Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Діючий тариф на послугу з централізованого водопостачання з артезіанської свердловини для жителів селища Губник, який встановлений на рівні 3,14 грн. за 1 м3 не відшкодовує фактичних витрат підприємства. Тому, планується підвищення тарифу, на надання даної послуги, до 5,51 грн. за 1 м3, з урахуванням ПДВ.

 1

Разом обґрунтованих витрат на постачання з Артезіанської свердловини одного кубічного метра води для мешканців сел. Губник.

 4,59

2

В тому числі ПДВ

0,92

3

Всього витрат:

5,51

За детальнішою інформацією про новий тариф на дану послугу можна ознайомитися за телефоном 6-44-37

З повагою, адміністрація КП«Ладжитлосервіс».

08020802У зв’язку із складними погодними умовами виконавчий комітет Ладижинської міської ради нагадує про необхідність вжиття невідкладних заходів по розчистці снігу на закріплених територіях.

Власникам автотранспортних засобів не допускати тривалої стоянки автомобілів на узбіччі вулиць і внутрішньо квартальних доріг для забезпечення безперешкодної роботи снігоприбиральної техніки.

Дякуємо за співпрацю та розуміння!

Шановні мешканці м.Ладижин та сел.Губник, діючі тарифи на послуги, яке надає КП «Ладжитлосервіс» для мешканців житлового фонду не відшкодовують фактичних витрат підприємства. Дана послуга є збитковою з таких основних причин:

  • збільшилася вартість послуг на дератизацію та дезінсекцію підвальних приміщень на 122%;
  • вартість вивезення побутових відходів збільшилася на 124%;
  • також відбулося збільшення ціни на електричну енергію на 170%;
  • розмір мінімальної заробітної плати зріс на 232,2%;
  • збільшилася вартість обслуговування димовентиляційних каналів на 133%.

У зв'язку з цим відбудеться підвищення тарифів на надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Детальніше: Зміна тарифів на послуги КП «Ладжитлосервіс»

Шановні жителі міста Ладижин!

Діючий тариф на послуги із збирання, вивезення, збереження та захоронення твердих побутових відходів з житлового фонду міста за один метр кубічний 74,41 грн., який був востаннє встановлений ще з 01 червня 2016 року (рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 154 від 29 квітня 2016 року), не відшкодовує фактичних витрат комунального підприємства. Дана послуга для нашого підприємства є збитковою в зв’язку із тим, що заробітна плата з червня 2016 року зросла на 135%, паливо – мастильні витрати   зросли на 121 %. В зв’язку із цим планується підвищення тарифу на послуги із збирання, вивезення, зберігання та захоронення одного метра кубічного твердих побутових відходів для житлового фонду міста у сумі 92,24грн. Побутові відходи від будинків житлового фонду міста вивозяться машинами нашого підприємства шість днів в тиждень (з понеділка по суботу).

Довідки та роз’яснення щодо тарифу на послуги із збирання, вивезення, зберігання та захоронення одного метра кубічного твердих побутових відходів для житлового фонду міста надаються за телефоном: 6-89-00.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП « Ладижинський ККП»

Шановні жителі приватного сектору міста Ладижин!

Діючий тариф на послуги із збирання, вивезення, зберігання та захоронення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками, який був востаннє встановлений у сумі 10,86 грн. на одного мешканця (рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 158 від 29 квітня 2016 року), не відшкодовує фактичних витрат комунального підприємства. Дана послуга є збитковою в зв’язку із тим, що заробітна плата з червня 2017 року зросла на 130%, а паливо – мастильні матеріали зросли на 111 %. В зв’язку із цим планується підвищення тарифу на послуги із збирання, вивезення, зберігання та захоронення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 13,06 грн. на одного мешканця. Побутові відходи від будинків приватного сектору міста вивозяться машинами нашого підприємства через тиждень у вівторок, середу та четвер.

Довідки та роз’яснення щодо тарифу на послуги із збирання, вивезення, зберігання та захоронення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками надаються за телефоном: 6-89-00.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладижинський ККП»

Шановні приватні підприємці, керівники підприємств та організацій!

