липня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Громада своїми руками - 2018». Сертифікати керівникам проектів вручили секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко та директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик.

На участь у конкурсі міні-грантів в рамках реалізації конкурсу «Громада своїми руками - 2018» подано 18 заявок від жителів м. Ладижина, 2 заявки від жителів с. Степашки Гайсинського району, 6 заявок від жителів с. Михайлівка Тульчинського району та 2 заявки від жителів с. Заозерне Тульчинського району, які були розглянуті учасникам Конкурсної комісії та оформлені у відповідних формах оцінки.

  За умовами конкурсу учасники, які зайняли перших 10 місць за результатами онлайн-голосування, що відбувалось на сайті http://spp-dtek.com.ua, отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. У 2018 році визначені ключові напрями в конкурсі - "Енергоефективність в ЖКГ" та новий напрям - "Екологія". 

Заявки з енергоефективності від ініціативних груп багатоквартирних будинків отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Заявки з освітлення в селах отримали додатково 10 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Заявки з тематики екології отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії.

Детальніше: Підведення підсумків конкурсу «Громада своїми руками»