Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Санкції дають можливість Росії почати виконувати Мінські домовленості - Президент про продовження європейських санкційСанкції дають можливість Росії почати виконувати Мінські домовленості - Президент про продовження європейських санкцій

Під час робочої поїздки до Брюсселя Президент Петро Порошенко провів низку зустрічей з лідерами Євросоюзу та обговорив з ними серед іншого питання щодо продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей.

«Була насичена програма сьогодні у Брюсселі. Саме сьогодні відбудеться засідання Ради Європейського Союзу, де будуть прийняті рішення щодо продовження санкцій проти Російської Федерації аж до повної імплементації Мінських угод, в тому числі і їх безпекового компоненту», - повідомив Петро Порошенко на брифінгу за підсумками участі у Саміті Європейської народної партії.

Детальніше: Санкції дають можливість Росії почати виконувати Мінські домовленості -...

Прем’єр-міністр України Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на важливості внесення змін до Державного бюджету України, які дозволять розподілити 26 млрд грн від перевиконання доходної частини бюджету на програми субсидій та пільг, забезпечення реімбурсації ліків, інфраструктурні проекти, програми підвищення безпеки праці шахтарів та інші соціальні й оборонні потреби.  

Зміни до бюджету оформлені у проект закону, підготовлений і схвалений Кабінетом Міністрів, був представлений сьогодні, 22 червня, у Верховній Раді України і проголосований в першому читанні.

Детальніше: Глава Уряду наполягає на важливості внесення змін до бюджету, які...

На Вінниччині під час засідання «круглого столу» фахівці оцінили результативність відшкодування вартості препарату інсуліну На Вінниччині під час засідання «круглого столу» фахівці оцінили результативність відшкодування вартості препарату інсуліну

Сьогодні, 22 червня, громадська рада при облдержадміністрації провела засідання «круглого столу» щодо реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України « Про деякі питання  відшкодування вартості препаратів інсуліну».

В  прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  в рамках реалізації річного плану діяльності громадської ради  при облдержадміністрації  відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Щодо реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року №239 «Деякі питання  відшкодування вартості препаратів інсуліну». 

Детальніше: На Вінниччині під час засідання «круглого столу» фахівці оцінили...

Дочірні категорії