Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

За І квартал 2017 року було зареєстровано 86 фізичних осіб – підприємців, що на 70 більше показника минулого року, та 4 юридичних осіб, що на 43 одиниці більше показника минулого року.

Всього в місті зареєстровано 154 малих підприємств, з яких 84 – діючі. Показник кількості діючих малих підприємств на 10 тис. наявного населення складає 35 одиниць. Питома вага надходжень від суб`єктів малого підприємництва в загальних надходженнях до міського бюджету за І квартал 2017 року складає 9,2 %.  

На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» в місті працює центр з надання адміністративних послуг.

Значну роль у розвитку малого підприємництва відіграє Агенція місцевого економічного розвитку міста. Агенцією розробляються та впроваджуються актуальні програми та проекти, здійснюються заходи направлені на розвиток малого та середнього бізнесу, формування енергетичної політики а також поліпшення життя населення.

В місті реалізовується проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект Проміс) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

За методологією проекту Проміс створено робочу групу з розробки Програми розвитку малого та середнього підприємництва у м. Ладижині.

Щоквартально проходить засідання робочої групи за участю головного експерта та консультантів Проекту Проміс. На засіданні робочої групи консультантами проекту проводиться презентація та обговорення результатів експрес-аналізу бізнес-клімату в місті. Визначені подальші кроки щодо розробки та впровадження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Ладижин за методологією Проекту Проміс.