Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Робочий телефон

Керівництво

Коломєйцев Валерій Іванович

Міський голова

6-11-76

Бучко Людмила Дмитрівна

Секретар ради 

6-40-50

Анущенко Павло Дмитрович

Перший заступник міського голови 

6-13-76

Олійник Олександр Філімонович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

6-42-91

Ткачук Олександр Миколайович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

6-14-93

Терепа Віктор Миколайович

Керуючий справами 

6-14-76

1. Відділ організаційної та кадрової роботи

Котик Іван Іванович

Заступник керуючого справами, начальник відділу 

6-17-99

Бабій Альона Анатоліївна

Головний спеціаліст 

6-17-99

Ясінська Людмила Ігорівна

Головний спеціаліст

6-11-76

Шуліка Дмитро Юрійович

Оператор з обслуговування комп'ютерної техніки та програмного забезпечення

6-92-65

Ярош Олексій Миколайович

Головний спеціаліст з обслуговування комп’ютерної техніки і програмного забезпечення

6-92-65

Бучко Анастасія Віталіївна

декретна відпустка

6-11-76

Іллясевич Ганна Вадимівна

декретна відпустка

6-17-99

2. Відділ роботи із зверненнями громадян

Вечорик Тетяна Сергіївна

Начальник відділу

6-17-99

3. Юридичний відділ

Малофєєва Ольга Валентинівна

Начальник відділу

6-19-92

Бучко Олександр Михайлович

Головний спеціаліст

6-19-92

Власенко Лілія Володимирівна

Головний спеціаліст (декретна відпустка)

6-19-92

4. Загальний відділ

Діхтярук Людмила Василівна

Начальник відділу 

6-92-65

Кушнір Тетяна Михайлівна

Головний спеціаліст 

6-92-65

Загорійчук Надія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст6-92-65

Уколова Катерина Миколаївна

декретна відпустка

6-92-65

Дзюбак Тетяна Іванівна
головний спеціаліст6-92-65
Петрунько Олександр ВасильовичЗавідуючий господарства

Ясевін Степан В’ячеславович

Водій легкового автомобіля

 

Зяблов Михайло Володимирович

Водій легкового автомобіля

 

Яковенко Ольга Василівна

Прибиральниця службових приміщень

 

Спеней Валентина Олексіївна

Прибиральниця службових приміщень

6-92-65

Павлова Оксана Федорівна

Прибиральниця службових приміщень

6-92-65

Шарамигіна Оксана Анатоліївна

Оператор комп'ютерного набору

6-92-65

5. Відділ бухгалтерського обліку

Гулько Ірина Андріївна

Начальник відділу – головний бухгалтер 

6-15-76

Штельмах Богдана Арсенівна

Заступник начальника відділу

6-15-76

Зайцева Олена МиколаївнаГоловний спеціаліст6-15-76

Магазинська Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст

6-15-76

Мельник Любов Андріївна

Головний спеціаліст

6-15-76

Запорожець Катерина Григорівна

Касир

6-15-76

6.Військово-облікове бюро

Таран Віктор Михайлович

Завідувач

6-16-76

7. Відділ містобудування та архітектури

Вакансія

Начальник відділу, головний архітектор міста

6-14-85

Ровишина Людмила Петрівназаступник начальника відділу6-14-85

8. Відділ капітального будівництва

ВАКАНСІЯ

Начальник відділу

6-83-46

Мачуляк Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

6-83-46

9. Відділ житлово-комунального господарства

Червінко Борис ІвановичНачальник відділу6-14-43

Юрченко Василь Пилипович

Заступник начальника відділу

6-14-43

Ковтуненко Світлана Миколаївна

декретна відпустка

6-14-43

Котик Світлана Володимирівна

Головний спеціаліст

6-14-43

Руденко Таїсія Сергіївна

Головний спеціаліст

6-14-43

Ткачук Альона ІванівнаГоловний спеціаліст6-14-43

10. Відділ економіки

Помагайбо Руслан Павлович

Начальник відділу

6-74-70

Бажан Людмила Петрівна

Заступник начальника відділу

6-74-70

Фаріончук Валентина Анатоліївна

Головний спеціаліст

6-74-70

11.Відділ земельних ресурсів

Пріщенко Оксана Володимирівна

Начальник відділу

6-06-40

Лапінська Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст 

6-06-40

12. Центр надання адміністративних послуг

Репенко Наталія Леонідівна

Керівник центру надання адміністративних послуг, адміністратор

6-28-98

Коваль Тетяна Олександрівна

Адміністратор6-28-98 

Бабій Світлана Станіславівна

Адміністратор6-28-98

13. Архівний відділ

Ліневич Тетяна Арефівна

Начальник відділу

6-17-90

14. Міський відділ культури і туризму

Журба Олена Василівна

Начальник відділу 

6-90-15

Бокій Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст 

6-90-15

15. Відділ з питань фізичної культури і спорту

Стоян Сергій Михайлович

Начальник відділу 

6-94-80

16. Відділ освіти

Журба Юрій Віталійович

Начальник відділу 

6-27-69

Кандиба Олена Григорівна

Головний спеціаліст 

6-27-69

Ляненко Тетяна Василівна

Головний спеціаліст 

6-27-69

17. Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Магера Ігор Васильович

Начальник відділу 

6-44-13

18.  Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи

Уманський
Юрій
Олександрович
Начальник відділу 
 

19. Відділ у справах сім’ї та молоді

Кравченко Олена Миколаївна

Начальник відділу 

6-17-90

20. Відділ з питань захисту прав споживачів та торгівлі

Стукало Алла В'ячеславівна

Начальник відділу

6-18-91

22. Відділ ведення Державного реєстру виборців

Перепеліна Тетяна Михайлівна

Начальник відділу 

6-15-09

Мандрик Наталія  Миколаївна

Головний спеціаліст

6-15-09

Сіра Вероніка Степанівна

декретна відпустка

6-15-09

23. Відділ ведення реєстру Ладижинської міської ради

Збрицька-Браславець Віталіна Вікторівна

Начальник відділу

 

Притула Тетяна Василівна

Головний спеціаліст

 

Бондар Алла Петрівна

Головний спеціаліст

 

24.Відділ інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Вдовиченко Юрій Віталійович

Начальник відділу

6-14-85

В'язовський Вячеслав Олександрович

Головний спеціаліст

6-14-85

25. Державний реєстратор

Бондарчук Владислав Іванович

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень6-82-77
Пилипчак Оксана ГригорівнаДержавний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців6-97-02

 25. Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Блажиліна Надія Миколаївна

Директор центру

6-12-61

Осінська Лариса Олексіївна

начальник відділу соціальної роботи 

6-12-61

Німачук Лілія Дмитрівна

головний спеціаліст - бухгалтер

6-12-61

 26. Міське фінансове управління

Пріщенко Валентина Володимирівна

Начальник управління 

6-48-55

Бойко Інесса Геннадіївна

Заступник начальника управління 

6-48-55

27. Міський відділ у справах дітей

Таран Валентина Василівна

Начальник відділу

6-16-08

Сандул Галина Дмитрівна

Головний спеціаліст

6-16-08

Гронь Ольга Михайлівна

Завідувач сектору опіки і піклування – головний бухгалтер

6-16-08

28. Управління праці та соціального захисту населення

Кулик Оксана Григорівна

Начальник управління

6-43-19

Заволович Наталія Миколаївна

Заступник начальника управління, начальник відділу грошових виплат і компенсацій

6-40-49

Сас Оксана Олексіївна

Заступник начальника управління, начальник відділу праці

6-90-70