КП «Ладижинський ККП» повідомляє, що на даний час діє тариф на послуги із збирання, вивезення, збереження та захоронення твердих побутових відходів за 1 м3 для бюджетних організацій – 58,86 грн. та для підприємств – 74,92 грн. (рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 157 від 29 квітня 2016 року), який не відшкодовує фактичних витрат комунального підприємства. Дана послуга є збитковою в зв’язку із тим, що затрати на оплату праці зросли на 116%, а затрати на паливо – мастильні матеріали зросли на 141 % . В зв’язку із цим, комунальне підприємство планує зміну тарифу на послуги із збирання, вивезення, збереження та захоронення твердих побутових відходів за 1 м3 для бюджетних організацій - 77,32 грн. та для підприємств – 98,40 грн. Тверді побутові відходи від організацій та підприємств збираються та вивозяться машинами нашого підприємства   з понеділка по п’ятницю та згідно заявок.

Довідки та роз’яснення щодо тарифу послуги із збирання, вивезення, збереження та захоронення твердих побутових відходів за 1 м3 надаються за телефоном: 6-89-00.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладижинський ККП»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» Ладижинське МТМО оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Ладижин, терміном на 2 роки 11 місяців, з метою розміщення буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи (розміщення лотка з хлібобулочними виробами), а саме:

Назва об’єкту

Адреса приміщення

Загальна площа м2/поверховість

Технічний

стан

Орендодавець/

Балансоутримувач

 

Стартова орендна плата за перший місяць 

користування майном

Нежитлове приміщення

м.Ладижин, вул. Ентузіастів, 24

5,5

Задовільний

Ладижинське МТМО

6 %

Детальніше: Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно, що перебуває в...

«Відповідно до ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» і Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Ладижин виконавчий комітет Ладижинської міської ради оголошує конкурс на оренду нерухомого майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Ладижин, терміном до 1 року, а саме:

Назва

об’єкту

Адреса

приміщення

Загальна площа, м2

Технічний

стан

Балансоутримувач

 

Стартова орендна плата за перший місяць користування майном без ПДВ (грн.)

Частина приміщення їдальні ЗОШ №1

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Леніна, 2

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

54, 9

Частина приміщення їдальні ЗОШ №2

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Процишина, 21

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

61, 95

Частина приміщення їдальні ЗОШ №3

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. П.Кравчика, 53

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

58, 85

Частина приміщення їдальні ЗОШ №4

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Будівельникі, 63

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

32, 0

 

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Працівниками Ладижинського бюро безоплатної правової допомоги щочетверга з 9:00 по 13:00 в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у місті Ладижин буде проводитися прийом громадян з надання первинної правової допомоги:

  • Надання всім бажаючим безкоштовних юридичних консультацій (земельних, спадкових, сімейних, трудових та інших питань);
  • Складання позовних заяв та подальше представництво в судах для малозабезпечених верств населення;
  • Допомога у вирішенні спірних питань;

м. Ладижин, вул. П. Кравчика, 4

Відповідно до рішення Ладижинської міської ради 6 сесії 7 скликання №250 від 30.09.2016р., затверджено перелік об’єктів нерухомого комунального майна що підлягають відчуженню на аукціоні:

п/п

Назва об’єкта Місцезнаходження об’єкта

Загальна площа

в м2

1 Нежитлова будівля

м. Ладижин

вул. Будівельників, буд. 80а

106,5

(56/100)

2 Нежитлове приміщення

м.Ладижин

вул.Процишина 7/1

55,17

На баланс комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради рішенням Ладижинської міської ради № 236 від 30 червня 2016 року передано артезіанську свердловину з підвідним водогоном, що знаходиться у м. Ладижин по вулиці Механізаторів.

У зв’язку   із цим комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради планує встановити тариф на водопостачання одного кубічного метра води для населення з артезіанської свердловини, яка знаходиться за адресою: м. Ладижин, вул. Механізаторів в розмірі 4,88 грн. за 1 м3.

Детальніше: Шановні мешканці м. Ладижин, які проживають по вулицях Механізаторів, Б....