Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

DSC09580DSC09580DSC 0064DSC 0064DSC 0108DSC 0108

Символічно, що 15 лютого 2017 року, якраз  в свято Стрітення, карта «Вишивана моя Україна» і з нею рукописна книга «Літопис «Вишивана моя Україна», яка поповнюється  записами в кожному з казначейств України, прибули у Ладижин, в управління Державної казначейської служби України у нашому місті.

Вдивляючись у цей оберіг, казначеї Ладижина переконані, що не важливий колір, а важливе слово, яке символами передали майстрині нашої великої дружньої казначейської родини. Хай вона нас оберігає та наділяє силою рідної землі, щасливою долею, національною гордістю! Будьмо єдиними і щирими у високому прагненні до здійснення всіх мрій, сумлінно і чесно будуймо та облаштовуймо наш спільний дім усіма силами небайдужої душі!

Казначеї Ладижина донесли теплоту, найкращі сподівання та святковий настрій, презентуючи вишивану карту, викладачам та студентам Ладижинського коледжу Вінницького аграрного університету, працівникам міського фінансового управління Ладижинської міської ради та пересічним громадянам на площі біля пам’ятника Т.Шевченко. Поповнили записом рукописну книгу, побажавши Казначейській родині миру та добрих надій.

Інформація, щодо перебування карти «Вишивана моя Україна» надано   до комунальної газети «Нове місто», ТРК «Лада» FM 103.9, сайти Ладижинської міської ради, Ладижинського коледжу ВНАУ тощо.