Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Виставка розповідь Алхімік літератури Виставка розповідь Алхімік літератури

З 16 серпня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - розповідь , присвячена 70-річчю з дня народження Пауло Коельо - бразильського письменника і поета. Як би його не називали - алхіміком слова або феноменом масової культури - Пауло Коельо залишається найавторітетнішим письменником нового століття. Читачі з 150 країн, незалежно від своєї релігійної і національної принадлежності, визнали його провідним прозаїком нашого часу. Його книги, перекладені на безліч мов, не тільки займають перші рядки в списках бестселерів але й породжують соціо - культурні суперечки і дискусії. Філософська підоснова ідеї і сюжети його книг зачіпають тонкі струни в душах мільонів читачів, які шукають свій шлях до осягнення світу. Загальний тираж його книг на всіх мовах перевищує 300 мільонів. Пауло Коельо вірить, що якщо слідувати своїм мріям, можна домогтися всього, про що мріємо. Пропонуємо переглянути твори письменника.

SDC15503SDC15503

З 22 липня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - роздум до Дня Хрещення Русі «Володимир Великий - творець української держави.» 28 липня в Україні відзначають день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира - хрестителя Київської Русі та День Хрещення Київської Русі - України - релігійне і національне свято.

Детальніше: Виставка - роздум до Дня Хрещення Русі  «Володимир Великий -  творець...

Інформаційно тематична виставкаІнформаційно тематична виставка28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю.

У різні періоди існування українського народу були спроби отримати юридичне оформлення держави, починаючи ще з Київської Русі. Проте вперше це вдалося належним чином зробити після тривалої, напруженої роботи над Основним Законом держави 28 червня 1996 року.

На передодні державного свята в бібліотечному відділі №1 пропонується до перегляду інформаційно – тематична виставка: «Український шлях до Конституції», література представлена надає можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу.

SDC15449SDC15449SDC15451SDC15451З 23 червня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Молодь - майбутнє України» до дня молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, найковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни. Ласкаво просимо подивитися матеріали нашої виставки.

виставка екібанавиставка екібанаНайтепліша та найблагодатніша пора року - це, звичайно ж, літо. Влітку вся природа живе на повну силу. Зеленіють дерева, цвітуть квіти на клумбах, у полях та на луках, а в садах можна побачити безліч різноманітних фарб.

Червоні троянди, білі ромашки з жовтою серединкою, помаранчеві садові лілії, блакитні братки, фіолетові дзвіночки, пурпурні мальви, рожеві півонії та інш. Саме таке різнобарв’я квітів представлено на виставці-екібані «Про що розкаже свіжих квітів жмуток?» в бібліотечному відділі №1.

SDC15431SDC15431

З 8 червня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - експозиція до 180 - річчя з дня народження російського художника - портретиста , теоретика образотворчого мистецтва, академика живопису «І. Крамськой - художник і теоретик мистецтва». Для Павла Третьякова та його галереї Крамськой створив значну кількість портретів діячів культури , мистецтва та науки. Всього в художньому доробку митця більш ніж 430 портретів сучасників. Запрошуємо подивитись нашу вистаку.

Ведучі проводять казкову вікторинуВедучі проводять казкову вікторинуВсі учасники отримують солодкі призиВсі учасники отримують солодкі призиКонкурс ПантомімаКонкурс ПантомімаПришкільний табір ЗОШ 1Пришкільний табір ЗОШ 1

6-7 червня 2017 року працівники бібліотечного відділу №1 провели віртуальну мандрівку «Світ дитячих казок і мультфільмів»для дітей, які відвідують пришкільні табори ЗОШ№1 та ЗОШ №3. У програмі заходу були вікторини, казкові телеграми, конкурси: «Артистичний», «Музичний» та інші, демонструвалися слайди сучасних мультфільмів, а на завершення діти переглянули мультфільми Уолта Діснея. Всі присутні отримали солодкі призи.

Після завершення заходу дітям провели екскурсію по бібліотеці.

Гра СніжкиГра СніжкиГра на уважністьГра на уважністьКонкурс Відгадай казкового герояіКонкурс Відгадай казкового герояі

Вже стало традицією щороку проводити в центральній бібліотеці розважальні заходи у пришкільних таборах під час літніх канікул.

З 31.05.2017 року по 06.06.2017 року у дитячому відділі для дітей ЗОШ № 2, ЗОШ №3 та ЗОШ №4 було проведено конкурсно – розважальну програму «Зустрічі веселі в книжковій оселі».

Літературна вікторина Чарівний калейдоскопЛітературна вікторина Чарівний калейдоскопМузично рухливий конкурсМузично рухливий конкурсПришкільний табір ЗОШ 2Пришкільний табір ЗОШ 2

Бібліотекарі підготували і провели конкурси «Відгадай казкового героя», «Чий слід», музично-рухливий конкурс та ігри: «Крокодил», «Сніжки», «Кульки». Також діти із задоволенням взяли участь у літературній вікторині «Чарівний калейдоскоп». По завершенню конкурсно – розважальної програми всі діти отримали солодощі.

Пришкільний табір ЗОШ 3Пришкільний табір ЗОШ 3Пришкільний табір ЗОШ 4Пришкільний табір ЗОШ 4Солодощі дітямСолодощі дітям

SDC15295SDC15295

З 29 травня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється прес – перегляд «Куріння: фактори ризику», приурочений до Всесвітнього дня боротьби з палінням.

Підліткам, в силу своєї незрілості важко оцінити, чим небезпечне куріння. Вони не уявляють собі, що в якості наслідків куріння через 10 - 15 років виникають хронічні захворювання. Саме про наслідки шкідливої звички і розповідає література, представлена на виставці.

Виступ працівників Ладижинського центру зайнятостіВиступ працівників Ладижинського центру зайнятостіРозповідь бібліотекаря про сучасні професіїРозповідь бібліотекаря про сучасні професіїОдним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини.

Детальніше: Професійний бутік «Дорога в професію починається з мрій»

Ведучі розповідають Притчу о добротіВедучі розповідають Притчу о добротіВступне слово бібліотекаря КосякГ.МВступне слово бібліотекаря КосякГ.МПерегляд відеороліка Люди з великої літериПерегляд відеороліка Люди з великої літери

20 травня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ для учнів старших класів ЗОШ № 2 був проведений літературно - тематичний вечір «Хай мудрим буде розум ваш, а серце добрим буде».

Детальніше: Літературно - тематичний вечір «Хай мудрим буде розум ваш, а серце добрим...