Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

За 2016 рік було зареєстровано 94 фізичних особи – підприємців, що на 25 більше показника минулого року, та 9 юридичних осіб, що на 4 одиниці більше показника минулого року.

Всього в місті зареєстровано 154 малих підприємства, з яких 87 – діючі. Показник кількості діючих малих підприємств на 10 тис. наявного населення складає 36 одиниць. Питома вага надходжень від суб`єктів малого підприємництва в загальних надходженнях до міського бюджету за 2016 року складає 8,0 %.  

На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» в місті працює центр з надання адміністративних послуг.

Значну роль у розвитку малого підприємництва відіграє Агенція місцевого економічного розвитку міста. Агенцією розробляються та впроваджуються актуальні програми та проекти, здійснюються заходи направлені на розвиток малого та середнього бізнесу, формування енергетичної політики а також поліпшення життя населення.

В місті реалізовується проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект Проміс) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

За методологією проекту Проміс створено робочу групу з розробки Програми розвитку малого та середнього підприємництва у м. Ладижині.

Щоквартально проходить засідання робочої групи за участю головного експерта та консультантів Проекту Проміс. На засіданні робочої групи консультантами проекту проводиться презентація та обговорення результатів експрес-аналізу бізнес-клімату в місті. Визначені подальші кроки щодо розробки та впровадження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Ладижин за методологією Проекту Проміс.