Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Марина Порошенко разом із дітьми відвідала прем’єру фільму «Гіркі жнива»Марина Порошенко разом із дітьми відвідала прем’єру фільму «Гіркі жнива»

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із дітьми відвідала прем’єру фільму «Гіркі жнива». Це перша англомовна повнометражна художня стрічка про Голодомор 1932-1933 років, зйомки якої проходили в Україні та Англії.

Дружина Президента подякувала всім, хто долучився до створення фільму і висловила впевненість, що «стрічка стане справжнім відкриттям для мільйонів глядачів світу, оскільки протягом багатьох років цей злочин проти людства замовчували, і навіть зараз намагаються применшити масштаби трагедії».

 За словами Марини Порошенко, дуже важливо продовжувати розповідати про незбагненне звірство радянської влади. «Воно було жорстокою помстою за наше прагнення до незалежності. І, на жаль, ці страшні події перегукуються із нинішньою російською агресією на Сході України та в Криму. Проте я вірю, що як і майже століття тому, так і сьогодні Україна вистоїть перед загрозою знищення і переможе у нерівній боротьбі зі злом!», - зазначила дружина Глави держави.

Презентувати кінокартину українському глядачу приїхали продюсер стрічки Ян Ігнатович (Канада) та виконавиця головної жіночої ролі Саманта Баркс (Великобританія). Фільм знятий кінематографістами з різних країн світу за участю провідних голлівудських, європейських та українських акторів. До зіркового складу увійшли українські актори Остап Ступка та Олександр Печериця, а також британські Макс Айронс, Саманта Баркс, яка знімалася в останній екранізації «Знедолених», Теренс Степм із «Зоряних війн. Епізод 1», Тамер Гассан із серіалу «Гра престолів» та канадієць Баррі Пеппер, який грав у кінокартинах «Врятувати рядового Раяна» та «Зеленій милі».

Детальніше: Фільм «Гіркі жнива» стане справжнім відкриттям для мільйонів глядачів світу

Володимир Гройсман у Харкові зустрівся зі студентами Університету міського господарства ім. О. М. БекетоваВолодимир Гройсман у Харкові зустрівся зі студентами Університету міського господарства ім. О. М. Бекетова

Під час робочої поїздки до Харківської області Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, де поспілкувався зі студентами.

"Дуже добре, що в нашій країні є заклад, який готує фахівців, які в майбутньому будуть відповідати за розвиток міського середовища, усі сфери життєдіяльності. Робота в міському господарстві, органах місцевого самоврядування повністю зорієнтована на те, щоб працювати на людей. Ми всі живемо в містах, селах, селищах, громадах і розуміємо наскільки важливо надавати людям якісні послуги", - зазначив Володимир Гройсман, вітаючи студентів на початку зустрічі.

Детальніше: Володимир Гройсман у Харкові зустрівся зі студентами Університету...

Нарада редакторів районних та міських друкованих ЗМІ щодо проведення процедури реформування друкованих ЗМІНарада редакторів районних та міських друкованих ЗМІ щодо проведення процедури реформування друкованих ЗМІ

23 лютого, за ініціативи та під головуванням директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк відбулась нарада редакторів районних та міських друкованих ЗМІ щодо проведення процедури реформування друкованих ЗМІ.

«В області на першому етапі реформуванню підлягають 16 друкованих ЗМІ та редакцій цих видань. Решта районних редакцій розпочнуть процедуру у поточному чи наступному році. Реформування редакцій здійснюється шляхом перетворення. На даний час Немирівська редакція першою в області завершила цей процес. При проведенні процедури реформування виникає чимало проблемних питань. Наше завдання підтримати і надати вам необхідну методичну та юридичну допомогу щодо шляхів їх вирішення», - зазначила Світлана Василюк.

Детальніше: На Вінниччині на першому етапі реформуванню підлягають 16 друкованих ЗМІ...

Глава державиГлава держави
На розробку і закупівлю нового озброєння для українських військових цього року планується виділення близько 9 мільярдів гривень. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час оперативного збору керівного складу ЗСУ.

«Цього року на розробку і закупівлю нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки передбачено виділити близько 9 мільярдів гривень. Україна ніколи цього не робила. І завдання вам, товаришу Міністре оборони, іншим керівникам силових структур — забезпечити надійний та ефективний контроль за використанням кожної копійки фінансового ресурсу, який в ці скрутні часи виділений державою», - сказав Петро Порошенко.

