Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Комісією були розглянуті наступні питання:

  • Про призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення анти терористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
  • Про зняття з обліку внутрішньо переміщених осіб.
  • Про призначення - відновлення виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, у зв’язку із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України №370 від 31.05.2017 року до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №505 „Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

На засідання розглянуто 13 справ.

Комісія вирішила:

  • Призначити допомогу на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 2 особам, розгляд 2 заяв - відкласти до проведення особистої ідентифікації осіб ;
  • У зв’язку із виїздом до іншого регіону : припинити виплату щомісячної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та пенсії 2 особам ; зняти з обліку 1 особу;
  • Відновити виплату допомоги на проживання до закінчення періоду виплати внутрішньо переміщеним особам, яким виплата була припинена у зв’язку із змінами внесеними до постанови Кабінету Міністрів України №505 „Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг” постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 року №370 на підставі роз’яснень наданих Міністерством соціальної політики України – 6 сім’ям.

20 червня 2017 року о 15:00 год. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше: Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат...

04 травня 2017 року о 10,00 год. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

1. Про призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Про надання дозволу на продовження виплати пенсії та соціальної допомоги через відділення «Державного ощадного банку України» у м. Ладижин.

3. Про призначення пенсій.

4. Про призначення допомоги сім’ям з дітьми.

Детальніше: Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат...

Виступ заступника міського голови О.ТкачукаВиступ заступника міського голови О.ТкачукаУчні ЗОШ 3Учні ЗОШ 3Нагородження почесними грамотами міської радиНагородження почесними грамотами міської ради

26 квітня 2017 року в сесійній залі Ладижинської міської ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 31 річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході виступив заступник міського голови О.Ткачук. Від імені міського голови та виконкому Ладижинської міської ради він висловив слова щирої вдячності всім ладижинцям, які брали участь у ліквідації наслідків найстрашнішої катастрофи нашого часу - аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше: Відзначення 31 річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС

Мета співпраці - покращення спроможності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) впливати на вирішення власних проблем та проблем громад, в яких вони живуть.

Для нас громада - це група людей, яких об'єднує спільна діяльність, потреби та цілі, які вони готові задовольняти чи досягати. Це проактивні люди, котрі мають ідеї покращення своєї громади та сили на їх втілення. І саме таких людей ми шукаємо.

У 2016 році ми зустрілися із 74-ма громадами ВПО в 44 містах і селищах України. Разом нам вдалось згуртувати громади внутрішньо переміщених осіб з місцевими жителями, заохотити їх до змін у власному середовищі та залучити місцеву владу до надання їм підтримки.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ініціативні групи внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму або неурядові організації, чия діяльність спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам, котрі знаходяться в таких областях: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська.

Детальніше: КримСОС та Агентство ООН у справах біженців шукає проактивних переселенців

МОМ є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції., що тісно співпрацює урядовими та не урядовими партнерами.

Починаючи з 2014 року представництво МСОМ реалізовує проекти направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) . Проект „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, що фінансується Європейським союзом буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Детальніше: Проект МОМ  „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та...

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1. Забезпечує відповідно до законодавства соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1.1. Встановлює статус особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та видає посвідчення відповідної категорії;

1.2. Здійснює фінансування компенсацій та виплат особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи: проводить реєстрацію паспортів підприємств та організацій у розрізі одержувачів компенсацій та допомог певних видів, приймає, перевіряє, реєструє та оплачує зведені розрахунки на здійснення платежів, передбачених у Державному бюджеті України на заходи, пов'язані з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, звітує про використання коштів;

1.3 Здійснює оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

1.4 Приймає участь у розробці регіональних програм із соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

1.5 Здіснює прийом заяв від громадян на виплату компенсацій та надання допомоги певних видів, передбачених законодавством для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та здійснює їх нарахування.

2. Здійснює методичну допомогу громадянам, підприємствам, установам, організаціям по питанням, що входять до компетенції відділу.

3. Забезпечує на території Ладижинської міської ради в межах, визначених законодавством, права осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, району проведення АТО.

4. Виконує інші функції.

 

PC140380PC140380PC140384PC140384PC140395PC140395

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Події понад 30-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а й 14 грудня вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловити щирі слова подяки ліквідаторам за мужність і героїзм.

Детальніше: 14 грудня -  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на...

СемінарСемінар

09.08.2016 року о 10,00 год. в приміщенні Ладижинського міського центру зайнятості відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему „Соціальний захист та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб”. Семінар організований спільно управлінням праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради та Ладижинським міським центром зайнятості.

На семінарі були присутні 17 внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше: Семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему „Соціальний захист та...

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 року №911”Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105” затверджені зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних надстрокову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведенням мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом (далі Порядок).

Детальніше: Виплата  компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах...