Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

26 серпня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі о 16-00 розпочнеться футбольний матч чемпіонату Вінницької області між командами «Авангард» (Ладижин) та «Моноліт» (Козятин).

Шановні мешканці м.Ладижин та сел.Губник, у зв'язку із необхідністю внесення змін до переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради №54 від 13.03.2017р., а саме виключення статті тарифу «вивезення побутових відходів» та збільшенням прожиткового мінімуму на працездатну особу, із 1600,00 грн. до 1684,00 грн., планується встановлення нового тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

ТАБЛИЦЯ З ТАРИФАМИ (Додаток 1) word

Періодичність надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Ладжитлосервіс» для населення м.Ладижин (Додаток 2) word

Довідки та роз'яснення щодо тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються за телефоном: 6-44-37.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладжитлосервіс».

Діючий тариф на послугу з централізованого водопостачання з артезіанської свердловини для жителів селища Губник, який встановлений на рівні 3,14 грн. за 1 м3 не відшкодовує фактичних витрат підприємства. Тому, планується підвищення тарифу, на надання даної послуги, до 5,51 грн. за 1 м3, з урахуванням ПДВ.

 1

Разом обґрунтованих витрат на постачання з Артезіанської свердловини одного кубічного метра води для мешканців сел. Губник.

 4,59

2

В тому числі ПДВ

0,92

3

Всього витрат:

5,51

За детальнішою інформацією про новий тариф на дану послугу можна ознайомитися за телефоном 6-44-37

З повагою, адміністрація КП«Ладжитлосервіс».

08020802У зв’язку із складними погодними умовами виконавчий комітет Ладижинської міської ради нагадує про необхідність вжиття невідкладних заходів по розчистці снігу на закріплених територіях.

Власникам автотранспортних засобів не допускати тривалої стоянки автомобілів на узбіччі вулиць і внутрішньо квартальних доріг для забезпечення безперешкодної роботи снігоприбиральної техніки.

Дякуємо за співпрацю та розуміння!

«Відповідно до ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» і Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Ладижин виконавчий комітет Ладижинської міської ради оголошує конкурс на оренду нерухомого майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Ладижин, терміном до 1 року, а саме:

Назва

об’єкту

Адреса

приміщення

Загальна площа, м2

Технічний

стан

Балансоутримувач

 

Стартова орендна плата за перший місяць користування майном без ПДВ (грн.)

Частина приміщення їдальні ЗОШ №1

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Леніна, 2

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

54, 9

Частина приміщення їдальні ЗОШ №2

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Процишина, 21

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

61, 95

Частина приміщення їдальні ЗОШ №3

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. П.Кравчика, 53

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

58, 85

Частина приміщення їдальні ЗОШ №4

24321, Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Будівельникі, 63

8

Задовільний

Відділ освіти Ладижинської міської ради

32, 0

 

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Працівниками Ладижинського бюро безоплатної правової допомоги щочетверга з 9:00 по 13:00 в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у місті Ладижин буде проводитися прийом громадян з надання первинної правової допомоги:

  • Надання всім бажаючим безкоштовних юридичних консультацій (земельних, спадкових, сімейних, трудових та інших питань);
  • Складання позовних заяв та подальше представництво в судах для малозабезпечених верств населення;
  • Допомога у вирішенні спірних питань;

м. Ладижин, вул. П. Кравчика, 4

Відповідно до рішення Ладижинської міської ради 6 сесії 7 скликання №250 від 30.09.2016р., затверджено перелік об’єктів нерухомого комунального майна що підлягають відчуженню на аукціоні:

п/п

Назва об’єкта Місцезнаходження об’єкта

Загальна площа

в м2

1 Нежитлова будівля

м. Ладижин

вул. Будівельників, буд. 80а

106,5

(56/100)

2 Нежитлове приміщення

м.Ладижин

вул.Процишина 7/1

55,17

На баланс комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради рішенням Ладижинської міської ради № 236 від 30 червня 2016 року передано артезіанську свердловину з підвідним водогоном, що знаходиться у м. Ладижин по вулиці Механізаторів.

У зв’язку   із цим комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради планує встановити тариф на водопостачання одного кубічного метра води для населення з артезіанської свердловини, яка знаходиться за адресою: м. Ладижин, вул. Механізаторів в розмірі 4,88 грн. за 1 м3.

Детальніше: Шановні мешканці м. Ладижин, які проживають по вулицях Механізаторів, Б....

У зв'язку із зміною організації, яка надає для КП «Ладжитлосервіс» послуги з технічного обслуговування ліфтів та зміною вартості договору на дану послугу, вартість технічного обслуговування ліфтів вашого будинку, згідно Рішення виконкому №312 від 29.08.2016 року, складатиме 0,64 грн./кв.м., без ПДВ.

Довідки та роз'яснення щодо тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються за телефоном: 6-44-37.

З повагою, керівництво КП «Ладжитлосервіс».

Директор

КП «ЛАДЖИТЛОСЕРВІС»

В. Рибалко

У зв'язку із зміною організації, яка надає для КП «Ладжитлосервіс» послуги з обслуговування ліфтів та зміною вартості договору на дану послугу, вартість обслуговування ліфтів Вашого будинку, що входить до тарифу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій планується підвищити.

Витрати на обслуговування ліфтів складали 0,59 грн., (без ПДВ) на квадратний метр загальної площі квартири, а зі зміною обслуговуючої організації складатимуть 0,64 грн./кв.м., (без ПДВ).

Довідки та роз'яснення щодо тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються за телефоном: 6-44-37.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладжитлосервіс».

Директор КП «ЛАДЖИТЛОСЕРВІС»

В. Рибалко

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов».

Програма орієнтована на поліпшення житлових умов громадянам цієї категорії, які потребують соціального захисту.

За умовами цієї Програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів, Організація буде відшкодовувати забудовникам до 75 % вартість житла.

Детальніше: Благодійна програма «Поліпшення житлових умов»