«Оборонне замовлення більш, ніж скромне, у вимірі світових цін та у порівнянні з витратами агресора. Але доволі відчутне для українського бюджету та для українських платників податків», - додав Глава  держави.

Безумовним пріоритетом на поточний рік Президент назвав відновлення надійної системи протиповітряної оборони, створення потужного ракетного щита України, нарощування бойового потенціалу авіації, артилерії, виробництво боєприпасів, розвиток систем телекомунікацій, автоматизованих систем управління військами і розвідки.

Детальніше: Цього року на розробку і закупівлю нового озброєння та військової техніки...

Володимир Гройсман, відкриваючи нараду з питань авіабудування на ПАТ "ФЕД" у ХарковіВолодимир Гройсман, відкриваючи нараду з питань авіабудування на ПАТ "ФЕД" у Харкові

Україна успішно здійснила процес імпортозаміщення і має продовжити рухатися в напрямку створення повного циклу виробництва у літакобудуванні та оборонній промисловості. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи нараду з питань авіабудування на ПАТ "ФЕД" у Харкові.

"Вдало пройшла робота щодо імпортозаміщення. Ми були традиційно прив'язані до економіки у тому числі Російської Федерації, зокрема у літакобудуванні, оборонному комплексі. Сьогодні ми вийшли на повне імпортозаміщення. У цілому, це більшість продукції, яка виробляється на підприємствах в Україні. Також все те, що нам не вистачає, ми можемо імпортувати в Україну з європейських країн. Але наше завдання полягає у тому, щоб ми максимально, на 100% утворили повний цикл виробництва без залежності від імпорту", – наголосив Прем'єр-міністр.

Українські підприємства сьогодні виходять на європейські та світові ринки, зауважив Глава Уряду, навівши приклади Заводу імені В. О. Малишева та ПАТ "ФЕД", які він відвідав у Харкові. Такі плани щодо міжнародного співробітництва свідчать, що потенціал України у цій сфері є надзвичайно великий, переконаний Глава Уряду.

Детальніше: Маємо створити в Україні повний цикл виробництва у літакобудуванні та...

Технології командної взаємодії відпрацьовували вінницькі психологи в дитсадкахТехнології командної взаємодії відпрацьовували вінницькі психологи в дитсадках

У лютому 2017 року у дошкільних навчальних закладах № 7 «Подоляночка» та №23 «Берізка» Вінницької міської ради відбулися тренінги на тему «Формування команди підтримки дитини з особливими освітніми потребами. Психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивній групі». У заході взяли участь працівники Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області Вікторія Козачишина, Анастасія Белінська, Людмила Адамчук, адміністрація ДНЗ, вихователі, асистенти вихователів, практичний психолог закладу та батьки дітей.

Детальніше: Технології командної взаємодії відпрацьовували вінницькі психологи в...

Президент Петро ПорошенкоПрезидент Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко позитивно оцінює розвиток співпраці української влади з новою адміністрацією Сполучених Штатів Америки. «Наразі я задоволений тим, як наводяться мости, налагоджується наш діалог з новою американською адміністрацією», - сказав Глава держави на оперативному зборі керівного складу ЗСУ.
Президент відзначив, що останнім часом мав низку контактів з представниками влади США. Зокрема, у Мюнхені відбулася «дуже важлива зустріч» з Віце-президентом США Майклом Пенсом, а також телефонна розмова з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

«Також було дві надзвичайно ефективних розмови з Президентом США Дональдом Трампом», - додав Петро Порошенко.

Президент повідомив також про роботу української делегації в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції. «Агресивна політика є елементом дуже небезпечної гри, яку веде керівництво Росії з метою кардинально змінити геополітичний ландшафт усього європейського континенту. Саме на цьому я наголошував декілька днів тому під час свого виступу та у ході двосторонніх зустрічей на Мюнхенській безпековій конференції. Там я як Президент України, наші дипломати, ефективно працювали над зміцненнями коаліції на підтримку України», - сказав він.

У той же час Глава держави висловив розчарування тим, що низка українських політиків «плете інтриги та чинить перешкодити вітчизняній дипломатії, яка працює над поглибленням українсько-американського партнерства».

Джерело інформації: http://www.president.gov.ua/news/ukrayinsko-amerikanskij-dialog-maye-pozitivnij-rozvitok-glav-40162

Павло КлімкінПавло Клімкін

21 лютого 2017 р. під головуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна Рада Безпеки ООН провела відкриті дебати з проблематики конфліктів у Європі.

