Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

В місті поступово покращується інвестиційний клімат, створюються сприятливі умови для впровадження інвестицій та розвитку бізнес середовища.

Завдяки діяльності двох потужних інвесторів ПАТ«Миронівський хлібопродукт» та ПАТ «ДТЕК«Західенерго» в місті реалізовано багато суттєвих соціальних проектів.    Відбувається розвиток всіх сфер та міста в цілому. В 2016 році промисловими підприємствами міста здійснювалися інвестиції у будівлі, інженерні споруди, машини, землю, транспортні засоби, обладнання та інвентар а також інші матеріальні активи.

В місті діє Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР), яка розробляє програми  та проекти, направлені на поліпшення рівня життя громади міста. Сприяє впровадженню  актуальних програм та проектів, розвитку малого та середнього бізнесу, формуванню енергетичної політики. Плідно  співпрацює з органами місцевого самоврядування, інвесторами та підприємцями міста.

АМЕР спільно з компанією ПАТ «ДТЕК» Західенерго»  розроблено та затверджено стратегію соціального партнерства.

В рамках реалізації Стратегії соціального партнерства ДТЕК та м. Ладижин проведено конкурс міні-грантів «Місто своїми руками». У конкурсі взяли учать громадські організації та ініціативні групи,  8 переможців конкурсу  отримали кошти для реалізації соціальних ідей, спрямованих на вирішення проблем територіальної  громади. Загальна вартість 8 проектів становить 253 тисячі гривень.

В місті реалізується Проект Проміс «Партнерство для розвитку міст», який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. На даному сайті здійснюється розробка стратегії розвитку міста Ладижин. Після затвердження стратегії розвитку міста з`явиться можливість отримати кошти з фонду проекту «Проміс» на реалізацію самих важливих проектів. Ладижинською міською радою постійно вживаються заходи щодо залучення інвестицій, розвитку міста та покращення життя громади міста.