Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

На баланс комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 93 від 25 січня 2016 року передано артезіанську свердловину з підвідним водогоном, що знаходиться у м. Ладижин по вулиці Сонячна. У зв’язку   із цим комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради планує встановити тариф на водопостачання одного кубічного метра води для населення по артезіанській свердловині, яка знаходиться за адресою: м. Ладижин, вул. Сонячна в розмірі 4,93 грн. за 1 м3.

Довідки та роз’яснення щодо тарифу на водопостачання одного кубічного метра води для населення надаються за телефоном: 6-89-00.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

З повагою керівництво КП « Ладижинський ККП»

Шановні жителі міста Ладижин, що користуються послугами із водопостачання від артезіанської свердловини, що знаходиться за адресою: м. Ладижин, вул. Коцюбинського!

Діючий тариф на послуги з централізованого водопостачання від артезіанської свердловини по вул. Коцюбинського за один метр кубічний, який був востаннє встановлений ще у грудні 2008 року (рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 794 від 30 грудня 2008 року), не відшкодовує фактичних витрат комунального підприємства. Дана послуга є збитковою в зв’язку із тим, що заробітна плата працівників з 2008 року зросла на 238%,а електроенергія зросла на 272%. В зв’язку із цим планується підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання від артезіанської свердловини по вул. Коцюбинського для населення в розмірі 4,60 грн. за 1м3.

Довідки та роз’яснення щодо тарифу на послуги з централізованого водопостачання від артезіанської свердловини по вул.. Коцюбинського для населення надаються за телефоном : 6-89-00.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладижинський ККП»