Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

123
 
Під час звіту міського голови перед територіальною громадою міста відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу «Людина року 2011». Міський голова Валерій Коломєйцев привітав та нагородив переможців конкурсу.

Краще промислове підприємство

  • Грицина Микола Якович, директор ТОВ «Буддеталь», в номінації «Краще промислове підприємство»

Краще мале підприємство

  • Шайдюк Сергій Васильович, директор Ладижинського ремонтно-механічного заводу, в номінації «Краще мале підприємство»

Кращий підприємець

  • Макогон Олександр Іванович, приватний підприємець, в номінації «Кращій підприємець»

Працівник житлово-комунального господарства

  • Сушій Григорій Григорович, робітник дорожньої служби КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств», в номінації «Працівник житлово - комунального господарства»

Працівник сільського господарства

  • Шаргородський Олександр Леонідович, тракторист ТОВ «Агрофірма Колос», в номінації «Працівник сільського господарства»

Працівник промислової галузі

  • Прокопенко Віктор Іванович, машиніст зернових вантажно - розвантажувальних машин філії «Зернопродукт МХП» «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів», в номінації «Працівник промислової галузі»

Посадова особа органів місцевого самоврядування

  • Журба Олена Василівна, начальник відділу культури виконавчих органів міської ради, в номінації «Посадова особа органів місцевого самоврядування»

Працівник охорони здоров’я

  • Кулешова Ірина Володимирівна, дільничний педіатр МТМО, в номінації     «Працівник охорони здоров’я»

Працівник освіти

  • Конопелько Геннадій Вікторович, директор ЗОШ №1, в номінації   «Працівник освіти»

Працівник культури

  • Аджубей Лідія Андріївна, директор МБК «Лада», в номінації   «Працівник культури»

Працівник галузі фізичної культури і спорту

  • Ковальчук Микола Омелянович, керівник фізичного виховання Ладижинського коледжу ВНАУ, в номінації «Працівник галузі фізичної культури і спорту»

Спортсмен року

  • Кацай Леся Аркадіївна, викладач ДЮСШ №2, в номінації «Спортсмен року»

Кращий працівник правоохоронних органів

  • Терешко Максим Іванович, старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Ладижинського МВ УМВС України у Вінницької області, старший лейтенант міліції, в номінації «Кращий працівник правоохоронних органів»

Юний талант року

  • Бурдейна Тетяна Анатоліївна, учениця 11-А класу ЗОШ №2, в номінації «Юний талант року»

456