Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент на Кіровоградщині перевірив готовність засобів протиповітряної оборониПрезидент на Кіровоградщині перевірив готовність засобів протиповітряної оборони

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав одну з військових частин Збройних Сил України на Кіровоградщині та ознайомився з її функціонуванням та бойовою готовністю.

Детальніше: Президент на Кіровоградщині перевірив готовність засобів протиповітряної...

Володимир ГройсманВолодимир Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років веде постійний моніторинг готовності об’єктів до зими і наполягає на тому, щоб соціальна сфера була повністю підготовлена до 1 вересня. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«В липні та серпні на селекторних нарадах заслухано звіти профільних міністерств, керівників регіонів, визначено остаточні терміни технічної готовності об’єктів до опалювального періоду. Соціальна сфера повинна бути готова до 1 вересня, всі інші галузі – до 15 вересня. Це, насамперед, заповнення систем теплопостачання та готовність прийняти теплоносій, - підкреслив Глава Уряду. – Особлива увага – підготовці житлового фонду, дошкільних установ, шкіл, лікарень.

Детальніше: Глава Уряду про підготовку до опалювального сезону: Соціальна сфера має...

22082208

Сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та  перший заступник голови ОДА Андрій Гижко вручили новоселам ключі від новозбудованих квартир  у 10-ти поверховому житловому  будинку по вулиці Якова Гальчевського, 39 в м . Вінниця.

Будівництво відбувалось з залученням кредитних ресурсів комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» (Бабошин В.О.), власних коштів позичальників та коштів підрядної організації ТОВ «ПІК Поділлябудінвест» (Гладков І.О). Загальна житлова площа 10-поверхового 80-квартирного будинку -  5641 м2. Вартість одного квадратного метра 8500 гривень. Згідно правил надання пільгових  кредитів Фондом було надано   20 довгострокових кредитів на загальну суму 5 800 тис. грн.

Детальніше: За програмою «Доступне житло» у м. Вінниці отримали ключі від нових...

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки ІндіяПрезидент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Індія

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Індія Рам Натх Ковіндом.

Петро Порошенко привітав індійського лідера з обранням на посаду Глави держави. Глава Української держави також передав щирі вітання народу Індії з нагоди 70-ої річниці незалежності Індії, яка відзначалася 15 серпня.

Детальніше: Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом...

Вирішення питання будівництва дитячих садків беремо на контрольВирішення питання будівництва дитячих садків беремо на контроль

Кабінет Міністрів України в рамках виконання плану з повної ліквідації черг в дитячі садки планує проаналізувати хід будівництва дошкільних закладів в регіонах та оцінити  участь місцевої влади в цьому процесі. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.  

Він підкреслив, що кошти для будівництва на місцях є – завдяки реформі децентралізації, проте не всі керівники використовують отримані кошти ефективно.

Детальніше: Вирішення питання будівництва дитячих садків беремо на контроль

21082108За словами голови облдержадміністрації Валерія Коровія, стимулювання інвестиційної активності і внутрішньої економіки стало можливим завдяки зростання внутрішнього попиту на споживчому рівні. «Ми вживаємо певні кроки щодо диверсифікації нашого виробництва. Нам вдалося реалізувати потужний проект, і я маю надію, що до кінця року буде створено близько 700 робочих місць американською компанією Delphi, яка розміститься  на території 45 заводу. Додатково 300 робочих місць буд набрано в компанію Барлінек Інвест» - відзначив Валерій Коровій під час прямого ефіру на радіо «Місто над Бугом».

Детальніше: Завдяки пожвавленню інвестиційної активності, в області буде створено...

Дочірні категорії