Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

IMG 6498IMG 6498IMG 6500IMG 6500Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Здоров’я – найбільша людська цінність, яку на жаль багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу, відпущеного нам природою. Бути здоровим – значить бути веселим, життєрадісним, з надією зустрічати новий день, відчувати себе по-справжньому щасливим, займатися фізкультурою, спортом, уміти організувати своє дозвілля, відмовитись від шкідливих звичок.

Детальніше: Зустріч - діалог «Стиль життя – здоров’я»

Всесвіт у жанрі роману виставка панорамаВсесвіт у жанрі роману виставка панорамаКниги – чудове надбання людей, наш кращий порадник і друг, вірна супутниця життя. У наш час бурхливого наукового та технічного прогресу обсяг інформації дуже великий і головними джерелами інформації в ХХІ столітті є книга і комп`ютер. Щоб бути освіченою людиною, необхідно багато читати.

Детальніше: Вистака-панорама «Всесвіт у жанрі роману»

Виставка реквієм Нехай Чорнобиля біда остання буде на планетіВиставка реквієм Нехай Чорнобиля біда остання буде на планетіЗ 21 квітня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - реквієм « Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті» , присвячена 31 річніці з дня вибуху на Чорнобильскій АЕС. Причиною вибуху катастрофи прийнято вважати стрибок напруги в мережі, який викликав два вибухи. Було зруйновано обшивку, а через відсутність захисної оболонки більше 60 т радіоктивних речовин піднялись у повітря.

Детальніше: Виставка - реквієм  «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті»

Книжкова виставкаКнижкова виставкаПерегляд фільму про космосПерегляд фільму про космосЦікаві факти про космос, космонавтів і планети. Цікаві факти про космос, як правило, привертають до себе масу читачів у всьому світі. Таємниці і загадки Всесвіту не можуть не хвилювати нашу уяву. Що ж ховається там, високо-високо в небі? Чи є життя на інших планетах? Як багато часу потрібно, щоб дістатися до сусідньої галактики?

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики. Саме до цієї події в дитячому відділі ЦМБ бібліотекарями була проведена пізнавальна мандрівка «Велика космічна подорож». Читачам було продемонстровано документальний фільм про космос та книжкова виставка.

Перегляд літературиПерегляд літературиЧитання гуморески П. Глазового Батькова наукаЧитання гуморески П. Глазового Батькова наукаФото на згадкуФото на згадку

Кожна людина любить «поприколюватися» над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. Але ось чому цей день припадає саме на 1квітня, точно сказати ніхто не може. На цей рахунок існує кілька версій, одні приписують зародження цього свята Стародавньому Риму, де в середині лютого (а зовсім не на початку квітня) святкувалося свято Дурних. Інші переносять зародження свята в древню Індію, де 31 березня відзначали свято жартів. 1-го ж квітня в стародавньому світі жартували тільки ірландці, та й то на честь Нового року.

Детальніше: Перегляд літератури «Сміх - це хвилина щастя»

Гуморески Павла ГлазовогоГуморески Павла ГлазовогоПоет сатирик П. ГлазовийПоет сатирик П. ГлазовийФото на згадкуФото на згадку

6 квітня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений літературний вечір до 95-річчя від дня народження П. Глазового «Гумор продовжує життя». Учні ЗОШ № 3 прослухали розповідь про життя і творчість видатного майстра, поета - сатирика. Школярі читали гуморески Павла Глазового: «Допитливий син», «Прохалтуру і культуру», «Буйні предки», «Таткова радість» та інші. Також учні дивилися відеоролики: гуморески у виконанні А. Паламаренко «Кумова геніальність» та «Фірапонтова хвороба». Бібліограф І. Пугачева провела огляд літератури «Сміх - це хвилина щастя» про письменників - гумористів. Вечір пройшов цікаво та невимушено.

виставка календар Ювілеї та ювіляри 2017виставка календар Ювілеї та ювіляри 2017У наше стрімке століття наукових відкриттів і комунікацій важко когось здивувати звичайною книгою, адже раніше саме книга була джерелом знань. Завдяки їй, ми вивчали перші літери, вчилися читати, отримували освіту. Саме завдяки їй ми могли прожити чуже життя, подорожувати в інші країни і навіть інші планети. Дитячі книги познайомили нас з такими поняттями як дружба, любов, віра, героїзм, відданість.

Детальніше: Вистака-календар «Ювілеї та ювіляри 2017 року»

SDC15008SDC15008SDC15014SDC15014Від того часу, коли людина вперше зримувала слово, й до наших днів існує на землі поезія. Вона змушує думати, радіти, сумувати, любити, робить людину Особистістю. Поезія – це завжди політ фантазії, творчої думки, пошук тих засобів мови, що здатні торкнутися душі людини. Люди, які звертаються до поезії, добріші, м’якосердіші, емоційніші за тих, хто до неї байдужий. Поетичному слову присвятили життя багато українських письменників… Щоб зрозуміти поезію, треба зазирнути в неї серцем і розумом.

Детальніше: Огляд літератури «Ліричне слово поетів - земляків»

SDC15023SDC15023З 20 березня 2017 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка поетичного слова «Поезія - ти сила чарівна», присвячена Всесвітньому дню поезії. Поезія - це найважливіше культурне явище, неосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителей пригод, спонукають до боротьби за свої права.

DSC05936DSC05936Ринок праці постійно змінюється: деякі професії стають незатребуваними, а їх місце займають нові, більш актуальні в сучасних умовах. Престижними вважаються ті професії, які мають високий суспільний статус, користуються впливом і повагою у суспільстві. Престиж професії залежить від рівня складності й відповідальності праці, з іншого боку затребуваності спеціалістів на ринку. Але все частіше основними показниками престижності професії є її сплачуваність.

Детальніше: Ілюстрована експозиція «Найцікавіші професії. Шлях у майбутнє»

Вікторина Твої дії Вікторина Твої дії Діти – дзеркало будь-якої держави, її майбутнє. Це найцінніший скарб, який потрібно оберігати, як найбільше наше багатство. Саме показником гуманізму суспільства та держави є ставлення до дітей, ставлення не тільки, як до об’єкта турботи і опіки, але  як і до суб’єкта права. Права дитини – це певні можливості, які потрібні дітям для того, щоб жити і дорослішати.

Детальніше: Правознавча інформіна «Права, обов’язки і честь»