Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Через реформу в оплаті праці все частіше роботодавці кажуть, що в них працівники відсутні, а роботу фізичні особи виконують за цивільно-правовими угодами. Проте чи завжди можна замінити трудові відносини на цивільна-правові?

Детальніше: Цивільно-правові трудові відносини з фізичними особами

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

31 липня з нагоди Дня працівника торгівлі у сесійній залі Ладижинської міської ради відбувся урочистий захід. Зі святом присутніх працівників торгівлі привітали заступник міського голови Олександр Ткачук та начальник відділу з питань захисту прав споживачів та торгівлі Алла Стукало , які щиро дякували працівникам торгівлі за працю, бажали здоров’я, достатку та благополуччя, а також надійних ділових партнерів, привітних клієнтів, успіхів у роботі задля подальшого розвитку міста Ладижин.
Почесними грамотами Ладижинської міської ради та виконавчого комітету за активну життєву позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників торгівлі нагороджено 16 кращих працівників сфери торгівлі.

Частина 2 ст. 23 КЗпП України дозволяє укладати трудовий договір на визначений строк, встановлений за погодженням сторін, з урахуванням характеру наступної роботи. Якихось спеціальних норм по відношенню до сезонних працівників КЗпП України не визначено. Проте, ст. 7 КЗпП України регламентує, що особливості регулювання праці в тому числі і сезонних працівників встановлюються законодавством.

На даний час правове регулювання роботи сезонних працівників визначається Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.74 № 310-IХ «Про умови праці робітників і службовців, зайнятих на сезонних роботах» (далі – Указ), який діє на території України в частині, що не суперечить законодавству України відповідно до постанови Верховної Ради України «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР» від 12.09.91 № 1545-ХІІ, та постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.1997 № 278 «Про затвердження Списку сезонних робіт і сезонних галузей» із змінами, внесеними постановами КМУ № 2167 від 29.11.99, № 35 від 25.01.2012.

Детальніше: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОБОТИ СЕЗОННИХ ПРАЦІВНИКІВ

Державні гарантії права на відпустки, умови, тривалість і порядок їхнього надання працівникам визначає Закон України «Про відпустки».

Відповідно до Закону основна щорічна відпустка надається працівникам тривалістю не менше ніж 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладання трудового договору.

Щорічна основна відпустка надається працівникові з таким розрахунком, щоб вона була використана, як правило, до закінчення робочого року.

Детальніше: Щорічні відпустки

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

У місті Ладижині 22 червня 2017 року відбулись заходи щодо відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

О 10.00 годині відбулось покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам. У покладанні взяли участь представники міської ради, працівники бюджетних установ та громадських організацій.

У цей день на території міста були приспущені державні прапори на будинках органів влади та бюджетних установ.

Відповідно до ст.10 Закону України «Про відпустки» за бажанням працівника, діти якого віком до 18 років вступають до навчальних закладів, розташованих в іншій місцевості,передбачено надавати щорічну відпустку або її частину (не менше 12 календарних днів) для супроводження дитини до місця розташування закладу і в зворотному напрямку., а за наявності двох та більше дітей даного віку – таку відпустку окремо для супроводження кожної дитини.

Детальніше: Щорічна відпустка для супроводження дитини до місця розташування...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 «Про День Європи», з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України з 11 червня 2017 року у сесійній залі Ладижинської міської ради відбулися заходи, приуроченні Дню Європи та цій визначній події.

Перед присутніми виступив міський голова В. Коломєйцев, який зазначив необхідність вступу України до ЄС та високо оцінив зусилля керівництва держави щодо отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

Детальніше: Відзначення Дня Європи

Мітинг реквієм біля Меморіалу загиблим воїнамМітинг реквієм біля Меморіалу загиблим воїнамВетерани під час гімну УкраїниВетерани під час гімну УкраїниВиступ міського голови В.КоломєйцеваВиступ міського голови В.Коломєйцева

Вручення переможцям квітів та короваяВручення переможцям квітів та короваяПокладання квітівПокладання квітівКвіти та шана полеглим героям Другої світової війниКвіти та шана полеглим героям Другої світової війни

У місті Ладижин та селі Лукашівка заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочались 4 травня 2017 року легкоатлетичним пробігом, у якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста.

Всього в Ладижині залишились 13 учасників бойових дій в роки Другої світової війни та одна вдова.

Детальніше: Відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

Уже є традицією щорічно з приходом весни на території Ладижинської міської ради проводити масштабне прибирання території міста. З першими променями тепла працелюбні робітники КП «Ладжитлосервіс», двірники роблять наші околиці чистими.

На передодні Дня довкілля 15.04.2017 року, у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» згідно розпорядження КМУ від 31 березня 2010 року №777-р на території міста Ладижин 5 квітня 2017 року відбулося загальне прибирання.

Детальніше: Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Оголошення переможців міського конкурсу "Людина року 2016"Оголошення переможців міського конкурсу "Людина року 2016"Нагородженні лауреати міського конкурсу "Людина року 2016"Нагородженні лауреати міського конкурсу "Людина року 2016"Переможці конкурсу "Людина року 2016"Переможці конкурсу "Людина року 2016"

Стало традицією щороку проводити міський конкурс «Людина року» для відзначення творчої, інтелектуальної та професійної еліти міста, видатних і талановитих особистостей. Нагородження лауреатів та переможців міського конкурсу «Людина року 2016» відбулось 17 березня 2017 року під час проведення звіту міського голови Валерія Коломєйцева перед територіальною громадою. Розпочались заходи о 16.00 в ПКВС «Прометей» з відзначення лауреатів та переможців міського конкурсу «Людина року 2016». Також міський голова з нагоди дня працівника житлово-комунального господарства привітав та вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації та міської ради кращим працівникам житлово-комунальної галузі міста.

Нагородження переможців міського конкурсуНагородження переможців міського конкурсуМіський голова нагороджуєМіський голова нагороджуєПереможці конкурсу Людина року 2016Переможці конкурсу Людина року 2016

Детальніше: Звіт міського голови та відзначення лауреатів та переможців міського...