«Події останнього десятиріччя продемонстрували, що вже не можна далі ігнорувати конфлікти в Європі та нехтувати їхніми уроками. Необхідно повернути увагу Ради Безпеки ООН до питань європейської безпеки», - заявив П.Клімкін під час відкриття засідання.

Глава українського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що невирішені конфлікти на Європейському континенті мають одну спільну рису – активну участь у них РФ, яка використовує конфліктні ситуації у власних геополітичних інтересах. П. Клімкін зазначив, що якщо агресії не протидіяти, то ”кожен «заморожений» конфлікт стане активним, а агресор продовжить створювати нові загрози та виклики стабільності”.

Міністр закордонних справ України зупинився на питанні агресії РФ проти України. Він підкреслив, що РФ грубо порушила Будапештський меморандум 1994 року і три роки тому розпочала гібридну війну проти України. «Такі дії, - продовжив Міністр, - призвели до того, що європейська система безпеки, яка вважалася однією з найбільш стабільних, тепер під загрозою…».

Аналізуючи можливі дії ООН та Ради Безпеки, зокрема, щодо стабілізації ситуації в Європі П.Клімкін підкреслив необхідність продовження заходів з реформування Радбезу, насамперед у контексті недопущення зловживання правом вето. «Є неприйнятним, що п.3 статті 27 Статуту ООН, яка передбачає зобов’язання сторони конфлікту утриматися під час голосування, відкрито ігнорується», - підкреслив Міністр.

Він також закликав ООН до більш активного підходу в розв’язанні конфліктів, у т.ч. шляхом застосування «добрих послуг» Генсекретаря ООН, інструментів, визначених главою VI Статуту ООН, а також посилення співробітництва ООН з регіональними організаціями. У цьому контексті Міністр закликав Генсекретаря опрацювати можливості для «забезпечення політичної та безпекової присутності ООН в Україні та співпраці з ОБСЄ з метою повної імплементації резолюції РБ ООН 2202(2015)».

Основними доповідачами на дебатах виступили Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзаньєр і Генеральний секретар Європейської служби зовнішньої діяльності Хельга Шмід. Участь у дебатах беруть делегації близько 50 держав-членів ООН, а також Генеральний секретар ГУАМ.

Джерело інформації: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249761959&cat_id=244274130

Уряд виконує соціальний контрактУряд виконує соціальний контрактНа цьому наголошує заступник голови – директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. За його словами 6,7 млн українських сімей забезпечено адресними субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг
«335,7 тис. малозабезпечених сімей - отримувало в 2016 р державну соціальну допомогу. Понад 212 тис. потерпілих на виробництві – отримали збільшені виплати завдяки відновленню щорічного перерахунку страхових виплат потерпілим на виробництві» - відзначає Ігор Івасюк.

Щомісячної страхової виплати в середньому збільшиться на 296 гривень, а на 150% мінімальної заробітної плати - встановлено доплату особам, що працюють у зоні відчуження, тобто 2067 гривень.
3,5 млн українців – вже отримали підвищену мінімальну заробітну плату у січні 2017 року.

Джерело інформації: http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86AJTBN7

Петро ПорошенкоПетро Порошенко

Президент Петро Порошенко закликав депутатів підтримати зміни до Закону про заочне правосуддя для можливості передачі до суду обвинувачення проти Віктора Януковича.

«Єдина і спільна наша позиція — звернення до депутатів. Ми не можемо чекати місяцями, бо 15 квітня закінчується дія закону, і вони знову вислизнуть від відповідальності. Це наше тверде і наполегливе прохання: цього тижня проголосувати закон, який дозволяє передати справу Януковича до суду», — сказав Глава держави під час зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні.

Детальніше: Президент закликав депутатів підтримати зміни до Закону про заочне...

21022102

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман спільно із Президентом України Петром Порошенком, пані Мариною Порошенко, Главою Адміністрації Президента Ігорем Райніним та членами Кабінету Міністрів України взяв участь в панахиді за загиблими Героями Небесної Сотні в Михайлівському Золотоверхому соборі.

Панахиду провів Предстоятель Української православної церкви, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Після жалобної служби Володимир Гройсман поспілкувався у подвір'ї собору з членами родин Героїв Небесної Сотні та постраждалих під час Революції Гідності.

Джерело інформації: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249755785&cat_id=244274130

Дочірні категорії