Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Виконавчі органи ради

1122Завершено будівництво мереж водопостачання в південно-східній частині м. Ладижин (будівництво артезіанської свердловини з підвідним водогоном по вул. Сонячна, Щорса та Чапаєва в м. Ладижин Вінницької області, будівництво артезіанської свердловини з підвідним водогоном по вул. Механізаторів, Братів Петрунів та Слободі в м. Ладижин Вінницької області, будівництво вуличних водогонів по вулицям Слобода, Робітнича в м. Ладижин Вінницької області) ( 2 свердловини: 14 і 3м3/ на добу, 2 водонапірні башти по 50м3, напірний водогін Ø110-1км 291м та водогонів Ø100/50/40-11км 79м).

Завершено будівництво водогону питної води від буд. №5 по вул. Процишина до буд. №27 по вул. Будівельників м. Ладижин (довжина трубопроводу – 404м).

Завершено будівництво об’єкту природно – заповідного фонду – дендрологічного парку місцевого значення в м. Ладижин Вінницької області «Ладижинський гай» (загальною площею території парку - 10га). Влаштована штучна водойма з насосною, центральний гранітний фонтан, сім альтанок, два павільйони, спортивний майданчик, ігровий комплекс «Бастіон», ігровий комплекс «Пісочниця», карусель, майданчик для скейтбордингу, для атракціонів, літній театр, дві модульні громадські вбиральні, пішохідні доріжки, інженерні мережі (кабельні, електричні, каналізаційні мережі, системи поливу та водопостачання), свердловина з насосною, трансформаторна підстанція, огородження парку, планування, озеленення території, розсадник-розплідник для дерев, парник для зелених насаджень.

334455

667788

Розпочато будівництво артезіанської свердловини, водонапірної башти та водогону для водопостачання жителів старої частини міста Ладижин по вулицям Колгоспна, Горького, Кірова, Пирогова, Свердлова та Південна (свердловина - 3м3/ на добу, водонапірна башта - 25м3, водогін – 3км 494м).

Розпочато будівництво громадської вбиральні по вулиці Процишина в місті Ладижин (Sзаг.=27,01м2).

фасадфасадпланпланексплікаціяексплікація