Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

У товариства тепер свій законУ товариства тепер свій законЗ 17 червня 2018 року набирає чинності новий Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який був прийнятий Верховною радою 06.02.2018 р.

Закон містить положення суттєво відмінні та доволі прогресивні в порівнянні з тими, що закріпленні Законом України «Про господарські товариства».

Парламентарі внесли ряд новацій, які стосуватимуться діяльності товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, зокрема, відповідно до нового Закону, кількісний склад учасників товариства не буде обмежуватись. Законом вводяться нові поняття, такі як «корпоративний договір» та «безвідклична довіреність».

Детальніше: У Товариств тепер свій закон

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

Кожного року травень нам приносить не тільки розмаїття кольорів, але свято багатьох поколінь – День Перемоги.

9 травня 2018 року о 1000 годині біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг з Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні  за участю представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та жителів міста.

Детальніше: Проведення заходів до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій...

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

4 травня 2018 року о 17:00 годині в приміщенні ПКВС «Прометей» відбувся звіт міського голови Валерія Коломєйцева про роботу за 2017 рік згідно Закону України “Про місцеве самоврядування” та нагородження переможців міського конкурсу «Людина року-2017».

Детальніше: Проведення звіту міського голови за 2017 рік та нагородження переможців...

25 квітня 2018 року звільнено з роботи посадовця виконавчого органу Ладижинської міської ради, який перевищив свої службові повноваження, порушуючи закон та присягу посадової особи органів місцевого самоврядування, видав документ, на підставі якого виконавча служба Вінницької області незаконно позбавила житла ладижинську родину, у складі якої є неповнолітня дитина. Цього чиновника звільнено з роботи згідно з пунктом 1 статті 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

18 квітня о 12:00 год. в приміщенні Ладижинської міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята Дня пожежної охорони.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня пожежної охорони

З першого по третє квітня 2018 року Ладижинський міський голова перебував у складі делегації Асоціації міст України з дружнім візитом у Республіці Білорусь.

В рамках співпраці Асоціації міст Ураїни та білоруською громадською організацією "Породненные города".

Під час цього візиту міський голова підписав угоду про співпрацю із містом Новолукомль Чашникського району Вітебської області.

Наразі триває робота щодо затвердження цієї угоди Ладижинською міською радою та депутатами Новолукомля.

Через реформу в оплаті праці все частіше роботодавці кажуть, що в них працівники відсутні, а роботу фізичні особи виконують за цивільно-правовими угодами. Проте чи завжди можна замінити трудові відносини на цивільна-правові?

Розглянемо особливості цивільна-правових та трудових відносин.

Фізична особа може мати цивільно-правові або трудові відносини з підприємством (підприємцем). Трудові відносини між підприємством і найманим працівником регулюються кодексом закону про працю України Цивільна-правові відносини між підприємством і фізичною особою регулюються Цивільним кодексом України . У разі укладення цивільне-правового договору, за яким Фізична особа може виконувати роботи та надавати послуги, така особа не є працівником підприємства.

За цивільним договором процес праці не регулюється правом і виконується особою самостійно на свій розсуд.

Детальніше: Цивільно-правові трудові відносини з фізичними особами

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше: ЩО ТАКЕ БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА?

Фото 1Фото 1Фото 2Фото 2Фото 3Фото 3

У повсякденних турботах та справах ми іноді не помічаємо, як швидко спливає час. Але є події, які назавжди залишаються у нашій пам’яті.

74 роки минуло від того далекого весняного дня, коли місто Ладижин було звільнено від німецько- фашистських загарбників.

Детальніше: Відзначення Дня визволення Ладижина від фашистських загарбників

112233

20 лютого в Україні вшановували подвиг учасників Революції гідності та віддавали данину пам’яті Героям Небесної Сотні.

Цього дня о 12 годині в приміщенні міської ради пройшли заходи до  Дня Героїв Небесної Сотні за участю депутатів міської ради,  жителів міста та представників громадськості. З промовою до присутніх звернулася секретар міської ради Л. Бучко. Пам'ять про Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

112233

15 лютого 1989 року останній солдат армії бувшого Радянського Союзу перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав