Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Переможці конкурсу Людина року - 2012Переможці конкурсу Людина року - 2012

В номінації «Краще промислове підприємство»:

ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (директор Дуравкін Ігор Петрович)

В номінації «Краще мале підприємство»:

ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (директор Савчук Віталій Максимович)

В номінації « Кращій підприємець»:

Червонецька Наталія Миколаївна (директор ресторану «Ковчег»)

В номінації « Працівник житлово-комунального господарства»:

Кравчук Володимир Володимирович (слюсар-сантехнік Ладижинського МКП «Добробут»)

В номінації «Працівник сільського господарства»:

Грунковський Сергій Іванович (тракторист-машинист сільськогосподарського виробництва Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП»)

В номінації « Працівник промислової галузі»:

Ткачук Віктор Никифорович ( токар 6 розряду ТОВ «Буддеталь»)

В номінації «Працівник охорони здоров’я»:

Ратушняк Лідія Вікторівна ( завідувач дитячою консультацією МТМО)

В номінації « Працівник освіти»:

Войтюк Людмила Михайлівна ( вчитель української мови та літератури, ЗОШ №4)

В номінації « Посадова особа органів місцевого самоврядування»:

Шапошнікова Алла Михайлівна (завідувач сектору, головний державний соціальний інспектор УП та СЗН)

В номінації « Кращій юрист року»:

Борушко Неля Вікторівна ( заступник керівника апарату Ладижинського міського суду)

В номінації «Працівник культури»:

Горошко Лідія Федорівна ( керівник народного аматорського фольклорного колективу «Родичі» МБК «Лада»)

В номінації «Працівник галузі фізичної культури і спорту»:

Топалова Наталія Миколаївна ( тренер-викладач з академічного веслування Ладижинської ДЮСШ №2)

В номінації « Кращий працівник правоохоронних органів»:

Жупанов Сергій Анатолійович ( помічник оперативного чергового чергової частини штабу Ладижинського МВ УМВС України у Вінницької області, старший сержант міліції)

В номінації «Спортсмен року»:

Гуменний Сергій Євгенійович ( майстер сорту міжнародного класу з академічного веслування, переможця особистого чемпіонату України серед чоловіків, переможця молодіжного чемпіонату України, срібний призер кубку України, учасника Олімпійської кваліфікаційної регати у Люцерні (Швейцарія), учасника чемпіонату світу серед молоді до 23 років у Тракаї (Литва), чемпіона світу серед студентів у Казані (Росія) з академічного веслування.)

В номінації « Юний талант року»:

Калевич Олександр Володимирович ( учня 10-Б ЗОШ №2, у 2011 р. – посів ІІІ місце з обласної олімпіади з математики та ІІІ місце у суперфіналі ХХІУ Міжнародного чемпіонату з розв’язання логічних задач у м. Парижі; у 2012 р. – ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики та І місце у Всеукраїнському турі чемпіонату з розв’язання логічних задач, переможець в математичному таборі «Кенгуру» серед учасників конкурсу з усієї України; у 2013 р. – І місце в міський та ІІ місце в обласній олімпіаді з математики)

Дузяк Анастасія Олегівна (учениця ЗОШ №2, з 2007 року – студентка Громадської організації Ладижинський міський спортивний клуб кіокушинкай карате та тхеквондо ВТФ « Сіндо». Триразова чемпіонка та багаторазова призерка чемпіонатів та кубків України, член збірних команд області з карате та тхеквондо ВТФ.