Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

За січень-жовтень 2015 року отримали соціальні послуги в міському центрі зайнятості  1043 особи, з них мали статус безробітного 876 особа. Порівняно з відповідним періодом минулого року  кількість осіб, які звернулись до міського центру  зайнятості зменшилась на 87 осіб. Станом на 01.11.2015 року  перебувало на обліку безробітних осіб 518. Отримують виплату допомоги  по безробіттю 413 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю на 01.11.2015 року становив 1320 грн. Протягом січня-жовтня 2015р. направлено на професійне навчання 149 осіб. Взяли участь у громадських та інших видах тимчасових робіт у звітному періоді 133 безробітних. Працевлаштовано за 10 місяців  4 безробітних громадян на нові робочі місця з відшкодуванням  роботодавцю єдиного внеску. Шляхом виплати одноразової допомоги працевлаштовано 6 осіб.

Станом на 01.11.2015 року кількість заявлених роботодавцями вакансій у порівнянні до відповідного періоду минулого року зменшилась на 105. За 10 місяців 2015 року 131 роботодавець надав  інформацію про наявність 754 вільних робочих місць, що складає 89,9 % від заявлених роботодавцями вакансій за відповідний період 2014 року. Рівень укомплектування складає 79,5%, в 2014 році  за відповідний період цей показник склав 85 %.

За направленням центру зайнятості у звітному періоді працевлаштовані 573 незайнятих громадян, в тому числі 464 безробітних, що на 155 осіб менше минулорічного показника.  Рівень працевлаштування безробітних осіб складає 30,4 %.

За 10 місяців 2015р. профорієнтаційні послуги отримали 1457 осіб, що на 71особу менше ніж в  минулому році. З охоплених профпослугами 48,2% становить молодь  і  57,1% - жінки.

 

П.І.Б Посада

Дні прийому

Часи прийому

Контактні телефони

Колотило Марія Віталіївна

Директор

Щоденно

14.00 –16.00

6-16-23

6-45-28

Митченко Олена Вікторівна

Заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг

Щоденно

14.00 – 17.00

6-45-28

6-12-60

Кравчук Тетяна

Юріївна

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Щоденно

16.00 - 18.00

6-45-28

6-12-60

Горбань Людмила Вікторівна

Начальник відділу бух.обліку- головний бухгалтер

Щоденно

16.00 - 18.00

6-45-28

6-12-60

Спеціалісти міського центру зайнятості надають консультації, роз’яснення з питань законодавства про зайнятість щоденно протягом робочого дня.

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Директор Ладижинського міського центру зайнятості

Колотило Марія ВіталіївнаКолотило Марія Віталіївна

Відділ надання соціальних послуг
Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Митченко Олена ВікторівнаМитченко Олена Вікторівна
Головний спеціаліст Спеціаліст по роботі з навчальними закладами,спеціаліст з професійного навчання Демчук Ольга ІванівнаДемчук Ольга Іванівна 
Головний спеціаліст Особистий консультант шукачів роботи, відповідальна за роботу з інвалідами Попель Оксана ІванівнаПопель Оксана Іванівна 
Головний спеціаліст Особистий консультант шукачів роботи, відповідальна за роботу з молоддю в т.ч. з неповнолітніми Шибанова Вікторія СтаніславівнаШибанова Вікторія Станіславівна 
Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Особистий консультант шукачів роботи Сімоненко Людмила ІванівнаСімоненко Людмила Іванівна 
Головний спеціаліст Диспетчер-консультант Середюк Галина ВалентинівнаСередюк Галина Валентинівна 
 Відділ по роботі з роботодавцями
Начальник відділу по роботі з роботодавцями  Кравчук Тетяна ЮріївнаКравчук Тетяна Юріївна
Головний спеціалістпо роботі з роботодавцями  Нарусевич Інна МиколаївнаНарусевич Інна Миколаївна
Головний спеціаліст Спеціаліст по роботі з роботодавцями, аналітик баз даних, спеціаліст ВСІАС Чорнокозинський Олексій ВолодимировичЧорнокозинський Олексій Володимирович 
Відділ фінансів та бухгалтерського обліку

Начальник відділу-головний бухгалтер

Бондар Людмила ВікторівнаБондар Людмила Вікторівна 
Головний спеціаліст Бухгалтер по виплатам, діловод Панасюк Світлана АнатоліївнаПанасюк Світлана Анатоліївна 

 

 

В Україні з кожним роком все більшої популярності набувають робітничі професії - слюсарі, кухарі, водії, зварювальники, муляри тощо. Таку професію можна здобути в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Центри професійно-технічної освіти створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перекваліфікації та підвищення кваліфікації громадян на власній матеріально-технічній базі, яка відповідає загальноосвітнім стандартам та дозволяє готувати високопрофесійні робочі кадри у відповідності до потреб ринку праці.

Однією з переваг навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є реальний зв'язок з роботодавцями. Максимальне врахування їхніх вимог забезпечується шляхом узгодження навчальних програм із представниками провідних підприємств у відповідних галузях. Центри сповідують мету, що професійно-технічна освіта повинна бути прив'язана до потреб регіону, бізнесу та інвестицій. Для сприяння зайнятості населення найбільш ефективною є співпраця усіх зацікавлених сторін – роботодавців, місцевої влади, центрів зайнятості та центрів професійно-технічної освіти.

Детальніше: Робітничу професію можна здобути в центрах професійно-технічної освіти...

Сьогодні особливу увагу служба зайнятості приділяє адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників антитерористичної операції та інтеграції їх на ринку праці. Допомогти знайти роботу захисникам, які повернулись з передової, – пріоритетне завдання Служби.

З початку антитерористичної операції до центрів зайнятості Вінницької області звернулися 2851 демобілізованих військовослужбовців, 476 бійців – працевлаштовано, з них 100 – відкрили власну справу завдяки одноразовій виплаті допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 136 осіб здійснили перепідготовку або підвищили свою кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Президентом підписаний Закон щодо додаткових гарантій у працевлаштуванні учасників АТО. Зміни, які набирають чинності 30 серпня 2016 року, дають додаткові важелі для пришвидшення пошуку роботи демобілізованим військовослужбовцям.

Детальніше: Роботодавцям надають додаткові стимули за працевлаштування учасників АТО