Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

старт на дистанції естафетастарт на дистанції естафетапісля дистанції спринтпісля дистанції спринтна фініші спрінтуна фініші спрінту

З 2 по 4 червня на околицях м. Вінниця, у Медвідському лісництві, відбувся відкритий чемпіонат області зі спортивного орієнтування. Наше місто представляли спортсмени клубу «Крокус». У змаганнях приймали участь 7 команд Вінницької області та 3 команди з Хмельницької та Житомирської областей.

Орієнтувальники демонстрували свої вміння на трьох дистанціях: спринт (02.06), класична середня дистанція (03.06) та естафета (04.06).

Наші спортсмени у складі Стасюк Юлії, Бурдейної Алли, Бевз Дар’ї, Рибачка Дмитра, Крижанівського Євгенія, Петіна Максима, Лукіянова Владислава, Рагозіної Аліни, Радченко Єлизавети, Стефаника Миколи вибороли 12 призових місць.

За результатами трьох днів наша команда посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо призерів. Тренують команду Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

Кузьміна М. Христянко Д.Кузьміна М. Христянко Д.2 червня спортсмени міста Ладижин брали участь у чемпіонаті Вінницької області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2007року народження та молодших, де Христянко Денис виборов 3 місце в одиночному розряді та 2місце в змішаному розряді (мікст) разом з Кузьміною Маргаритою, а ще Маргарита виборола 3місце в парному розряді разом з юною тенісисткою з Вінниці та стала четвертою в одиночному розряді. Тренує спортсменів Дар’я Шаповалова.

Вручення подякиВручення подякиНагородження спортивною літературоюНагородження спортивною літературою26 травня в управлінні фізичної культури і спорту Вінницької обласної державної адміністрації пройшло відзначення спортивних організацій та колективів області за кращу організацію фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» та рухових активностей з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, що проводився 7 квітня.

Детальніше: Нагородження в обласному управлінні фізичної культури і спорту

Крокус учасники Лісостепу 2017Крокус учасники Лісостепу 2017На п'ядесталі дівчатаНа п'ядесталі дівчатаНа п'ядесталі чоловікиНа п'ядесталі чоловіки

21 травня в Ладижині в урочищі «Манзієве» пройшли обласні змагання з велоспорту «Лісостеп-2017» крос-кантрі в яких брали участь спортсмени Ладижина, Гайсина та Тульчина, всього 36учасників. У категорії юнаки 1місце виборов Марчук Денис, 2місце – Осіпенко Ігор, 3місце – Рибачок Дмитро; у категорії дівчата 1 місце виборола Стасюк Юлія, 2 місце – Рагозіна Аліна і 3 місце Рагозіна Ольга; у категорії чоловіки 1 місце здобув Шатов Олександр, 2 місце - Кінзерський Віктор і 3 місце – Мазур Віталій; серед жінок 1 місце у Фадієвської Надії і 2 місце у Бевз Дар’ї; в категорії чоловіки 35 і старші 1 місце виборов Фадієвський Михайло, 2 місце – Наконечний Руслан і 3 місце – Петров Іван. Головний суддя змагань Павло Нагорний.

Детальніше: Обласні змагання з велокросу «Лісостеп – 2017»

Христянко ДХристянко Д19 травня ладижинські юні спортсмени брали участь у чемпіонаті області з настільного тенісу серед юнаків 2005 року народження і молодших в м. Вінниці, де Богданович Олександр виборов 3місце в одиночному розряді, а в парному розряді разом з Христянком Денисом здобули 2 місце. Тренує спортсменів Дар’я Шаповалова.

20 травня на стадіоні «Авангард» пройшов футбольний матч чемпіонату Вінницької області вищої ліги між командами Ладижина та Шаргорода, в якому наша команда поступилася з рахунком 0:1.

В цей же день пройшов матч обласної дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 2002-03р.н. між командами Ладижина та Бершаді, в якому ладижинська команда перемогла з рахунком 1:0. Тренує команди Олег Павлик.

17 травня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі пройшли матчі обласної дитячо-юнацької футбольної ліги між командами Ладижина та Тростянця. Команда Ладижина вікової категорії 2002-2003року народження здобула перемогу з ранком 2:1, а команда вікової категорії 2005-2006р.н. зіграла в нічию з рахунком 2:2. Тренує юних футболістів Олег Павлик.

Чемпіон та призери з тенісуЧемпіон та призери з тенісу

З 1 по 10 травня проходив чемпіонат міста Ладижин з тенісу серед чоловіків на спортивному майданчику Ладижинської ДЮСШ №2. В змаганнях брало участь 8 спортсменів. Переможцем в одиночному розряді став Михайло Бабчинський, 2 місце виборов Юрій Журба і 3місце – Іван Котик. В парному розряді перемогли Петро Юрченко та Сергій Стоян.

Відкриття Кубку області з ушуВідкриття Кубку області з ушуКомада переможець та призери з ушуКомада переможець та призери з ушуКоманда Ладижина з ушу саньшоуКоманда Ладижина з ушу саньшоу

Ладижинський СК ХОНЗАЛадижинський СК ХОНЗАНагородження призерів з ушуНагородження призерів з ушуПереможець Лебедєв ІванПереможець Лебедєв Іван

13 тарвня в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив І етап відкритого Кубку Вінницької області з ушу саньшоу, в змаганнях брало участь 13команд всього 174 спортсмени. В командному заліку 1 місце виборола команда Ладижина, 2 місце у команди міста Стрижавки і 3 місце виборола команда міста Бар.

В особистому заліку ладижинські спортсмени вибороли 10 -1місць, 5 – 2-х і 4 - 3місця. Переможцями в своїх вагових категоріях та вікових групах стали: Лебедєв Іван, Асюченко Віталій, Ткач Вікторія, Магазинський В’ячеслав, Каландарова Анастасія, Шпетний Михайло, Довгаль Захар, Явдонич Олександр та Козир Ярослав. Головний суддя змагань Вадим Зашейко.

За мить до фінішуЗа мить до фінішуЛідирує з великим відривомЛідирує з великим відривомНагородження Олімпійський день ЛадижинНагородження Олімпійський день Ладижин

Нагороджують майстри спортуНагороджують майстри спортуПереможці Олімпійського дняПереможці Олімпійського дняПід час нагородженняПід час нагородження

4 травня по вулиці Петра Кравчика проходив легкоатлетичний пробіг «Олімпійський день», в якому брали участь 14 команд, що складалися з учнів міських загальноосвітніх шкіл різних вікових груп. В змагання брало участь 329 осіб (170 юнаків та 159 дівчат). У загальнокомандному заліку 1 місце виборола Ладижинська ЗОШ №2, 2 місце у команди ЗОШ №4 і 3 місце у команди ЗОШ №1.

Детальніше: Легкоатлетичний пробіг «Олімпійський день»

20-21 квітня збірна команда Ладижинської ДЮСШ №2 брала участь у чемпіонаті Вінницької області з кульової стрільби, де у загальнокомандному заліку виборола 3 місце, 1 і 2 місця за командами Вінниця-1 та Вінниця-2. Команда наших дівчат у вправі з пневматичного пістолету посіла ІІ місце, а юнаки в цій же вправі - ІІІ місце. Тренують спортсменів Юрій Сенченко та Павло Наказнюк.