Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

14 жовтня Україна традиційно відзначає День захисника України, День українського козацтва та Свято Покрови Пресвятої Богородиці.  З цієї нагоди відповідні заходи у м.Ладижин відбулись в ПКВС «Прометей» 13 жовтня за участі представників трудових колективів міста, учасників антитерористичної операції, волонтерів, призовників, жителів та гостей міста.

Детальніше: Відзначення в місті Дня захисника України

Виплата пенсій у жовтніВиплата пенсій у жовтні

За повідомленням Пенсійного фонду України у Вінницькій області вже у жовтні буде здійснено виплата пенсій з підвищенням.

Нагадаємо, що 11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України №2148 від 03.10.2017 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», на виконання якого органами Пенсійного фонду Вінницької області розпочато фінансування підвищених пенсійних виплат.

Детальніше: Про виплату пенсій на Вінниччині відповідно до нового пенсійного...

26 вересня 2017 року в кабінеті міського голови відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні члени виконавчого комітету розглянули 32 проекти рішень виконавчого комітету. Основне питання розглядалось «Про опалювальний період 2017-2018 рр.». По всім проектам рішення прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.

Статтею 11 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. №5067-VI держава гарантує особі право на захист від будь-яких проявів дискримінації у сфері зайнятості населення за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших об’єднаннях громадян, статі, віку, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними та іншими ознаками.

Обмеження щодо змісту оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу) та відповідальність за порушення встановленого порядку їх розповсюдження встановлюється Законом України «Про рекламу»

Детальніше: Ні -  дискримінації у сфері зайнятості населення

На підставі рішення виконкому Ладижинської міської ради № 206 від 24.07.2017 комісією у складі: голови комісії - заступник міського голови Ткачук О.М., секретар комісії – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Ладижинської міської ради Штельмах Б.А., членів комісії – начальника відділу бухгалтерського обліку - головного бухгалтера Ладижинської міської ради Гулько І.А., начальника міського фінансового управління Пріщенко В.В., головного бухгалтера КП «Дендрологічний парк «Ладижинський гай» Збрицької І.В., проведено перевірку фінансово - господарської діяльності комунального підприємства «РК «Лада» за період з 01.07.2014 по 01.07.2017

Ознайомитись з результатами перевірки можливо завантаживши файл акту за даним посиланням

DSC 0285DSC 0285DSC 0295DSC 0295DSC 0333DSC 0333

DSC 0370DSC 0370DSC 0383DSC 0383DSC 0427DSC 0427

Місто Ладижин розпочав підготовку до відзначення Дня незалежності України та Дня міста  з червня прийняттям рішення виконавчого комітету, яким затверджено відповідний організаційний комітет та план заходів. У процесі підготовки було вирішено багато організаційних різних питань.

Програма відзначення Дня незалежності України та Дня міста розпочалась 19 серпня спортивними змаганнями з шашок. Її продовжили змагання за кубок міського голови з волейболу, змагання з шахів та традиційний велопробіг Ладижин – Лукашівка – Губник – Ладижин.

Детальніше: Відзначення Дня незалежності України та Дня міста

DSC 0276DSC 0276DSC 0283DSC 0283DSC 0314DSC 0314

У місті Ладижині 23 серпня 2017 року о 09.15 на головній площі міста – площі Фонтанів відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапору України.

Детальніше: Відзначення Дня Прапора України

Через реформу в оплаті праці все частіше роботодавці кажуть, що в них працівники відсутні, а роботу фізичні особи виконують за цивільно-правовими угодами. Проте чи завжди можна замінити трудові відносини на цивільна-правові?

Детальніше: Цивільно-правові трудові відносини з фізичними особами

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

31 липня з нагоди Дня працівника торгівлі у сесійній залі Ладижинської міської ради відбувся урочистий захід. Зі святом присутніх працівників торгівлі привітали заступник міського голови Олександр Ткачук та начальник відділу з питань захисту прав споживачів та торгівлі Алла Стукало , які щиро дякували працівникам торгівлі за працю, бажали здоров’я, достатку та благополуччя, а також надійних ділових партнерів, привітних клієнтів, успіхів у роботі задля подальшого розвитку міста Ладижин.
Почесними грамотами Ладижинської міської ради та виконавчого комітету за активну життєву позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників торгівлі нагороджено 16 кращих працівників сфери торгівлі.

Частина 2 ст. 23 КЗпП України дозволяє укладати трудовий договір на визначений строк, встановлений за погодженням сторін, з урахуванням характеру наступної роботи. Якихось спеціальних норм по відношенню до сезонних працівників КЗпП України не визначено. Проте, ст. 7 КЗпП України регламентує, що особливості регулювання праці в тому числі і сезонних працівників встановлюються законодавством.

На даний час правове регулювання роботи сезонних працівників визначається Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.74 № 310-IХ «Про умови праці робітників і службовців, зайнятих на сезонних роботах» (далі – Указ), який діє на території України в частині, що не суперечить законодавству України відповідно до постанови Верховної Ради України «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР» від 12.09.91 № 1545-ХІІ, та постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.1997 № 278 «Про затвердження Списку сезонних робіт і сезонних галузей» із змінами, внесеними постановами КМУ № 2167 від 29.11.99, № 35 від 25.01.2012.

Детальніше: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОБОТИ СЕЗОННИХ ПРАЦІВНИКІВ

Державні гарантії права на відпустки, умови, тривалість і порядок їхнього надання працівникам визначає Закон України «Про відпустки».

Відповідно до Закону основна щорічна відпустка надається працівникам тривалістю не менше ніж 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладання трудового договору.

Щорічна основна відпустка надається працівникові з таким розрахунком, щоб вона була використана, як правило, до закінчення робочого року.

Детальніше: Щорічні відпустки