Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ ''Спадщина''
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 «Про День Європи», з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України з 11 червня 2017 року у сесійній залі Ладижинської міської ради відбулися заходи, приуроченні Дню Європи та цій визначній події.

Перед присутніми виступив міський голова В. Коломєйцев, який зазначив необхідність вступу України до ЄС та високо оцінив зусилля керівництва держави щодо отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

Детальніше: Відзначення Дня Європи

Мітинг реквієм біля Меморіалу загиблим воїнамМітинг реквієм біля Меморіалу загиблим воїнамВетерани під час гімну УкраїниВетерани під час гімну УкраїниВиступ міського голови В.КоломєйцеваВиступ міського голови В.Коломєйцева

Вручення переможцям квітів та короваяВручення переможцям квітів та короваяПокладання квітівПокладання квітівКвіти та шана полеглим героям Другої світової війниКвіти та шана полеглим героям Другої світової війни

У місті Ладижин та селі Лукашівка заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочались 4 травня 2017 року легкоатлетичним пробігом, у якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста.

Всього в Ладижині залишились 13 учасників бойових дій в роки Другої світової війни та одна вдова.

Детальніше: Відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

Уже є традицією щорічно з приходом весни на території Ладижинської міської ради проводити масштабне прибирання території міста. З першими променями тепла працелюбні робітники КП «Ладжитлосервіс», двірники роблять наші околиці чистими.

На передодні Дня довкілля 15.04.2017 року, у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» згідно розпорядження КМУ від 31 березня 2010 року №777-р на території міста Ладижин 5 квітня 2017 року відбулося загальне прибирання.

Детальніше: Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Оголошення переможців міського конкурсу "Людина року 2016"Оголошення переможців міського конкурсу "Людина року 2016"Нагородженні лауреати міського конкурсу "Людина року 2016"Нагородженні лауреати міського конкурсу "Людина року 2016"Переможці конкурсу "Людина року 2016"Переможці конкурсу "Людина року 2016"

Стало традицією щороку проводити міський конкурс «Людина року» для відзначення творчої, інтелектуальної та професійної еліти міста, видатних і талановитих особистостей. Нагородження лауреатів та переможців міського конкурсу «Людина року 2016» відбулось 17 березня 2017 року під час проведення звіту міського голови Валерія Коломєйцева перед територіальною громадою. Розпочались заходи о 16.00 в ПКВС «Прометей» з відзначення лауреатів та переможців міського конкурсу «Людина року 2016». Також міський голова з нагоди дня працівника житлово-комунального господарства привітав та вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації та міської ради кращим працівникам житлово-комунальної галузі міста.

Нагородження переможців міського конкурсуНагородження переможців міського конкурсуМіський голова нагороджуєМіський голова нагороджуєПереможці конкурсу Людина року 2016Переможці конкурсу Людина року 2016

Детальніше: Звіт міського голови та відзначення лауреатів та переможців міського...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

В історії кожного населеного пункту є події і дати, які назавжди залишаються в пам’яті поколінь. Найсвітлішою із них є День визволення від німецько-фашистських загарбників. В історичному календарі нашого міста 13 березня 1944 є знаковим. Адже цього дня місто Ладижин було звільнене від німецько – фашистських загарбників.

13 березня 2017 року біля Меморіалу загиблим воїнам пройшли міські заходи з нагоди Дня визволення міста Ладижина від фашистів.

Представники міської ради, Ради ветеранів, громадських організацій взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблих воїнів та до погруддя героя Радянського Союзу А.Наконечного.

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

В 1100 09.03.2017 року на площі Фонтанів відбулось покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка з нагоди 203-ї річниці від Дня його народження .

У покладанні взяли участь депутати та працівники Ладижинської міської ради , представники підприємств, установ та організацій.

Детальніше: Заходи з відзначення 203 – ї річниці від Дня народження Тараса...

фото 1фото 1фото 2фото 2

Третій рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього пам’ятного дня з цієї нагоди на площі Фонтанів о 16 00 відбувся мітинг – реквієм за участю депутатів міської ради, жителів міста, представників громадськості.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

15 лютого 2017 року в кабінеті міського голови відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 – ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Детальніше: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

25 січня позачергова 8 сесія міської ради25 січня позачергова 8 сесія міської радиГолосування депутатів міської радиГолосування депутатів міської радиДепутати міської радиДепутати міської ради

23 січня 2017 року в кабінеті міського голови відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено 30 проектів рішень виконавчого комітету. По всім питанням були прийняті відповідні рішення.

25 січня 2017 року в сесійній залі міської ради відбулась позачергова 8 сесія Ладижинської міської ради 7 скликання у який взяли участь 23 депутата міської ради з 26.

Детальніше: Засідання органів місцевого самоврядування

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

20 січня 2017 року в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулися міські заходи до Дня Соборності України, за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, комунальних установ та організацій, громадських організацій та лідерів місцевого самоврядування.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України