Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

20042004Присутні:

Заступник міського голови: Ткачук О.М.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Харжевська Л.Д., Кулик О.Г., Куца С.В., Малофєєва О.В., Кривенька Т.В., Сандул Г.Д.

Запрошені: – Берегова Наталія Григорівна – заступник директора школи з виховної роботи, Грінченко Анна Іванівна – соціальний педагог ЗОШ № 2.

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто чотири питання захисту прав та інтересів дітей: про невідвідування шкільних занять ученицею ЗОШ № 2, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право власності яким матиме малолітня дитина, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина, про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають у складних життєвих обставинах на 2017 рік.

Детальніше: Проведення засідання комісії захисту прав дитини від 20.04.2017 р.

P3200053P3200053P3200055P3200055

Присутні:

Заступник міського голови: Ткачук О.М.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Харжевська Л.Д., Блажиліна Л.О., Кулик О.Г., Кравченко О.М., Ратушняк Л.В., Малофєєва О.В., Кривенька Т.В., Сандул Г.Д.

Запрошені: –

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто п’ять питань захисту прав та інтересів дітей: про взяття під соціальний супровід сім’ї на вихованні та утриманні, якої знаходиться малолітня донька, про взяття під соціальний супровід сім’ї на вихованні та утриманні, якої знаходяться двоє малолітніх дітей, про взяття під соціальний супровід сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходиться малолітня дитина, про направлення малолітньої дитини на тимчасове перебування до Вінницького обласного спеціалізованого будинку для дітей з ураженням ЦНС та психіки, про ситуацію в сім’ї громадянки на вихованні та утриманні, якої знаходиться малолітня дитина.

Детальніше: Засідання комісії захисту прав дитини 21.03.2017 року

Заступник міського голови Олександр ТкачукЗаступник міського голови Олександр ТкачукПід час проведення комісіїПід час проведення комісії

Дата проведення 22.02.2017 р.

Час проведення 11.00 – 12.30

Присутні:

Заступник міського голови: Ткачук О.М.

Члени комісії: Таран В.В., Осінська Л.О., Кравченко О.М., Малофеєва О.В., Куца С.В.

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто чотири питання захисту прав та інтересів дітей:

Детальніше: Проведення засідання комісії захисту прав дитини 22.02.2017 року

P2080256P2080256Присутні:

Заступник міського голови: Ткачук О.М.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Харжевська Л.Д., Блажиліна Л.О., Заволович Н.М., Кравченко О.М., Ратушняк Л.В., Малофєєва О.В., Кривенька Т.В., Куца С.В., Сандул Г.Д.

Запрошені: – мати, батько.

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто п’ять питань захисту прав та інтересів дітей: про визначення днів та годин спілкування батька з трьома малолітніми дітьми, про видачу висновку про позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої доньки, про розгляд пояснення матері по витратах аліментів, які отриманні на двох неповнолітніх дітей, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина, про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу на 2017 рік.

Детальніше: Засідання комісії захисту прав дитини 08.02.2017 р.

Робота міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради будується відповідно Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указів Президента України, постанов та розпоряджень Верховної Ради України, наказів, методичних рекомендацій служби у справах дітей ОДА, розпоряджень голови облдержадміністрації, міського голови в питаннях, що відносяться до компетенції міського відділу у справах дітей.

Основними завданнями міського відділу у справах дітей є соціальний захист дітей, попередження правопорушень, злочинів у підлітковому середовищі, а також профілактика бездоглядності, жебракування серед дітей. Виходячи з завдань, основними напрямками діяльності міського відділу у справах дітей протягом поточного року були:

Детальніше: ЗВІТ про роботу міського відділу у справах дітей Ладижинської міської...

Комісія з питань захисту прав дитини є консультативно-дорадчим органом, що утворюється головою виконавчого комітету Ладижинської міської ради. Основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Комісія з питань захисту прав дитини відповідно до покладених на неї завдань:

  • - розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення, зокрема: реєстрація народження дитини, батьки якої невідомі; надання дозволу бабі, діду, іншим родичам дитини забрати її з пологового будинку або іншого закладу охорони здоров'я, якщо цього не зробили батьки дитини; позбавлення та поновлення батьківських прав; вирішення спорів між батьками щодо визначення або зміни прізвища та імені дитини; вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини; участь одного з батьків у вихованні дитини; побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав; визначення форми влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; встановлення і припинення опіки, піклування; утримання і виховання дітей у сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу та виконання покладених на них обов'язків; збереження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; розгляд звернень дітей щодо неналежного виконання батьками, опікунами, піклувальниками обов'язків з виховання або щодо зловживання ними своїми правами; інші питання, пов'язані із захистом прав дітей;
  • - розглядає та подає пропозиції до індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • - розглядає підготовлені суб’єктами соціальної роботи матеріали про стан сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі сім’ї, в яких існує ризик відібрання дитини чи дитина вже відібрана у батьків без позбавлення їх батьківських прав, сім’ї, діти з якої влаштовуються до навчального закладу на стаціонарне перебування за заявою батьків.

Детальніше: Звіт про роботу комісії захисту прав дитини за 12 місяців 2016 рік

В місті Ладижин проживає 42 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. 31 дитина перебуває на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них в інтернатних закладах -1 дитина, 30 проживає в сім’ях опікунів та піклувальників. Всі діти користуються пільгами, передбаченими чинним законодавством. Відділ у справах дітей здійснює контроль щодо стану виховання, утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, звіти про стан виконання обов’язків опікунів, піклувальників заслуховуються на засіданні комісії з питань захисту прав дитини на початку року. Діти не залишаються поза увагою влади, до свят обовязково забезпечуються подарунками та солодощами.

Детальніше: Інформація стосовно захисту прав та інтересів дітей у м. Ладижині за 7...

Засідання комісії захисту прав дитиниЗасідання комісії захисту прав дитини

Присутні:

Заступник міського голови: Ткачук О.М.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Харжевська Л.Д., Блажиліна Н.М., Малофєєва О.В., Задояна О.Г., Кравченко О.М., Куца С.В.

Запрошені: – мати, представник матері, два представники батька.

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто шість питань захисту прав та інтересів дітей: про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно двох дітей, про припинення соціального супроводу сім’ї на вихованні та утриманні якої перебуває малолітня дитина, про припинення опіки над майном осіб із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, про зміну статусу двох малолітніх дітей, про затвердження індивідуальних планів на дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2016 рік.

Детальніше: Засідання комісії захисту прав дитини 10.03.2016 р.

Затримання осіб що розпивали спиртні напоїЗатримання осіб що розпивали спиртні напоїЗ метою забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення її зниження на основі чітко визначених пріоритетів, об'єднання зусиль органів державної влади, правоохоронних органів та громадськості у напрямку протидії злочинності, порушенням громадського порядку та іншим антисоціальним проявам рейдовою групою в складі: начальника міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради Таран В.В., дільничних інспекторів Ладижинського відділення поліції Брудніцкого Я.В., Тарана О.В., Шестопала О.І., членів ГФОГП «Дружина» Тарана В.М., Духна М.І. проведено рейд «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді, в ході якого були перевірені місця концентрації та збору молоді: центральну площу міста, територію біля магазину «Європейський», територію дендрологічного парку, торгові точки, які займаються продажем алкогольної та тютюнової продукції та територію біля навчальних закладів міста.

Детальніше: Про підсумки проведення рейду «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля...

P1200658P1200658P1200659P1200659Міським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради спільно з працівниками Ладижинського ВП Бершадського ВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, відділом освіти, представником Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області та керівником громадського формування «Дружина» проведено робочу нараду з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рік у м. Ладижин.

Детальніше: Про проведення робочої наради з питань стану злочинності, правопорушень...

P1160062P1160062P1160064P1160064P1160067P1160067

З метою забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення її зниження на основі чітко визначених пріоритетів, об'єднання зусиль органів державної влади, правоохоронних органів та громадськості у напрямку протидії злочинності, порушенням громадського порядку та іншим антисоціальним проявам рейдовою групою в складі: начальника міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради Таран В.В., дільничних інспекторів Ладижинського відділу поліції Терешка М.І., Кривенької Т.В., керівника ГФОГП «Дружина» Тарана В.М., членів ГФОГП «Дружина» Коменди В. М. та Перемота О.С.проведено рейд «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді, в ході якого були перевірені місця концентрації та збору молоді: центральну площу міста, територію біля магазинів «Європейський» та «Енергетик», територію дендрологічного парку та торгові точки, які займаються продажем алкогольної та тютюнової продукції.

Детальніше: Про результати  рейду «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді...