Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Президент України зателефонував Президентові ПольщіПрезидент України зателефонував Президентові Польщі

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Петро Порошенко засудив брутальний та цинічний напад на Генеральне консульство Республіки Польща у Луцьку. "Українська влада діятиме рішуче для унеможливлення таких провокацій у майбутньому", - наголосив Президент.

Глава Української держави поінформував, що доручив посилити охорону не тільки дипломатичних представництв в Україні, а й місць історичної пам'яті. 

Петро Порошенко запропонував залучити польських фахівців до складу оперативно-слідчої групи для встановлення винних у цьому злочині. 

Лідери двох держав погодились, що жодні провокації не повинні впливати на дружні польско-українські відносини. Співрозмовники домовились продовжити контакти на найвищому рівні.

Джерело інформації: http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zatelefonuvav-prezidentovi-polshi-40598

Володимир ГройсманВолодимир Гройсман

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням від вибухонебезпечних предметів території у м. Балаклії та прилеглих населених пунктах Харківської області.

Коментуючи необхідність ухвалення рішення, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що 23 березня разом із Віце-прем'єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком відвідав м. Балаклія Харківської області, де на території військового складу Міністерства оборони сталися вибухи боєприпасів, та пункт збору евакуйованих, де поспілкувався із жителями.

Детальніше: Уряд виділив 100 млн грн на відновлювальні роботи у м. Балаклія після...

29032903

Під час селекторної наради з регіонами, яка відбулась вчора під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, підбивали підсумки проходження опалювального сезону 2016-2017 та обговорювали впровадження тарифної децентралізації.

У Вінницькій студії Укртелекому на нараді були присутні: голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк, міські голови міст обласного значення, представники департаментів та управлінь облдержадміністрації, керівники тепло-, газо- та водопостачальних організацій області.

Детальніше: Опалювальний сезон в області проходить стабільно, його завершення...

Петро ПорошенкоПетро Порошенко

29-30 березня Президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Республіки Мальта на запрошення Президента Європейської народної партії (ЄНП) Джозефа Доля.

Програмою візиту заплановано виступ Глави держави на Конгресі Європейської народної партії на тему «Майбутнє Європи», а також участь у розширеному саміті ЄНП.

Плануються зустрічі Президента України з керівництвом інституцій Європейського Союзу, зокрема з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском і Президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні, та лідерами низки держав-членів Євросоюзу.

Джерело інформації: http://www.president.gov.ua/news/29-30-bereznya-prezident-z-robochim-vizitom-vidvidaye-maltu-40590

Володимир Гройсман у ході зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови Павлом ФіліпомВолодимир Гройсман у ході зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом

Україна та Молдова розпочали активну реалізацію спільних проектів та програм, які склали Дорожню карту співробітництва, узгоджену в лютому цього року. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом. Зустріч пройшла рамках роботи саміту ГУАМ, який відбувся сьогодні в Києві за ініціативою Глави українського Уряду.

У ході перемовин Володимир Гройсман зазначив: "Радий повідомити, що вся робота розпочалася. Молдова для нас - дружня країна", - сказав Глава українського Уряду.

Детальніше: Україна і Молдова розпочали роботу в рамках Дорожньої карти, узгодженої в...

28032803Аналіз тенденції та процесів на ринкупраці Вінниччини протягом січня – лютого 2017 року свідчить про відсутність негативної динаміки.

«На те, що ринок праці не обвалився вказує, збільшення на 160 кількості роботодавців, які звернулись протягом січня – лютого 2017 року до служби зайнятості області в порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Загалом про вакантні місця заявили 2047 роботодавців, якіподали до центрів зайнятості для укомплектування 5228 вакансій», - розповідає в.о. директора обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.

Детальніше: На ринку праці Вінниччини у січні – лютому 2017 року відсутня негативна...

Президент прийняв доповідь про ситуацію щодо ліквідації наслідків пожежі на військових складах у БалакліїПрезидент прийняв доповідь про ситуацію щодо ліквідації наслідків пожежі на військових складах у Балаклії

Під час відвідування рухомого пункту управління командуючого Національної гвардії України Президент Петро Порошенко перевірив роботу оперативного зв'язку з територіальним командуванням Національної гвардії, а також з командуванням Нацгвардії в зоні АТО.

Окремо Главі держави доповіли оперативну інформацію щодо ліквідації наслідків пожежі на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. Станом на ранок понеділка в місто повернулись 12 тис. місцевих мешканців. Роботи по розмінуванню території продовжуються.

Джерело інформації: http://www.president.gov.ua/news/prezident-prijnyav-dopovid-pro-situaciyu-shodo-likvidaciyi-n-40562

Глави Урядів країн-членів ГУАМ підтримали запровадження Зони вільної торгівлі в рамках об'єднання вже у 2017 роціГлави Урядів країн-членів ГУАМ підтримали запровадження Зони вільної торгівлі в рамках об'єднання вже у 2017 році

Під час засідання Глав Урядів країн-членів Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ у рамках саміту, що проходить вперше на рівні Глав Урядів у Києві за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, сторони обговорили напрямки поглиблення співробітництва Грузії, України, Азербайджану та Молдови у торговельно-економічній та транспортній сферах.

Володимир Гройсман підкреслив першочергову значущість забезпечення ефективності співпраці країн-членів ГУАМ, зокрема торговельно-економічної.

"Наше завдання - підвищити ефективність нашого співробітництва. Економічна взаємодія нашого співробітництва має велике значення. Те, що сьогодні маємо вирішити два важливі завдання, буде серйозним, сміливим кроком вперед, що стосується поглиблення нашого співробітництва: перше - дати можливість до повномасштабної реалізації Договору про вільну торгівлю і мова йде про нашу транспорту взаємодію і реалізацію ідеї транспортного коридору в рамках ГУАМ", - наголосив він.

Він позитивно зауважив зростання в 2016 році обсягу торгівлі товарами та послугами між Україною та країнами-членами ГУАМ, що склав 1,7 млрд доларів США. Такий показник не відповідає можливостям торговельних відносин країн, переконаний Володимир Гройсман.

Детальніше: Глави Урядів країн-членів ГУАМ підтримали запровадження Зони вільної...

Микола Ткачук на щопонеділковій апаратній нараді з керівниками Департаментів та служб регіонуМикола Ткачук на щопонеділковій апаратній нараді з керівниками Департаментів та служб регіону

Про це сьогодні зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук на щопонеділковій апаратній нараді з керівниками Департаментів та служб регіону, презентуючи основні пріоритети діяльності департаменту у 2017 році .

За словами Миколи Ткачука, напрямок збільшення площі природно-заповідного фонду є надзвичайно важливим з огляду на євроінтеграційну політику України. Так, Законом України "Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року" передбачено розширення площі природно-заповідного фонду до 15 відсотків території країни.

«На 2017 рік заплановано розширення площі 2 та оголошення 14 нових об’єктів природно-заповідного фонду. Серед них 11 ландшафтних та ботанічних заказників, 4 гідрологічні пам’ятки природи. А також 1 ботанічна пам’ятка природи та територія, що відома під назвою «Іллінецький кратер». Географія нових об’єктів охоплює Козятинський, Іллінецький, Жмеринський, Чечельницький, Шаргородський, Теплицький, Мурованокуриловецький райони», - зазначив Микола Ткачук.

Детальніше: Одним із основних пріоритетів роботи залишається збільшення площі...

Дочірні категорії