Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

на дистанції Смуга перешкод Ігор Осипенкона дистанції Смуга перешкод Ігор Осипенкона дистанції Смуга перешкод Дмитро Рибачокна дистанції Смуга перешкод Дмитро Рибачокна етапі Паралельні мотузки Алла Бурдейна та Ігор Осипенкона етапі Паралельні мотузки Алла Бурдейна та Ігор Осипенко

З 20 по 22 квітня проходив Відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму «Сабарівська весна – 2017».

Змагання проводились по ІІ і ІІІ класах. Всього з’їхались 36 команд з Вінницької, Чернігівської, Донецької, Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської та Житомирської областей: 11 команд по ІІ класу, 15 команд по ІІІ класу серед юнаків та 10 команд по ІІІ-ІV класах для юнаків та дорослих.

Детальніше: На чемпіонаті області зі спортивного туризму

Юні ладижани чемпіониЮні ладижани чемпіониЮні переможціЮні переможці21 квітня ладижинська команда юнаків 2005р.н. здобула перемогу в обласних фінальних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2016-2017 років. В змаганнях брали участь 32 команди Вінниччини. Гра за перше місце проходила між командами Ладижина та Могилева Подільського в рівнів боротьбі. Результат зустрічі визначався у післяматчевих пенальті де фортуна була на стороні юних ладижан, які з рахунком 9:8 здобули перемогу. Кращим голкіпером змагань став ладижинський воротар Максим Жеглов.

Вітаємо чемпіонів! Тренери команди Олег Павлик та Павло Наказнюк.

15 квітня на стадіоні «Авангард» пройшов матч чемпіонату Вінницької області вищої ліги між командами «Авангард» (Ладижин) та «Світанок Агросвіт» (Шляхова), де ладижинська команда поступилась з рахунком 0:1.

18 квітня ладижинська команда допризовників брала участь в обласній спартакіаді серед допризовної молоді з фізичної підготовки в м. Вінниці та посіла 14 місце серед 21 команди.

9квітня спортсмени міста Ладижин Юрій Журба та Михайло Бабчинський брали участь в обласному турнір з тенісу в одиничному розряді в місті Вінниці, де серед 16 учасників вони перемогли у своїх підгрупах та зустрілися між собою у фіналі. Перемогу в турнірі здобув Михайло Бабчинський, а 2місце виборов Юрій Журба. Тренує спортсменів Сергій Стоян.

Початок змаганьПочаток змаганьПісля фінішуПісля фінішуЧемпіонкиЧемпіонки

08-09 квітня на Ладижинському водосховищі пройшов Кубок Вінницької області з веслування академічного серед юніорів, де спортсмени виступали в різних класах човнів. 1 місця вибороли в човні-одиночці Васільєви Михайло та Олексієнко Анастасія, в човні-двійці парній Лісіченко Максим, Концур Володимир та Джигирей Софія, Олексієнко Анастасія, в човні-двійці без стернового Марчук Денис, Довгань Антон та Калевич Юлія, Пипко Катерина, в човні-четвірці парній Васільєвих Михайло, Марчук Денис, Довгань Антон, Концур Володимир та Пипко Катерина, Калевич Юлія, Джигирей Софія, Олексієнко Анастасія. Головний суддя змагань Наталія Топалова.

Метання гранатиМетання гранати10 квітня на спортивних спорудах Ладижинського коледжу ВНАУ пройшла міська спартакіада серед допризовної молоді з фізичної підготовки. В змаганнях брали участь учні старших класів міських загальноосвітніх шкіл, вони змагались в таких вправах: кульова стрільба, підтягування у висі, метання гранати 600г, біг 100м та 1000м. За результатами змагань 1місце виборола команда Ладижинської ЗОШ №3, 2місце команда Ладижинської ЗОШ №4 і 3місце команда Ладижинської ЗОШ №2. В особистому заліку з багатоборства 1місце виборов Жиганов Володимир, 2місце – Андрущенко Денис і 3місце – Волков Михайло. Головний суддя змагань Павло Наказнюк. За підсумками спартакіади вже сформована збірна команда міста, яка братиме участь в обласній спартакіаді серед допризовної молоді 18квітня в м. Вінниці.

Ведучий заходуВедучий заходуВпоаву виконують фахівціВпоаву виконують фахівціРанкова зарядкаРанкова зарядка

7 квітня в Ладижині проведений міський фестиваль «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який розпочався о 7-30 загальноміською ранковою зарядкою на площі фонтанів за участю міських спортивних шкіл, спортивних клубів, студентів коледжу, учнів загальноосвітніх шкіл. Продовжений фестиваль заходами в дошкільний навчальних закладах, загальноосвітніх школах, Ладижинському коледжі, в спортивних школах та спортивних клубах.

Детальніше: Міський фестиваль «Рух заради здоров’я»

Вправу виконує О. СандулВправу виконує О. СандулОлексій Сандул чемпіонОлексій Сандул чемпіон1 квітня у Вінниці відбувся чемпіонат області з жиму лежачи серед юнаків, юніорів та дорослих.

Детальніше: ЛАДИЖИНСЬКИЙ КОТИГОРОШКО

Переможець та призери з армреслінгуПереможець та призери з армреслінгуФінальна зустрічФінальна зустріч23 березня в спортивному комплексі «Ряба GYM» пройшли змагання з армреслінгу за програмою ХVІ міської спартакіади серед колективів підприємств, організацій та установ м. Ладижин в них брало участь 5команд. В командному заліку місця розподілились таким чином: 1місце об’єднана команда ТОВ «Вінницька птахофабрика», 2місце у команди Ладижинського коледжу ВНАУ, 3-є у команди ПрАТ «Зернопродукт МХП», 4-е у команди Ладижинської ТЕС і 5-е у команди філії «Птахокомплекс». У особистому заліку:

Детальніше: Міські змагання з армреслінгу

БлокуванняБлокуванняКоманда Ладижинської ТЕСКоманда Ладижинської ТЕСНагородженняНагородження

25 березня в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходили змагання з волейболу за програмою ХVІ міської спартакіади серед колективів підприємств, організацій та установ м. Ладижин, де змагалися 4 команди. 1місце виборола команда ДТЕК Ладижинської ТЕС, 2-е у команди філії «Птахокомплекс», 3-є здобула команда ПрАТ «Зернопродукт МХП» і 4-е у команди Ладижинського коледжу ВНАУ. Головний суддя Валерій Миколюк.