Ладижинська міська рада
Святкування Дня міста
Виставка до Дня міста
МНВЦ "Спадщина"
Вулиця Петра Кравчика
Центральна площа міста
Вулиця Будівельників
Вереснева клумба

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Оголошення переможців міського конкурсу "Людина року 2016"Оголошення переможців міського конкурсу "Людина року 2016"Нагородженні лауреати міського конкурсу "Людина року 2016"Нагородженні лауреати міського конкурсу "Людина року 2016"Переможці конкурсу "Людина року 2016"Переможці конкурсу "Людина року 2016"

Стало традицією щороку проводити міський конкурс «Людина року» для відзначення творчої, інтелектуальної та професійної еліти міста, видатних і талановитих особистостей. Нагородження лауреатів та переможців міського конкурсу «Людина року 2016» відбулось 17 березня 2017 року під час проведення звіту міського голови Валерія Коломєйцева перед територіальною громадою. Розпочались заходи о 16.00 в ПКВС «Прометей» з відзначення лауреатів та переможців міського конкурсу «Людина року 2016». Також міський голова з нагоди дня працівника житлово-комунального господарства привітав та вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації та міської ради кращим працівникам житлово-комунальної галузі міста.

Нагородження переможців міського конкурсуНагородження переможців міського конкурсуМіський голова нагороджуєМіський голова нагороджуєПереможці конкурсу Людина року 2016Переможці конкурсу Людина року 2016

Детальніше: Звіт міського голови та відзначення лауреатів та переможців міського...

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

В історії кожного населеного пункту є події і дати, які назавжди залишаються в пам’яті поколінь. Найсвітлішою із них є День визволення від німецько-фашистських загарбників. В історичному календарі нашого міста 13 березня 1944 є знаковим. Адже цього дня місто Ладижин було звільнене від німецько – фашистських загарбників.

13 березня 2017 року біля Меморіалу загиблим воїнам пройшли міські заходи з нагоди Дня визволення міста Ладижина від фашистів.

Представники міської ради, Ради ветеранів, громадських організацій взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблих воїнів та до погруддя героя Радянського Союзу А.Наконечного.

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

В 1100 09.03.2017 року на площі Фонтанів відбулось покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка з нагоди 203-ї річниці від Дня його народження .

У покладанні взяли участь депутати та працівники Ладижинської міської ради , представники підприємств, установ та організацій.

Детальніше: Заходи з відзначення 203 – ї річниці від Дня народження Тараса...

фото 1фото 1фото 2фото 2

Третій рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього пам’ятного дня з цієї нагоди на площі Фонтанів о 16 00 відбувся мітинг – реквієм за участю депутатів міської ради, жителів міста, представників громадськості.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

15 лютого 2017 року в кабінеті міського голови відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 – ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Детальніше: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

25 січня позачергова 8 сесія міської ради25 січня позачергова 8 сесія міської радиГолосування депутатів міської радиГолосування депутатів міської радиДепутати міської радиДепутати міської ради

23 січня 2017 року в кабінеті міського голови відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено 30 проектів рішень виконавчого комітету. По всім питанням були прийняті відповідні рішення.

25 січня 2017 року в сесійній залі міської ради відбулась позачергова 8 сесія Ладижинської міської ради 7 скликання у який взяли участь 23 депутата міської ради з 26.

Детальніше: Засідання органів місцевого самоврядування

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

20 січня 2017 року в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулися міські заходи до Дня Соборності України, за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, комунальних установ та організацій, громадських організацій та лідерів місцевого самоврядування.

Детальніше: Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

PC220400PC220400PC220407PC220407PC220417PC220417

22 грудня 2016 року в ПКВС «Прометей» відбулися урочистості з нагоди Дня Енергетика. З вітальними словами до енергетиків звернулися міський голова В. Коломєйцев та секретар ради Л. Бучко .

В своєму виступі міський голова підкреслив високу значимість роботи підприємства не тільки для забезпечення життєдіяльності міста Ладижин, а й в цілому для держави.

Почесними грамотами виконавчого комітету Ладижинської міської ради та грошовими преміями нагороджено 17 енергетиків різних підрозділів та цехів Ладижинської ТЕС за сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України.

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

07.12.2016 року до Ладижинської міської ради завітали лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл міста .

На запитання школярів відповідали секретар міської ради Бучко Л.Д., заступники міського голови Ткачук О.М., Олійник О.Ф. та начальник відділу організаційної та кадрової роботи Котик І.І. Під час спілкування учнів цікавили різноманітні питання – про діяльність Ладижинської міської ради, роботу депутатів та депутатських комісій, майбутнього вибору професії, та інші. В ході відвертої розмови лідери шкільного самоврядування не тільки виділили проблемні питання, якими переймається молодь, а й внесли свої пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

Детальніше: Зустріч з лідерами учнівського самоврядування

Учні ЗОШ 3 у памятного знакуУчні ЗОШ 3 у памятного знакуПокладання квітів в селі ЛукашівкаПокладання квітів в селі ЛукашівкаТематична виставка на площі ФонтанівТематична виставка на площі Фонтанів

День вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні відзначається в останню суботу листопада. У цей день згадують про мільйони безвинних жертв, які втратили своє життя в роки геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 роках в Україні.

26 листопада 2016 року в місті Ладижин та селі Лукашівка були проведені жалобні заходи з вшанування пам’яті жертв голодоморів, вчиненого тоталітарним режимом. На кладовищах міста представниками міської ради, громадськості, учнями загальноосвітніх шкіл організовано покладання квітів та тематичних композицій до пам’ятних знаків і місць поховань жертв голодоморів.

Детальніше: Відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів

фото 1фото 1фото 2фото 2фото 3фото 3

День Гідності та Свободи відзначається в Україні 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

21 листопада 2016 року в сесійній залі міської ради відбулись міські заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи, в яких взяли участь представники громади міста.

З вступним словом до присутніх звернувся міський голова В.Коломєйцев, який поінформував про значення Дня Гідності та Свободи для подальшого розвитку українського суспільства.

Детальніше: Відзначення Дня Гідності та Свободи