Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

SDC15449SDC15449SDC15451SDC15451З 23 червня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Молодь - майбутнє України» до дня молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, найковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни. Ласкаво просимо подивитися матеріали нашої виставки.

виставка екібанавиставка екібанаНайтепліша та найблагодатніша пора року - це, звичайно ж, літо. Влітку вся природа живе на повну силу. Зеленіють дерева, цвітуть квіти на клумбах, у полях та на луках, а в садах можна побачити безліч різноманітних фарб.

Червоні троянди, білі ромашки з жовтою серединкою, помаранчеві садові лілії, блакитні братки, фіолетові дзвіночки, пурпурні мальви, рожеві півонії та інш. Саме таке різнобарв’я квітів представлено на виставці-екібані «Про що розкаже свіжих квітів жмуток?» в бібліотечному відділі №1.

SDC15431SDC15431

З 8 червня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - експозиція до 180 - річчя з дня народження російського художника - портретиста , теоретика образотворчого мистецтва, академика живопису «І. Крамськой - художник і теоретик мистецтва». Для Павла Третьякова та його галереї Крамськой створив значну кількість портретів діячів культури , мистецтва та науки. Всього в художньому доробку митця більш ніж 430 портретів сучасників. Запрошуємо подивитись нашу вистаку.

Ведучі проводять казкову вікторинуВедучі проводять казкову вікторинуВсі учасники отримують солодкі призиВсі учасники отримують солодкі призиКонкурс ПантомімаКонкурс ПантомімаПришкільний табір ЗОШ 1Пришкільний табір ЗОШ 1

6-7 червня 2017 року працівники бібліотечного відділу №1 провели віртуальну мандрівку «Світ дитячих казок і мультфільмів»для дітей, які відвідують пришкільні табори ЗОШ№1 та ЗОШ №3. У програмі заходу були вікторини, казкові телеграми, конкурси: «Артистичний», «Музичний» та інші, демонструвалися слайди сучасних мультфільмів, а на завершення діти переглянули мультфільми Уолта Діснея. Всі присутні отримали солодкі призи.

Після завершення заходу дітям провели екскурсію по бібліотеці.

Гра СніжкиГра СніжкиГра на уважністьГра на уважністьКонкурс Відгадай казкового герояіКонкурс Відгадай казкового герояі

Вже стало традицією щороку проводити в центральній бібліотеці розважальні заходи у пришкільних таборах під час літніх канікул.

З 31.05.2017 року по 06.06.2017 року у дитячому відділі для дітей ЗОШ № 2, ЗОШ №3 та ЗОШ №4 було проведено конкурсно – розважальну програму «Зустрічі веселі в книжковій оселі».

Літературна вікторина Чарівний калейдоскопЛітературна вікторина Чарівний калейдоскопМузично рухливий конкурсМузично рухливий конкурсПришкільний табір ЗОШ 2Пришкільний табір ЗОШ 2

Бібліотекарі підготували і провели конкурси «Відгадай казкового героя», «Чий слід», музично-рухливий конкурс та ігри: «Крокодил», «Сніжки», «Кульки». Також діти із задоволенням взяли участь у літературній вікторині «Чарівний калейдоскоп». По завершенню конкурсно – розважальної програми всі діти отримали солодощі.

Пришкільний табір ЗОШ 3Пришкільний табір ЗОШ 3Пришкільний табір ЗОШ 4Пришкільний табір ЗОШ 4Солодощі дітямСолодощі дітям

SDC15295SDC15295

З 29 травня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється прес – перегляд «Куріння: фактори ризику», приурочений до Всесвітнього дня боротьби з палінням.

Підліткам, в силу своєї незрілості важко оцінити, чим небезпечне куріння. Вони не уявляють собі, що в якості наслідків куріння через 10 - 15 років виникають хронічні захворювання. Саме про наслідки шкідливої звички і розповідає література, представлена на виставці.

Виступ працівників Ладижинського центру зайнятостіВиступ працівників Ладижинського центру зайнятостіРозповідь бібліотекаря про сучасні професіїРозповідь бібліотекаря про сучасні професіїОдним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини.

Детальніше: Професійний бутік «Дорога в професію починається з мрій»

Ведучі розповідають Притчу о добротіВедучі розповідають Притчу о добротіВступне слово бібліотекаря КосякГ.МВступне слово бібліотекаря КосякГ.МПерегляд відеороліка Люди з великої літериПерегляд відеороліка Люди з великої літери

20 травня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ для учнів старших класів ЗОШ № 2 був проведений літературно - тематичний вечір «Хай мудрим буде розум ваш, а серце добрим буде».

Детальніше: Літературно - тематичний вечір «Хай мудрим буде розум ваш, а серце добрим...

Життя моє! Тремтять шляхи розбиті. Читає Кирилюк НЖиття моє! Тремтять шляхи розбиті. Читає Кирилюк НЛітературна композиціяЛітературна композиціяНехай не знає втоми та рука. Читає Гаврилюк ІНехай не знає втоми та рука. Читає Гаврилюк І

18 травня 2017 року в бібліотечному відділі №1 відбулась літературна композиція «Слова подібні хлібу й солі», присвячена 105-й річниці від дня народження українського поета і прозаїка, драматурга і сценариста, нашого земляка – Михайла Панасовича Стельмаха.

Детальніше: Літературна композиція «Слова подібні хлібу й солі»

Казкова подорож, присвячена дню ЄвропиКазкова подорож, присвячена дню ЄвропиЗ 2003 року, в третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цьогоріч це свято припадає на 20 травня.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, традицій, спільної історії всіх націй континенту. І наша бібліотека не залишилась осторонь цього свята представивши для молодших читачів казкову подорож «Разом з книгами країнами Європи», де представлені казки майже кожної країни Європи.

Виступ Блудчої АнастасіїВиступ Блудчої АнастасіїВиступ Грабар КатериниВиступ Грабар Катерини15 травня 2017 року в центральній міський бібліотеці відбувся щорічний міський конкурс «Найкращий читач 2017».

Як завжди головними дійовими особами були діти 5-8 класів, найкращі читачі бібліотеки міста. Дух читання, книжки об’єднував всіх, хто зібрався в бібліотеці. Конкурсанти помітно хвилювались перед виступом, проте це їм не заважало обмінюватися враженнями, показувати один одному книжки, що принесли з собою.

Детальніше: Міський конкурс «Найкращий читач 2017»