Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент Петро Порошенко під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресійПрезидент Петро Порошенко під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Биківнянський ліс не єдине місце в Україні, де виконувалися і перевиконувалися так звані ліміти на розстріл людей, яких масово знищував тоталітарний комуністичний режим. Але це чи не найбільша братська могила в Україні, де спочили десятки й десятки тисяч невинно убієнних. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили».

Глава держави повідомив, що вчора повернувся з Берліну, де мав багатогодинну, дружню та змістовну розмовою з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель. А після переговорів українська делегація завітала до Оранієнбурга, до меморіального комплексу на території колишнього концтабору Заксенгаузен. «Там ми вшанували пам’ять жертв нацизму – тих українців, тисяч українців, так само як і представників інших народів, які там утримувались», - розповів Президент, додавши, що за свідченнями в цьому таборі загинуло від 80 до 100 тисяч людей.

Детальніше: Карта України очистилася від імен її катів і комуністичним ідолам немає...

Володимир Гройсман під час своєї поїздки у ВінницюВолодимир Гройсман під час своєї поїздки у Вінницю

Реформа децентралізації, започаткована три роки тому, дозволила збільшити можливості місцевих бюджетів, проте й додала відповідальності місцевій владі, яка має ефективно користуватися наданими Урядом інструментами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час своєї поїздки у Вінницю, де сьогодні, 20 травня, проходить ювілейний 10-тий День Європи.

Детальніше: Глава Уряду про інструменти децентралізації: Настав час відповідальної...

На Вінниччині понад 100 учасників взяли участь у велопробізі 50 км з нагоди відзначення Дня Європи в УкраїніНа Вінниччині понад 100 учасників взяли участь у велопробізі 50 км з нагоди відзначення Дня Європи в Україні

Вінницьким обласним центром ФЗН «Спорт для всіх» спільно з управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації 21 травня 2017 року проведено традиційний «Велопробіг 50 км навколо Вінниці на відзначення Дня Європи в області» відповідно до Плану заходів затверджених розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації «Про відзначання в області Дня Європи» від 26.04.2017р. № 301.

Такі велопробіги проходять з 2008 року.

Детальніше: На Вінниччині понад 100 учасників взяли участь у велопробізі 50 км з...

Дочірні категорії